Landgasthof Nesselbach Landgasthof Nesselbach
€ 94
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen ontspannen genieten in Sauerland

Landgasthof Nesselbach - Duitsland - Schmallenberg

Ervaar het ontspannen vakantiegevoel in het hart van Sauerland. Verblijf 4 dagen in het dorpje Nesselbach bij Landgasthof Nesselbach. Dit gastvrije gasthof is prachtig gelegen aan de rand van het bos op slechts 10 kilometer afstand van het populaire Winterberg. De ideale locatie voor een actieve vakantie in het natuurschoon van het Sauerland.

  • 2 x een ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (4 reviews)
janssen.jan1951
28 september 2018
Heel simpel en eenvoudig pensionnetje. Leuke ligging maar wel erg achteraf. Wel erg vriendelijke gastheer. Heel eenvoudige kamers en voorzieningen. Eten was ook heel eenvoudig wellicht mede veroorzaakt doordat de Gastvrouw met vakantie was.
l.vosc50JN
30 april 2018
De ontvangst was hartelijk. Vriendelijke eigenaren. De kamer was ruim en schoon en het ontbijt zag er goed uit. We komen zeker een keer terug. Een aanrader als je van een rustige, landelijke omgeving houdt.
forzadn58U
15 september 2017
Harold, Carin en zoon Max zijn erg vriendelijk en reuze gezellig. Het pension ligt prachtig gelegen, met een fantastisch uitzicht. Genoten van Carins kookkunsten. Ik gaf aan dat ik geen champignons lust, meteen werd mijn eten apart bereid van de de anderen. 's Morgens liever melk ipv koffie of thee, ook geen enkel probleem werd ook meteen geregeld. Kamer is netjes, heerlijke matrassen (maar goed dat is iets persoonlijks natuurlijk). Nette prijzen. Centraal gelegen qua uitstapjes naar Winterberg, Schmallenberg, Kahler Asten etc. Voor wifi betalen is een beetje achterhaald in deze tijd, maar ach ze vragen geen woekerprijzen en per slot van rekening moeten zij ook geld verdienen om te kunnen leven. Mijn schoonmoeder en ik hebben genoten van ons 3-daagse verblijf in het Landgasthof Nesselbach. Het was echt: U vraagt en wij draaien, kortom een aanrader dit pension!
smets4754
31 mei 2017
Carine en haar man zijn bijzonder vriendeijke ,lieve en attente mensen. daarvoor alleen al krijgen ze van mij een 8 Het ontbijt en diner waren lekker en meer dan voldoende.Bedankt !