Nederland Noord-Brabant Uden Van der Valk Uden - Veghel
Van der Valk Uden - Veghel Van der Valk Uden - Veghel
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Wie verblijft bij het Van der Valk hotel in Uden-Veghel kiest voor verrassende luxe en gastvrijheid. Tijdens uw verblijf bij dit vertrouwde familiebedrijf zal het u zoals altijd aan niets ontbreken.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (116 reviews)
liavan8IuN
20 juli 2019
Super Hotel
mei018
08 juli 2019
Prachtig hotel.Schitterend. Mooi ingericht ook de kamers. En schoon. Staat tegenover matig ontbijt plus te langzaam aanvullen.
GiMo
06 juli 2019
Alles prima verlopen. Apollo hotel in Papendrecht is een goede locatie. Heel vriendelijk personeel. Dus via hotelveiling is alles naar wens verlopen. Zullen hier nog gebruik van maken.
Pimmetje1971
01 juli 2019
Prima hotel, vriendelijk personeel en een heerlijk uitgebreid ontbijt!
houtkachel
23 juni 2019
Het is ons goed bevallen, keurig alles