Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • € 9,00 veilingkosten

H.v.d.H.
apr 11, 2017
heel goed voor iedereen aan te raden.
harriebruins
apr 10, 2017
Geweldig in een woord