€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontdek de levendige marinestad Den Helder vanuit Hotel Wienerhof, een gastvrij familiehotel in het hart van de stad. Of u nu wilt uitwaaien aan het strand, het mooie duingebied verkennen, uitgebreid winkelen, interessante musea bezoeken of de overtocht naar Texel wilt maken: in Den Helder hoeft u zich niet te vervelen!

  • € 9,00 veilingkosten

anitavo
aug 18, 2017
Een gedateerd familiehotel in het centrum van Den Helder. Zeer schone kamer met gloednieuwe regendouche en toilet op de kamer. Miste op kamer een koelkastje en een gelegenheid om koffie of thee te zetten. Daarnaast stonden er 2 zitstoelen met een tuinkussen erop.Leek wat goedkoop, terwijl rest van de kamer er netjes uitziet. Verder vriendelijke behulpzame mensen. Ontbijt was redelijk. Tips voor in de buurt: het strand en het marine museum!
mokkanena
aug 16, 2017
Een hotel waar de mens centraal staat, door omstandigheden moest onze kleine meid ook mee en dit was geen probleem, dit hotel heeft alles wat je van een hotel verwacht, goede bedden redelijke badkamer en een grote tv op de kamer met veel zenders en de gratis WiFi was ook optimaal, het ontbijt was simpel maar erg goed met zelfgemaakte broodjes en ook onze kleine meid kon mee eten ook de uitcheck tijd was optimaal 11 uur. Al met al een goed hotel voor een redelijke prijs.
Masterblaster
aug 08, 2017
Geweldig hotel
ceesje
jul 25, 2017
Aankomst was super. Alle regards voor de mensen van de receptie. Kamers goed, schoon en ruim. Ontbijt ruim voldoende . Al met al zeer goed !!!
TomHilde4
jul 25, 2017
Redelijk hotel. Vriendelijk personeel.
mkb268
jul 01, 2017
Hotel Wienerhof in Den Helder: Zeer fijn hotel, keurig schoon, fijne bediening, goed en uitgebreid ontbijt, zeer vriendelijk personeel, ruime kamer met kraakheldere badkamer en prima bedden, perfecte ligging pas naast het station en midden in de stad. Niets op aan te merken. Ik kom hier heel graag nog eens terug.
roosina
jun 21, 2017
Fijn hotel. Ligt midden in het centrum van den helder t.o. het station. Vriendelijk personeel, mooie kamer. Wel raar dat de badkamer helemaal open is. Je hebt dus geen privacy bij het douchen. Ontbijt was perfect. Wel jammer dat ze geen eigen parkeerplaats hebben. Als je een dag naar Texel wilt kun je achter het hotel maar maximaal 5 uur gratis parkeren.
teunis 200
jun 19, 2017
Hartelijke ontvangst ruime kamer uitgebreid ontbijt komen hier zeker terug.
bakkerGZ2M
jun 11, 2017
We hadden een kamer op de begane grond naast de achteruitgang van de keuken. "Mooi" uitzicht op vuilcontainers en fietsen + auto van personeel.Veel lawaai van één of andere machine die de hele nacht geregeld aan sloeg. Pure pech ? Kamer was wel schoon en het ontbijt goed.
ingeflower
mei 28, 2017
Hotel Wienerhof, Den Helder Ruime kamer met bad en balkon. Enigzins gedateerd, wel netjes. Prijs kwaliteit zeer goed. Ontbijt goed. Personeel wisselend.