€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de levendige marinestad Den Helder vanuit Hotel Wienerhof, een gastvrij familiehotel in het hart van de stad. Of u nu wilt uitwaaien aan het strand, het mooie duingebied verkennen, uitgebreid winkelen, interessante musea bezoeken of de overtocht naar Texel wilt maken: in Den Helder hoeft u zich niet te vervelen!

  • € 9,00 veilingkosten

johanna100
apr 28, 2017
Goed verblijf gehad.
jovankempen
apr 26, 2017
Het betreft een hotel, direct gelegen tegenover het station en grenzend aan het winkelcentrum. De ontvangst is buitengewoon vriendelijk en je wordt verwelkomt met een kopje koffie of thee. De kamer is gedateerd maar schoon en ruim. De kamer is voorzien van een grote televisie, telefoon en een wekkerradio. Het ontbijt is eenvoudig maar zeker niet slecht. Ook een gekookt eitje hoort er bij. De dinerkaart is vrij beperkt maar het eten was voortreffelijk. De bediening is zeer vriendelijk. De kamer was geboekt via Hotelkamerveiling. Jammer is dat je als alleenstaande toch voor 2 personen de toeristenbelasting moet betalen.
meerlilDpL
apr 18, 2017
Zeer gast vriendelijk hotel met aardig en vriendelijk personeel is zeker aan te bevelen.
Beertje1975
apr 17, 2017
We zijn al vaker in dit hotel geweest. Deze keer is het weer prima bevallen. We kregen zelfs een grotere kamer, voor 3 personen zonder bij te betalen. Terwijl me een standaardkamer hadden geboekt voor 2 personen Was een leuk verrassing toen we met de hotelkamer binnen kwamen. Dat is nog een goede service. Kamer is schoon. Personeel gastvrij. Ontbijt was weer super. Komen zeker weer terug.
rietje1942
feb 12, 2017
mijn zus en ik zijn weer veilig thuis na een nachtje overnachten in dit hotel Wij zullen zeker terug komen het was een prettig verblijf. We waren verrast over de service en inrichting van het hotel. Als dochters van een K N i l militair, herinnerden wij ons de meubels en inrichting uit het huis van mijn ouders in Indonesië. Het voelde heel `senang` Petje af voor de service we waren aangenaan verrast Lunch gisteren en ontbijt vanmorgen, waren perfect. We hopen dit jaar zeker nog eens terug te komen. Hartelijk dank groet Maria Diederich Lelystad
Alain DJ
okt 06, 2016
Eenvoudig en wat gedateerd hotelletje voor maximaal 1 of 2 overnachtingen, op wandelafstand van TESO-veerdienst naar Texel. Ook klein winkelcentrum in onmiddellijke nabijheid en enkele goede restaurants aan Willemsoordkade (nabij Marinemuseum).
ahoffmann
sep 04, 2016
Hotel middelmatig, diner en ontbijtruimte is een beetje donker ,dat oogt niet lekker fris, evenals de kamer, die was ook erg warm. Ontbijt vonden wij ook niet zo bijzonder. Marinemuseum en een boottocht naar texel zijn de moeite zeker waard, Den Helder zelf vonden wij geen mooie stad.
dirkjan23
aug 28, 2016
g1uus
aug 12, 2016
nette kamer vriendelijk personeel en super ontbijt
ria1310
jul 31, 2016
bij de aankomst kregen we een kop koffie en erna konden we al op onze kamer. het bleek een kamer te zijn ergens buiten op een hofje, waar we veel lawaai hebben gehad, smorgens en het savonds van mensen die de hele dag naar binnen keken en van werklui die kamers op het binnenhofje waren aan het verbouwen de slaapkamer was wel oké, maar de badkamer en het toilet enorm klein. Het ontbijt was ook wel goed.. de kamer was enorm warm en we hebben dan ook het raam wagenwijd moeten openzetten voor een beetje frisse lucht. Het geheel deed me denken aan een sta caravan. toen we vanmorgen naar huis gingen, had het snachts geregend. ze hadden daar van dat groen kunstgras neer gelegd, dus we sopten een eind weg. Is maar goed dat het geen winter was en gevroren had, dan had menigeen zijn nek gebroken. Gelukkig hadden we dit weekend prachtig weer en zijn we de hele dag op pad geweest.