Nederland Drenthe Spier Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
€ 90
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

2 dagen in fietsprovincie Drenthe met diner

Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo - Nederland - Spier

Hotel De Woudzoom ligt in het Drentse dorpje Spier, op loopafstand van Nationaal Park Dwingelderveld. Maak schitterende tochten door de natuur, bezichtig de hunebedden en bezoek Emmen of Groningen. En na een heerlijke dag kom je helemaal tot rust in de relaxruimte met diverse sauna’s, een stoombad en massagedouche.

  • 1 x een overnachting in een budgetkamer
  • 1 x een hoofdgerecht (voor 2 personen)
  • Gebruik van fietsenstalling

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (59 reviews)
bmsikk2vEM
22 april 2019
Kamer bevond zich boven, maar is geen 4 sterren waard! Alles gedateerd, klein en ongezellig.Badkamer rookt muf. Bij receptie om een andere kamer gevraagd. Er waren geen kamers in het buiten gedeelte vrij maar later toen we bij wilden betalen wel.We hadden toen al besloten het beste er van te maken.Ontbijt , en diner zouden beter kunnen. Prachtige omgeving waar je heerlijk kunt fietsen.
lammert1
19 april 2019
Het hotel is schoon maar zeer basic ook na 15 euro bijbetalen. Ook ontbijt zeer eenvoudig. Personeel vriendelijk maar niet echt netjes.
roje
02 april 2019
Een heerlijk gezellig Hotel met vriendelijk personeel. Kamer heel schoon en keurig verzorgd ontbijt.
wvan.lqr9z
01 oktober 2018
wij hadden deze keer een slecht uitzicht keek op de daken terwijl er kamers genoeg waren op maandag en omdat er water op het dak stond hadden wij ook last van mugen wij hebben het deze keer slecht getroffen het is er verder altijd goed vr g fam van leeuwen
Salerno
20 september 2018
We hadden een hele goeie tijd , gezellig geborreld op jullie terras en ook heerlijk gedineerd , complimenten voor de keuken en vooral ook de bediening, we hebben een mooie route gefietst de dwingselderveld fietsroute echt geweldig een aanrader.