Nederland Noord-Holland Wijk aan Zee Strandhotel het Hoge Duin
€ 99
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Genieten aan het strand van Wijk aan Zee

Strandhotel het Hoge Duin - Nederland - Wijk aan Zee
Aan de rand van de gezellige badplaats Wijk aan Zee, op slechts 40 meter van het strand, vind je het rustig gelegen Strandhotel Het Hoge Duin. Met de Beverwijkse Bazaar, de zeehaven van IJmuiden en de historische kaasstad Alkmaar vrijwel om de hoek, is dit de ideale locatie voor een afwisselend weekend weg.

  • 2 x een overnachting in een standaard tweepersoonskamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score: 8,2 (25 reviews)

vwmteltRTL
15 januari 2018
Prima kamer met balkon en uitzicht op zee en duinen, uitstekend ontbijt, interessante plaats Wijk aan Zee, de staalfabrieken als niet over het hoofd te zien fenomeen.
matsneeft
02 januari 2018
Prima hotel, goed ontbijt!
charlievhelden
26 december 2017
Redelijk goed hotel.Badkamer enigszins verouderd. Prima ontbijt.Vriendelijk personeel.
louise1702
17 december 2017
Hotel de Hoge Duin Wijk aan zee. Heb hier in het verleden al een paar keer gelogeerd. maar nu was het echt top! De kamers zijn netjes gerenoveerd. Ontbijt was prima met verse jus de orange. Personeel was vriendelijke. Mooi uitzicht op zee, parkeren voor het hotel. Prima !
AWKV
13 december 2017
Het was natuurlijk een kamer van een veiling maar voor een standaardkamer in een 4 sterrenhotel was het wel erg armoedig. Erg ongezellig en kaal. Door de sneeuwval was er tot een uur of 19.00 geen tv. Er is satelliet tv maar met slecht weer is er dus helemaal niets blijkbaar. Niet echt van deze tijd en dat in een 4**** hotel?! Nog nooit eerder meegemaakt in een hotel. Bovendien is de tv heel erg klein. Het restaurant voor het ontbijt en het ontbijt waren een positieve verrassing t.o.v. de rest. Een gezellige ruimte, uitzicht op zee en een goed ontbijt.