• Favoriet
€ 4
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Brabantse gastvrijheid nabij Den Bosch

Hotel Oud Maren - Nederland

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

sophieFPVU
apr 26, 2017
Goed net en Proper Hotel .En vriendelijk personeel
info4en1WB
apr 23, 2017
Ook wij hadden een kamer met 2 eenpersoonsbedden die uit elkaar stonden, maar de bedden sliepen erg goed! Lekker rustige ligging. Diner is echt aan te raden, geen uitgebreide kaart maar wel van een zeer goede kwaliteit. personeel is zeer aardig. Alles was ook erg schoon. Koffie en thee op de kamer. Het enige minpuntjes waren voor ons dat het iets gehorig was, en ik miste een extra kussen, want ik vond het kussen erg plat. Maar echt een aanrader!
gerritiq0z
apr 23, 2017
Kamer was schoon. Ontvangst matig. Bediening goed. Hotel ligt direct aan een weg(in een bocht van de weg) en dus veel lawaai. Diner was goed, ontbijt redelijk. Wat ons betreft niet voor herhaling vatbaar vanwege het lawaai.
juni1944
apr 20, 2017
Prima. Alles schoon en vriendelijk personeel
vlario
apr 20, 2017
Leuke ontvangst en bediening
frederNiwE
apr 14, 2017
Vriendelijk personeel. Schone kamer en badkamer. Mager ontbijt, prima diner.
petrav2lar
apr 11, 2017
Weer heerlijk dagje brabant ingeweest en na afsluiting naar ons vertrouwde hotelletje.Op de kamer eerst een bakkie koffie en even uitrusten en dan naar het restaurant om te genieten van heerlijk eten en een lekker wijntje.Na een goede nachtrust op de heerlijke bedden,ga ik smorgens altijd voor een lange wandeling over de dijk en aparte natuur.Manlief vind het bed te lekker maar we sluiten wel samen af met een lekkere douche en kunnen er zo weer een lange week tegen.
Streverke
apr 06, 2017
mooie en schone kamer lekker gegeten heel fijn hotel vlak aan de maas
Marie-Therese Broux
apr 06, 2017
Klein hotel,restaurant zijn we niet geweest,geen ontbijt genuttigd,kamer ook klein maar wel schoon. Koffie en thee op de kamer, vriendelijk personeel aan receptie.
otto ketelaar
apr 03, 2017
Vriendelijk personeel. Kamers zeer schoon. Ontbijt redelijk. Heerlijk gedineerd. Komen zeker nog een keer terug.