Nederland Gelderland Bronckhorst Herberg de Gouden Leeuw
Herberg de Gouden Leeuw Herberg de Gouden Leeuw
€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het kleinste stadje van Nederland, genaamd Bronckhorst, telt slechts 150 inwoners en heeft een romantische en authentieke uitstraling. Hier treft u één van de oudste en mooiste stadsboerderijen van Nederland: Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw.

  • Gratis kopje koffie tussen 15.00 uur en 17.00 uur op de dag van aankomst
  • Gratis fietsroute

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,4 (334 reviews)
annemarie lont
08 mei 2018
We hebben genoten, geslapen in de dependance, mooie kamer met soort bedstee en twee stoelen en tafel, goede douche en toilet, gezellig buiten zitje op 'balkon' tussen de fluitende vogels. Ontbijt is wat je nodig hebt. Heerlijk gewandeld en terras gezeten
Gerrit Buimer8
30 april 2018
Net hotel in het kleinste stadje van Nederland. Prachtig gelegen in de Achterhoek. Wij kregen een grote kamer in het bijgebouw. In de kamer was alles keurig netjes. Alle benodigde zaken waren aanwezig. Voor herhaling vatbaar
labaraque
28 april 2018
Bronckhorst is een leuk stadje Herberg de gouden leeuw is een leuk hotel restaurant nieuw en oud samen gevoegd maar het gebouw blijft oud dus als je slecht kunt lopen dan moet je hier niet zijn je moet heel wat moeilijke trapjes op om bij je kamer te komen het ontbijt is goed personeel is vriendelijk prima plaats voor fietstochten in de omgeving
A van B
27 april 2018
Geweldig! We kregen zelfs een appartement voor ons tweeën. Schattig stadje is Bronkhorst. Diner in herberg de gouden leeuw was top!
nola
25 april 2018
Het blijft een mooie plek, de herberg is prettig binnenkomen 's middags in de gelagkamer een heerlijk bier gedronken we kregen een kamer buiten de herberg in huis de vier wilgen, wat een leuke kamer was dat met een bedstee, ruim zitje natuurlijk is het gehorig het is een oud pand maar dat was zeker niet storend We hebben ook heerlijk gedineerd in de herberg