Nederland Drenthe Spier Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
€ 139
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in fietsprovincie Drenthe inclusief diner

Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo - Nederland - Spier

Hotel De Woudzoom ligt in het Drentse dorpje Spier, op loopafstand van Nationaal Park Dwingelderveld. Maak schitterende tochten door de natuur, bezichtig de hunebedden en bezoek Emmen of Groningen. En na een heerlijke dag kom je helemaal tot rust in de relaxruimte met diverse sauna’s, een stoombad en massagedouche.

  • 2 x een overnachting in een budgetkamer
  • 1 x een hoofdgerecht (voor 2 personen)
  • Gebruik van fietsenstalling

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (64 reviews)
petra en martin
07 juni 2019
best hotel voor de senior fietser. kamer ouderwets, bedden we goed. wel schoon, maar klein. wel alles aanwezig. ontbijt; gewoon, niet bijzonder.
marianv52
18 mei 2019
Leuk hotel in prachtige omgeving. Schone kamer, prima badkamer. Goed ontbijtbuffet. Vriendelijk personeel.
Diskikke
16 mei 2019
Prima hotel, kamer gedateerd en aan renovatie tot. Personeel erg vriendelijk en voorkomend, eten in het restaurant erg goed
Tineketerlingen
06 mei 2019
Gedateerde lokatie. Badkamer vies, maar 1 glas, geen zeepjes, veel lampen kapot, simpel ontbijt en het bijbehorende diner bestond uit een hamburger zonder voor- of nagerecht. Matig dus. Zeker geen 4 sterren. Wel vriendelijk personeel.
mtbwil
29 april 2019
Personeel erg klantvriendelijk. Kamers gedateerd, en nogal stoffig Restaurant was goed