Nederland Noord-Brabant Uden Van der Valk Uden - Veghel
Van der Valk Uden - Veghel Van der Valk Uden - Veghel
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Wie verblijft bij het Van der Valk hotel in Uden-Veghel kiest voor verrassende luxe en gastvrijheid. Tijdens uw verblijf bij dit vertrouwde familiebedrijf zal het u zoals altijd aan niets ontbreken.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (106 reviews)
spriety9Gv
19 mei 2019
Heel vriendelijk en attent personeel mooie nette kamer en heerlijk ontbijtbuffet. Maar zijn vooral blij met de uitnodiging voor het Friday event met het gratis drankje, de bijhorende hapjes en de gezellige muziek ons gebracht door de Deejay van dienst. Bedankt Van der Valk Uden
eindelijkwij
13 mei 2019
Erg vriendelijk personeel overal. Fijn dat er rekening werd gehouden met onze preferentie. Asperges in het restaurant waren overheerlijk.
gissimo
05 mei 2019
tot nu toe het mooiste hotel van v.d. Valk , echt schitterend.
Anitabokma1964
28 april 2019
Prachtig hotel! Zeer mooie kamers en erg vriendelijk personeel
JN van der Ent
27 april 2019
Goed en net vd Valk hotel mooie omgeving om te fietsen en wandelen !