Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (17 reviews)
Antonia HOF
19 maart 2018
Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel, in de "achtertuin" van Ugchelen. Mooi op de Veluwe.
M.D. Barrink-Nederveen
19 februari 2018
Mooie kamer met een heerlijk matras
Tontje58
12 februari 2018
Goed hotel met hele mooie kamers en alles goed geregeld
patpret
05 februari 2018
Geweldige kamer wel met upgrade , super ontbijt
southbeach
04 februari 2018
Zeer mooie locatie, mooie hotelkamer, vriendelijk en behulpzaam personeel. Echt een aanrader.