Nederland Noord-Brabant Vught Van der Valk Hotel Den Bosch Vught
Van der Valk Hotel Den Bosch Vught Van der Valk Hotel Den Bosch Vught
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van het Brabantse leven

Van der Valk Hotel Den Bosch Vught - Nederland - Vught

Geniet van het goede leven in Brabant tijdens een verblijf bij Van der Valk Hotel ’s Hertogenbosch-Vught. Dit gastvrije viersterrenhotel biedt een comfortabele thuishaven waar u zich culinair kunt laten verrassen. Daarnaast is het hotel een ideale uitvalsbasis voor een fietstocht in de Brabantse natuur of een bezoekje aan bourgondisch Den Bosch.

  • 2 x een overnachting in een Comfort kamer met ligbad en aparte douche
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,4 (191 reviews)
eleynse
14 juli 2019
Wat verouderd hotel
vtheunis
12 juli 2019
Iets ouder hotel maar proper en goed onderhouden. Mooie kamers met ruime badkamer met bad, douche, wc en lavabo. Wij hadden ook een terras aan de kamer. Koffie en theefaciliteiten. Uitgebreid ontbijtbuffet. Ruime parking met laadpalen voor EV. Fietsverhuur. Fijn verblijf gehad.
JolandaLieffering
08 juli 2019
66pmh72
22 juni 2019
Wij waren voor de derde x bij van der Valk in Den Bosch-Vugt en weer zeer tevreden over het hele gebeuren. Is echt een aanrader, ook om in de omgeving te fietsen wat wij ook deden, prachtige afwisselende routes.
maryoplaat
28 mei 2019
Het is een fijn hotel met een mooie kamer met balkon. Het ontbijt was heerlijk en het personeel was vriendelijk en behulpzaam.