Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

  • € 9,00 veilingkosten

yael2203
apr 26, 2017
een mooie hotel, heel lekkere ontbij.
Marihela
apr 14, 2017
We hadden 2 overnachtingen in dit prachtige hotel geboekt. Het overtrof onze verwachting. Het hotel had gunstige ligging in een groene omgeving. Aardig personeel en het eten voor heerlijk. We hebben een upgrade geboekt voor een comfort kamer. Grote kamer, prima bedden en mooie badkamer. De douche was wat aan de kleine kant en we misten de koffie/thee faciliteit op de kamer.
An001
apr 13, 2017
Veel lawaai op de gang, en soms denk je echt dat je kamerdeur openstaat, terwijl dit zo niet is...Ontbijt is heerlijk en enorm uitgebreid. Als er iets op is, wordt dit ook onmidellijk aangevuld, ontbijt is tot 11u. Zalig.
mopper123
apr 03, 2017
van der valk altijd een zeer goed ontbijt ruime kamers met zowel douche en bad ruime parkeerplaats
tb1949tb
mrt 30, 2017
hotel prima maar de keuken was weer zeer matig. we verbleven er in totaal vier keer, ontbijt is redelijk goed maar 's-avonds in het restaurent viel het weer tegen. heel jammer.
Ton van der Erve
nov 28, 2016
Matig, hadden het idee, dat de kamer die wij kregen toegewezen ( nb. zag er wel netjes uit !) normaal door het personeel werd gebruikt. Er stonden b.v. stoelen in, die totaal versleten waren. Verder was het personeel wel vriendelijk, maar werden wij ion het restaurant door aankomende obers geholpen, men wist b.v. niet eens hoe men zeetong moest uitserveren.
tossie
aug 31, 2016
goed hotel, mooie kamer maar voor mij iets te druk bij het ontbijt. In de rij staan voor cappuccino is niet mijn favoriete bezigheid.
Pimmetje1971
aug 09, 2016
Vorige week verbleven we maar liefst 6 nachten in dit hotel. Het hotel is wat ouder en daardoor minder 'mooi' dan de nieuwere vestigingen in Nederland. Toch vonden wij alles prima geregeld en netjes. Omdat we 6 nachten bleven kregen we gratis een comfort-kamer. De kamer was ruim en had een bad én een douche. Jammer dat er geen mogelijkheid op de kamer was om koffie/thee te zetten. Het personeel was vriendelijk. In het restaurant verliep het soms allemaal wat chaotisch, maar de gerechten die wij gegeten hebben waren prima. Ontbijt was uitgebreid en alles werd genoeg aangevuld. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad!
Pimmetje1971
aug 09, 2016
Pimmetje1971
aug 09, 2016