€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,75 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht omringd door de prachtige Veluwse bossen

Mennorode - Nederland

  • 1 x overnachting in standaardkamer

  • € 9,00 veilingkosten

1april12
apr 17, 2017
Het is een goed verzorgt hotel. Keurige schone kamer. (+10,-) . Prima ontbijt. Je moet wel rekening houden met lange afstanden naar het restaurant of eetzaal of uitgang. Ben je slecht ter been is het geen aanrader.
berkthoqHV
apr 17, 2017
Personeel vergat diverse keren een bestelling. Geen föhn op de kamer
josbudie
apr 16, 2017
Bij aankomst bijna een uur gewacht op de sleutel van de kamer.(kamer niet op tijd schoon). Door baliepersoneel vergeten dat we zaten te wachten. Weinig keuze bij ontbijt. Niet erg vriendelijk voor hondeneigenaren,veel regeltjes en sancties. Hond alleen laten op de kamer is niet toegestaan,maar hoe doe je dat dan als je gaat ontbijten! hierdoor vergaat je het vacantiegevoel.
jdevelde3
apr 08, 2017
Alsof de tijd wat stil heeft gestaan, nette maar gedateerde kamer; basic bijv. geen föhn. Geen mogelijkheid om zelf koffie of thee te zetten op de kamer; dit zou bijv. een welkome aan vulling zijn. Matrassen en kussen zijn goed. Ontbijt viel ons tegen, minimale keus, broodjes wat oud. Voor deze keer prima genoeg, in de zomer ligt het wel mooi in de bossen.
bouke1RQ1p
apr 07, 2017
Pluspunten: - Heel goed matras en beddengoed. - Rustig hotel en omgeving. - Vriendelijk personeel. - Goede tv op de kamer. - Goede prijs - kwaliteit verhouding. Minpunten: - Ontbijt had iets uitgebreider gemogen, scoort nog met een voldoende. - Vloerbedekking kamer is aan vervanging toe (beetje versleten en wat vlekken hier en daar). Conclusie: Ik zou er persoonlijk wel weer heen gaan en het ook aanbevelen aan anderen.
jack 4711
apr 04, 2017
Wat een verassing Het hotel midden in het bos prachtig om te fietsen.De ontvangst in het hotel was vriendelijk de kamer was schoon en ruim badkamer kan wat moderner.Personeel heel vriendelijk Er waren bijeenkomsten van een of andere spirituele clubs maar daar had je geen hinder van De bar was s,avonds laat open en bleef open tot de laatste gast was vertrokken.Kortom wij hebben genoten van dit hotel Bijkomstigheid is dat de prijzen van de gerechte veels te hoog waren,maar het dorp Elspeet was nabij waar je heelgoed en veel goedkoper kan eten Maar we komen zeker een keer terug.
wilma1henny
apr 04, 2017
goed
f.m.weijers
apr 03, 2017
goed ontvangst,kamer keurig.Alleen het diner helaas bij de ontvangst balie veel rumoer en ongezellig.
wijkr
apr 03, 2017
Even zoeken naar de kamers. Heerlijke bedden, schone ruime kamers en voldoende ontbijt. En natuurlijk omringd door bos. Een aanrader.
maikekuijpers
apr 02, 2017
Heerlijk rustig gelegen hotel. Helaas is de personeels planning niet goed voorbereid op de drukte van een nagenoeg vol hotel. M.n. het ontbijt kon men niet bijbenen qua opruimen. Kamers zijn netjes. Douches mogen beter gepoetst worden. Schimmelvorming in de voegen