Nederland Noord-Brabant Uden Van der Valk Uden - Veghel
Van der Valk Uden - Veghel Van der Valk Uden - Veghel
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Wie verblijft bij het Van der Valk hotel in Uden-Veghel kiest voor verrassende luxe en gastvrijheid. Tijdens uw verblijf bij dit vertrouwde familiebedrijf zal het u zoals altijd aan niets ontbreken.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,7 (97 reviews)
abu79htdX7
19 november 2018
Fijne kleinschalige vd Valk. Mooie moderne kamers en een meer dan prima ontbijt zoals je dat van vd Valk gewend bent.
ton en marian
19 november 2018
Hotelkamer erg mooi. Het ontbijt zoals je mag verwachten bij Van der Valk ....erg goed Jammer dat het restaurant “ Koosje” de enige is die niet het niveau haalt die je mag verwachten bij zo’n mooi en modern hotel. De enige dissonant dus in een verder meer dan geslaagd verblijf.
Joannleeuwen4
08 november 2018
Super gezellig hotel ; upgrade genomen naar luxe kamer me er goed vermaakt met mijn vriend !! Nu alweer geboekt 3 dagen in dec heerlijk kijk er nu al naar uit groetjes joann
corinanCG7
05 november 2018
Bijzonder sfeervol en schoon hotel met buitengewoon vriendelijk en behulpzaam personeel, heerlijke bedden grote kamer en een fantastisch ontbijt, een echte aanrader!
jjvand2DTU
19 oktober 2018
heel goed verblijf. Fijne kamer en bed, heerlijk ontbijt!