Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

A.J. Hanekamp
aug 02, 2017
Meubilair kamer gedateerd, voor het overige een goed verblijf.
ditisaWgcE
jul 18, 2017
prima ruime kamer en lekker gegeten niet echt een hotel om in de omgeving te gaan fietsen ( geen fietspaden ) wel aardig om te wandelen
gdepaauw
jul 15, 2017
Prima hotel.Leuk en vriendelijk ontvangen bij de receptie Geen problemen wat kamer betreft. En een goede keuken. Voor herhaling vatbaar.
engeland
jul 13, 2017
Een beetje gedateerd hotel, weinig service wat betreft oplossen safe problemen. Op zaterdag het grillbuffet weinig inspirerend, aangebrand vlees. Advies niet doen . Zeker wanneer je in Nederland regelmatig Live en cooking heb gedaan. Kamer wel schoon.
Barst
jul 06, 2017
Een hotel waarin nog veel te verbeteren valt. Het slechtste van de Valk die we ooit bezochten.
Theolea
jul 03, 2017
hotel vd valk gladbeck is een mooi hotel we hadden een upgrade naar een comfortkamer die groot en schoon was we hebben heerlijk gegeten hoewel het ontbijt voor vd valk minder was dan wat we gewend zijn bij vd valk, maar over het algemeen een mooi schoon hotel.
pabe12
jul 03, 2017
dit betreft gladbeck Duitsland zeer goed hotel maar is wel aan renovatie toe ontbijt moet altijd aangevuld worden restaurant is aan te bevelen
Namink
jun 18, 2017
Eerste nacht was redelijk goed.Bedden sliepen prima en enig nadeel vond ik dat de badkamerdeur precies bij het bed zat en niet om de hoek.als er smacht iemand naar t toilet gaat dan wordt de ander wakker van de deur of het licht.Ook was het rond middernacht nog erg rumoerig en klonk er lang een bastion ergens vandaan.de volgende morgen heerlijk ontbijt gehad en zijn we naar Schloss muiderberg gegaan.toen we in bed lagen en net in slaap waren ging in het hele hotel een brandalarm af.gelukkig was het loos maar had iemand in het restaurant niet nagedacht met vuurwerk onder een brandmelder. Toen iedereen daarna weer naar de kamer kon en wilde gaan slapen bleef het lang rumoerig buiten en op de gang.we sliepen op de begane grond en er waren wat mensen die het nodig vonden om de halve nacht te lachen en schreeuwen zodat je niet kon slapen.schijnt vaker te gebeuren dus het zou fijn zijn als het hotel daar toezicht op houdt.hierdoor zou ik wellicht in de toekomst niet meer naar dit hotel komen.ik wil s nachts graag slapen en niet het idee hebben dat ik aan een Spaanse costa zit.
margriet_93
jun 13, 2017
Gehorig, weinig/geen faciliteiten in het hotel en nabij de omgeving, daarvoor moet je in de auto, oud gebouw wat toe is aan renovatie, ontbijt erg beperkt.
patte
jun 11, 2017
uitstekend