Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

marie2
dec 09, 2017
anmakr2009
dec 08, 2017
Fijn rustig hotel. Goed centraal gelegen tussen Oberhausen, Essen en Bochum. Keurig restaurant en ontbijt zoals bij van de Valk te doen gebruikelijk. Wij komen terug.
W.J.M. Langenberg
dec 06, 2017
Goede prijs kwaliteit hotel
sjan123
nov 29, 2017
super vriendelijk personeel alleen de kamers zijn niet meer van deze tijd . Het avond eten was lekker alleen het ontbijt werd maar matig bijgevuld. Wij hadden de pech dat de lift vlak bij onze kamer kapot was en daardoor moesten we of via de trap naar de derde etage of een heel eind omlopen. Ik vind het hotel geen aanrader
silviajohan
nov 29, 2017
Het hotel heeft een goede ligging dicht bij de snelwegen,voor een bezoekje aan de kerstmarkten of om te winkelen Essen, Düsseldorf, Oberhausen, etc van der Valk Gladbeck een mooi gastvrij Hotel, mooie kamers ,en een heerlijk ontbijt....
jerihedMac
nov 26, 2017
verouderd hotel badkamer mag wel eens goed gecleand worden veel schimmelplekken.
frits.wagner
nov 20, 2017
hotel is mooi 4e keer dat wij er waren maar deze keer nooit meer ,we kregen een kamer op zolder .er was niets daar geen koelkast voor mijn medicijnen (spuit insuline ) had ik om gevraagd verder deden de lichten het niet goed 1/2 brande niet.ook waren de liften kapot we moesten het hele gebouw door om naar de 3e etage tekomen.ook was er geen koffie of thee op de kamer .bedden waren slecht we rolde er steeds uit.we deden klachten maar men deed niets ,het was zeer druk 2 builoften van tukse mensen vrijdag en zaterdag .we konden.nergens parkeren alles was vol we stonden op 500 meter in een bos .jammer jammer.
yvon65196
nov 15, 2017
Super hotel, wij kregen eerst een kamer waar het raam niet dicht van kon, hebben het gemeld en kregen direct een andere up grade kamer toegewezen. Wij zijn hier al verscheidene keren geweest en het is een prachtig hotel, goed ontbijt en gratis parkeren. De stad Essen is vlakbij.
Bigdutch
nov 12, 2017
Een mooie ruime kamer. Dat kwam goed uit, want ik heb 2 nachten op de grond geslapen. De bedden zijn zo zacht, dat ik na een paar minuten al last kreeg van mijn rug. Daarom heb ik het matras maar op de grond gelegd. Dat was ook niet erg comfortabel. De binnenvering prikte de hele nacht in je rug. Gooi er een gewoon schuimrubber matras op en het probleem is opgelost fam van der Valk!!! De badkamer was schoon, maar helaas het douchegedeelte kun je niet afsluiten middels een gordijn of schuifwand. Na het douchen staat de hele badkamer dan ook onder water. Zonde van de vloerbedekking in de slaapkamer, die daarbij ook nat wordt. De lift was ook kapot. Blijkbaar vond men het niet nodig deze op korte termijn te laten repareren. Het ontbijt was gelukkig prima. Dat deed het lichaam weer goed after the night before.
loverman
nov 03, 2017
Zoals altijd is Van der Valk een 1ste klas hotel.