€ 37
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

  • 1 x overnachting in standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

regelink4
jun 25, 2017
Toen wij aan kwamen was de kamer nog niet schoon. Wel een kopje koffie aangeboden gekregen voor het ongemak. Het personeel was zeer vriendelijk, maar wel te weinig personeel voor zo'n avond als afgelopen zaterdag. Het was een chaos in de bediening, kamer nummers wel vragen maar niet afhandelen. Hotel loopt op deze manier heel veel inkomsten mis. Slaapkamer was heel goed en rustig, en het ontbijt was ook goed, maar wel heeeel druk. Een koffiemachine extra zou dan geen luxe zijn, lange wachtrij voor een koffie. Samengevat zeer mooi hotel, maar personeel moet nog een team worden.
janvanuZzx
jun 17, 2017
goed hotel fijne bedden goed ontbijy
verzorgende
jun 17, 2017
Fijn hotel mooie omgeving vriendelijk personeel lekker ontbijt.
fam pronk
jun 16, 2017
Menrode te Elspeet. Mooie ruime kamer met fijne douche en goede bedden. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Heerlijk gegeten in het restaurant. Uitstekende basis om de veluwe te ontdekken.
herman.j
jun 15, 2017
Alles is basic maar daardoor ook relaxed, zonder opsmuk of poeha. Reken voor het uitchecken rustig een kwartier en controleer de consumpties mondeling want die worden niet gespecificeerd op de afrekening; bij bijna bij iedereen in de rij voor mij klopte er iets niet! Personeel is overigens echt aardig!
hanneke5nXU
jun 14, 2017
Geweldige ligging als uitvalshoek voor fietsers en wandelaars. Zeer prettige sfeer met erg vriendelijk personeel. Nette kamer. Kortom een aanrader
jannekek
jun 11, 2017
Mooi hotel, mooie omgeving, goed ontbijt.
avanzo2DOq
mei 30, 2017
Beetje tegengevallen. Kamer was goed. Helaas konden we 's avonds niet reserveren voor het dinerbuffet, dat was al volgeboekt. Personeel was ook niet echt klantvriendelijk.
spriety9Gv
mei 29, 2017
Zeker over te doen. Vriendelijk personeel. Mooie kamer, goede bedden, lekker ontbijt en een heel mooie omgeving
ne9ob9
mei 24, 2017
Keurig en schoon hotel gelegen in een prachtige omgeving. Vriendelijk personeel, prima ontbijt en goede bedden