Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

Namink
jun 18, 2017
Eerste nacht was redelijk goed.Bedden sliepen prima en enig nadeel vond ik dat de badkamerdeur precies bij het bed zat en niet om de hoek.als er smacht iemand naar t toilet gaat dan wordt de ander wakker van de deur of het licht.Ook was het rond middernacht nog erg rumoerig en klonk er lang een bastion ergens vandaan.de volgende morgen heerlijk ontbijt gehad en zijn we naar Schloss muiderberg gegaan.toen we in bed lagen en net in slaap waren ging in het hele hotel een brandalarm af.gelukkig was het loos maar had iemand in het restaurant niet nagedacht met vuurwerk onder een brandmelder. Toen iedereen daarna weer naar de kamer kon en wilde gaan slapen bleef het lang rumoerig buiten en op de gang.we sliepen op de begane grond en er waren wat mensen die het nodig vonden om de halve nacht te lachen en schreeuwen zodat je niet kon slapen.schijnt vaker te gebeuren dus het zou fijn zijn als het hotel daar toezicht op houdt.hierdoor zou ik wellicht in de toekomst niet meer naar dit hotel komen.ik wil s nachts graag slapen en niet het idee hebben dat ik aan een Spaanse costa zit.
margriet_93
jun 13, 2017
Gehorig, weinig/geen faciliteiten in het hotel en nabij de omgeving, daarvoor moet je in de auto, oud gebouw wat toe is aan renovatie, ontbijt erg beperkt.
patte
jun 11, 2017
uitstekend
Shantiman
jun 08, 2017
Met betrekking tot de hotelmer, wij troffen vieze slopen aan ( rode lippenstift vlekken ) mag niet voorkomen! , Daarom blij dat wij onze eigen kussens met slopen meehadden! Kamer was niet schoon lagen omhulsels van tampons. Ook dekbedovertrek was vies! Verder 2 handdoeken gehad met grote gaten ook niet netjes! Geen koelkastje en koffie theefacaliteiren, op de Comfortkamer met balkon ( balkon loopt door over de gehele galerij, dus niet echt prive te noemen! Als men dat wel hebben wil dan kan dit maar kost wel weer € 20 00 p.dag extra ! Wij verblijven regelmatig in v.d. Valk hotels maar dit nog nooit zo meegemaakt! Douche oudbollig nog 2 kranen warm en koud ! Geen aircondition terwijl het bloedje heet was! Kortom ik zou dit Hotel beslist niet aanbevelen! Ontbijt lopen meisjes rond die de taal niet beheersen en niets weten en borden worden gewoon weggehaald zonder te vragen! Bij aankomst werd ook totaal niets medegedeeld over ontbijt, en tijden of andere facaliteite enzovoort !
bejazzled
jun 03, 2017
Fijn hotel, alleen jammer dat er geen airco/ventilator op de kamer was. Het was namelijk erg warm toen wij er waren en het geluid van buiten is nogal intens (snelweg/spoorrails). Dat was her enige minpuntje, hotel ligt verder aan de rand van een park met een leuk Duits restaurant met terras en minigolf op korte afstand.
Jurgen De Boeck
mei 29, 2017
Hotel Van der Valk in Gladbeck bezocht. Mooi hotel, goede ontvangst door receptie. Comfortkamer zelf wat verouderd, maar dit deerde me niet aangezien we niet perse daar zijn om op de kamer te zitten. Bed lag wel goed, enkel het kussen bijzonder slecht. Badkamer wel mooi, maar de douche heel slecht. Ontbijt was zeker in orde. Stadje Gladbeck klein maar fijn. Paar goeie cafeetjes en mooi restaurant Poseidon. Oberhausen zeker de moeite om eens te bezichtigen. Kaiserpark en het enorme overdekte winkelcentrum.
Fransvv7Rm
mei 28, 2017
prachtig mooi hotel gelegen nabij moviepark Germany zeer mooie royale kamers met een zeer uitgebreid ontbijtbuffet , een aanrader
Ferdi31
mei 27, 2017
2 nachten verbleven ,Kamers zoals eerdere recensies ook al aangaven erg gehorig,er hing een urine lucht in de kamer .Dit ondanks mijn upgrade naar een comfort kamer met terras . Ontbijt was lekker maar erg druk,eerste poging om 9 uur was te druk..ik heb tot 10 uur moeten wachten waarna het rustiger werd en je een plek kon bemachtigen .Veel overlast van rennende kinderen in de gang . Ik had er net iets meer van verwacht .Mij zien ze nooit meer terug hier .
Thea Wentink
mei 14, 2017
Hotel is netjes, schoon, maar erg lawaaierig ivm trein die vaak s nachts langs dendert. Restaurant viel erg tegen bij diner. Slechte bediening, vlees teruggegeven maar toch volle pond moeten betalen!! Ontbijt was prima.
olga557
mei 01, 2017
Alles super !! Zoals altijd!