Nederland Drenthe Spier Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo Hotel de Woudzoom Spier-Dwingeloo
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Hotel De Woudzoom ligt in het Drentse dorpje Spier, op loopafstand van Nationaal Park Dwingelderveld. Maak schitterende tochten door de natuur, bezichtig de hunebedden en bezoek Emmen of Groningen. En na een heerlijke dag komt u helemaal tot rust in de relaxruimte met diverse sauna’s, een stoombad en massagedouche.

  • 1 x een overnachting in een budgetkamer
  • Gebruik van fietsenstalling

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 6,9 (68 reviews)
jh001
16 augustus 2019
Matig hotel. Pluspunten waren goed ontbijt en het hotel ligt in een mooie omgeving. Ook waren de uitbaters zeer vriendelijk. Minder was, het hoofdgerecht dat niet warm was en heel simpel van samenstelling. Kamers zijn gedateerd.
NicoN
15 augustus 2019
Matige kamer, matig eten en simpel ontbijt. Omgeving prachtig.
typischagnes
25 juli 2019
Super nette kamer, alles erop en eraan. Goed ontbijt en diner. Niks mis mee!
sarcheta2D
10 juli 2019
Hotel kamer was niet schoon, heel erg lelijk en wand helemaal spiegel en ouwe troep. Ontbijt was erg erg summier.
petra en martin
07 juni 2019
best hotel voor de senior fietser. kamer ouderwets, bedden we goed. wel schoon, maar klein. wel alles aanwezig. ontbijt; gewoon, niet bijzonder.