Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
  • Euro veiling
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Klik hier om te betalen
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 1
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Geniet van een veelzijdig weekend weg en overnacht bij Van der Valk Hotel Gladbeck. Dit luxe viersterrenhotel ligt midden in het Rurhgebied en is daarmee een perfecte uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Beleef een dag vol avontuur in Movie Park Germany, ga uitgebreid shoppen in CentrO Oberhausen of geniet van mooie fiets- en wandeltochten in het nabijgelegen natuurpark!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaardkamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis draadloos internet
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten

PlayMoto
sep 23, 2017
7
Dit keer een kamer aan de voorzijde van het hotel, op de begane grond. Zeer gehorig, alles uit de gang en van het biljart klonk enorm door in de kamer. We zijn zelfs een paar keer wezen vragen of het zachter kon. (zelfs na 22u nog.....) Zou een kamer in die gang zeker niet accepteren en ook niet aanraden! 1 matras was doorgezakt, andere was nog goed. Mis wel de koffie en thee mogelijkheden op de kamers. Het is allemaal netjes, maar karig. Badkamer is netjes en schoon. Kamer groot genoeg voor met zijn tweeën. Buffet was weer geweldig, zowel ontbijt als avondeten. Bediening laat vooral bij drukte in het restaurant te wensen over. Slechte communicatie, lang wachten op drinken. Zou volgende keer waarschijnlijk toch kiezen voor ander hotel.
loekie4
sep 17, 2017
9
Het reserveren gaf wat problemen door Hotelkamerveiling maar het hotel heeft het super opgelost. Wij hebben een geweldig weekend gehad heerlijke kamer, lekker ontbijt en gegeten . In een woord GEWELDIG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lydiaper
sep 10, 2017
6
Van der valk Gladbeck Ontvangst kil. Kamer dik in orde. Ontbijt erg druk. Slechts een punt waar koffie te krijgen was. Overloop punt in bad kapot. Wij zullen er niet snel terugkomen. We zijn beter gewend bij van der valk.
rapunzeltje
sep 07, 2017
5
zijn bij van de valk geweest in Moers en bij Landeck in Duitsland. zo als altijd best goed toeven bij van de valk niets mis mee alleen viel ons op bij thuiskomst dat er bij 2 transacties (ze hadden daar een geld automaat staan)er bij elke transactie 5,99 euro bij komt!!!!! zal misschien zo altijd zijn maar ik vind dit niet KLANT VRIENDELIJK bij van de Valk als je 10 euro uit de automaat haalt dan moet je nog 5,99 euro betalen !!!!!! dit nooit meer dus let op mensen niet pinnen bij van de valk
halfbloedjeindo
sep 02, 2017
6
Mooie kamer, maar geen stoeltjes op het balkon en ze hebben een heel summier menu. Ben dat niet gewend van Van der Valk restaurants. Te weinig keuze als je er wat langer verblijft (was er 4 nachten). Was het allemaal net niet
John Peters
aug 27, 2017
8
Goed hotel en netjes hotel. Wel wat gedateerd maar alles heel en schoon. Vonden het ontbijt een beetje aan de karige kant. Niet wat we gewend zijn bij de andere Valkies.
joepie1958
aug 26, 2017
8
Een heerlijk verblijf komen zeker nog een keer terug
shaan
aug 25, 2017
4
Mooi hotel om te zien echter Kamers wat verouderd😞 ook de TV is verouderd . Jammer , dit zijn we niet gewend van een Van der Valk Hotel. Vlak aan de snelweg , dus gemakkelijk te bereiken en toch Geen last gehad van het verkeer 👍 Het ontbijt was minder dan andere Van der Valk Hotels , Je moest voor je koffie in de rij staan omdat er maar een apparaat in de zaal was en daar het hotel vol geboekt was....... was het lang wachten voor je aan de beurt was . Enige tip die ik heb gaat over “kussens” deze waren wat aan de zachte kant waardoor je niet echt het gevoel had op een kussen te liggen. Ook kon je hierdoor niet echt lekker zitten om televisie te kijken , dus beter stoelen op de kamers zetten met koffie en thee mogelijkheid.
renedesign
aug 03, 2017
4
We hebben in Hotel Van der Valk ,Gladbeck in Duitsland een slechte ervaring over gehouden. Bij aankomst hebben we onze kamer geupgrade wat ook aangeboden was, extra kosten, 13.00 uur kwamen we om in te checken , 1 gast voor ons, 1 receptionist, 13.30 uur kregen we onze kamer aangeboden, met bagage naar de etage, kamer niet schoon gemaakt, weer naar de receptie met bagage, werd ons een kamer aangeboden met 3 bedden, door ons afgewezen, nieuwe kamer die vrij was gekregen wat denk je, 3 bedden, weer terug met alle bagage. 14.15 uur een kamer, Hoera. Volgende dag na shoppen 18.00 uur aan gekomen op de kamer , deze was niet schoon gemaakt, weer naar de receptie klacht indienen , 18.30 uur werd de kamer schoon gemaakt met de Franse Slag. Oh wat fijn als je op je privacy gesteld bent. General Manager Erik van der Valk niet aanwezig! Business card mee gekregen, volgende ochtend niet aanwezig, assistent deed het af met sorry en ging verder met zijn werkzaamheden. We reizen veel maar dit hebben wij nog nooit meegemaakt hoe je behandeld wordt ,ik adviseer u om nooit dit hotel te reserveren, het consortium Van der valk Hotels onwaardig!! Fam. R. Schotman, Bloemendaal
A.J. Hanekamp
aug 02, 2017
7
Meubilair kamer gedateerd, voor het overige een goed verblijf.

Beschikbaarheid



 

Copyright © 2017 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy