Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • € 9,00 veilingkosten

Gerda Reuvers
aug 21, 2017
Geweldig mooie schone kamer Vriendelijke mensen Goed ontbijt Een aanrader
sanniewannie
jul 31, 2017
Een geweldig hotel met een zeer grote kamer met vrijstaand ligbad.....in een woord: GRANDIOOS!
sloddervos
jun 13, 2017
1 nacht in dit hotel verbleven.Upgrade genomen naar een kamer met terras a 5 euro.dit was een nog niet gerenoveerde kamer Dus geen airco.Prima bedden, Oude badkamer,Geen koelkastje. Wij hebben geen gebruik gemaakt van het ontbijt,Onze overall beoordeling : Mooie omgeving,vriendelijk personeel,voor deze prijs een prima hotel. Wij komen zeker terug maar dan in een gerenoveerde kamer.
ritaboHNvD
jun 12, 2017
Van der Valk is altijd goed,schoon hotel en erg goed eten,zijn dik tevreden.
H.v.d.H.
apr 11, 2017
heel goed voor iedereen aan te raden.
harriebruins
apr 10, 2017
Geweldig in een woord