Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • € 9,00 veilingkosten

Jose31
nov 29, 2017
zeer tevreden over dit hotel. Goede bedden .. heerlijke wellness. en heerlijk ontbijt en diner .we komen zeker terug
Margreet1956
nov 27, 2017
Zeer verzorgd hotel.Nu al versierd voor kerstmis! Wij hadden een kamer (tegen geringe bijbetaling) waar de hond mee mocht. Prachtig uitzicht en fantastisch dat de hond meteen naar buiten kon. Goed gegeten en natuurlijk een heerlijk ontbijtbuffet. Kamers,badkamers wel gehorig.
wimruhland
nov 13, 2017
Wij hebben een fijn verblijf gehad in De Cantharel. De kamer en badkamer zijn ruim. Een minpuntje is het douchen in het bad. Op de kamer is een waterkoker en 4 soorten thee. Het raam kan open. Wij keken uit op de groente- en kruidentuin. Het dinerbuffet is uitgebreid en voor elk wat wils, evenals het ontbijt. Op het terrein staat het ‘Buitenhuisje’ waar je (elektrische)fietsen kunt huren, een rit met de koets kunt bespreken en fiets- en wandelroutes kunt krijgen.
annelies1958
nov 07, 2017
goed hotel prettig personeel snelle bediening goede kamer goed geslapen
ties
sep 25, 2017
goed hotel alleen erg druk
kminekevandam
sep 25, 2017
Hotel Cantharel is een heel mooi en levendig hotel met een mooie eétzaal waar goede produkten worden bereid. De kamer is geweldig.... schoon, groot en een mooi uitizicht over de velden. De omgeving leent zich voor wandelen en fietsen. Wij hebben in 2 dagen ca. 100 km gefietst. Kortom een prima uitvalbasis voor diverse doeleinden.
Gerda Reuvers
aug 21, 2017
Geweldig mooie schone kamer Vriendelijke mensen Goed ontbijt Een aanrader
sanniewannie
jul 31, 2017
Een geweldig hotel met een zeer grote kamer met vrijstaand ligbad.....in een woord: GRANDIOOS!
sloddervos
jun 13, 2017
1 nacht in dit hotel verbleven.Upgrade genomen naar een kamer met terras a 5 euro.dit was een nog niet gerenoveerde kamer Dus geen airco.Prima bedden, Oude badkamer,Geen koelkastje. Wij hebben geen gebruik gemaakt van het ontbijt,Onze overall beoordeling : Mooie omgeving,vriendelijk personeel,voor deze prijs een prima hotel. Wij komen zeker terug maar dan in een gerenoveerde kamer.
ritaboHNvD
jun 12, 2017
Van der Valk is altijd goed,schoon hotel en erg goed eten,zijn dik tevreden.