€ 32
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland
Hotel Mennorode is een comfortabel en duurzaam hotel, prachtig gelegen op de Veluwe. In de buurt van het hotel is veel te beleven. Zo maak je de mooiste fietstochten en boswandelingen of breng je een bezoek aan Paleis het Loo. Ook kun je lekker een dagje naar bijvoorbeeld het Dolfinarium, de Apenheul, wellnessresort de Zwaluwhoeve of pretpark Walibi Holland.

  • 1 x overnachting in standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

strand2
dec 31, 2016
Prachtige omgeving om te wandelen. Kamer en bedden ok. Personeel vriendelijk. Je kan er heel goed dineren en ook het ontbijt was erg goed. Wij hopen er nog eens terug te komen!
yvon84h4tx
aug 27, 2016
Niet voor herhaling vatbaar. Personeel zeer kortaf, ook de begeleiding naar de kamer. Beperkte aanwijzingen waar de kamer zich bevond. Aankomst om 4 uur en konden niet meer boeken voor diner , was al vol. Natuurlijk als er 2 grote groepen zijn, die ook nog tot 3 uur 's nachts aan het feesten waren. Ontbijtbuffet stond in het donker, geen licht, je kon amper zien wat er op de tafel stond.
andreamarian
aug 22, 2016
goed hotel voor weinig geld. zeer goed ontbijt.
Special Cars
aug 22, 2016
Heb er 2 nachten overnacht . De ligging is geweldig mooi en rustig. Had een upgrade van de kamer gedaan wat zeker aan te raden is, kamer was ruim en netjes. Badkamer is erg gehorig en gedateerd. Het ontbijt was uitstekend en zeer gavarieerd van aanbod. Kom hier zeker weer een keer terug.
phappel
aug 15, 2016
Mooi hotel in een schitterende natuur!!!
rrod48
jul 31, 2016
Prima hotel, ruime kamer, prachtige terrein, vriendelijk personeel, lekker ontbijt. Diner matig, zeker voor de prijs.
elarbol
jul 28, 2016
groot complex midden in de bossen met vriendelijk personeel en heel veel te doen in de directe omgeving.
hotel123
jul 27, 2016
Redelijke, maar gedateerde kamer maar alles werkte en ontbijt werd goed verzorgd. De ene dame aan de receptie was niet echt klantvriendelijk en bijna korzelig. Wij hebben ons humeur daar niet door laten zakken maar dit is niet goed.
Sandy11
jul 24, 2016
erg blij verrast door dit hotel. Gemoedelijke sfeer, erg gastvrij personeel. Prima kamer, lekker rustig. Goed ontbijt. Komen zeker terug! Prachtige omgeving om te fietsen.
Carla
jul 21, 2016
Er zijn diverse zithoekjes geplaatst in de grote tuin. Jammer dat er geen kussens op liggen. Dat is ook niet het geval bij het terras van het restaurant. Het zou het zitten aangenamer maken. Een ruime leestafel met diverse kranten.