€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van Brabantse gastvrijheid bij Hotel Brasserie Oud Maren. Dit sfeervolle hotel is gevestigd in een karakteristiek pand in het Brabantse dorpje Maren. Het hotel is een uitstekend startpunt voor prachtige fiets- en wandeltochten door de waterrijke omgeving. Of wat dacht u van een uitstapje naar het nabijgelegen Den Bosch?

  • € 9,00 veilingkosten

jhfekkXMs6
mrt 20, 2017
Prima ontvangst, mooi en schone kamer en heerlijk ontbijt. Prachtig fietsgebied. Komen graag nog eens terug.
neisma
mrt 16, 2017
Prima hotel met basic inrichting, schoon en een goede badkamer. Zeer vriendelijk personeel. Uitstekend diner in de Brasserie. Leuke locatie om per fiets de omgeving te verkennen. Kortom een aanrader.
Cpz45
mrt 13, 2017
Klein wat gedateerd maar schoon hotel. Helaas iets gehorig deuren van andere kamers worden nogal hard dicht gegooid of dit komt door de deurdrangers. Voor de rest prima hotel in een rustige en mooie omgeving niet al te ver van Den Bosch gelegen.
rinus32
mrt 13, 2017
prima hotel waar je ook nog heel lekker kan eten
Louisevh60
mrt 12, 2017
Leuk hotel, vriendelijke mensen en ruime schone kamers
julia150
mrt 10, 2017
Hotel Oud Maren, zijn wij nog niet geweest, wij moesten dit verplaatsen vanwege een ongeval. Dit werd door het hotel zonder problemen meteen geregeld, dus de eerste indruk is al goed. Wij gaan volgende week maand genieten.
yann
mrt 08, 2017
kamer is ok.ontvangst was maar killetjes.we hebben geen ontbijt genomen:15 euro is me wel wat te duur
yo9sg7XyeI
mrt 05, 2017
Schone en nette hotelkamer. Fijn personeel en goed eten.
jojako
mrt 03, 2017
vriendelijk personeel mooie kamer. Het hotel is alleen niet minder valide vriendelijk. Voor het hotel is een trap van sdrie treden zonder houvast erg jammer het had maar weinig gescheeld of ik was gevallen
theoB1
feb 28, 2017
We hebben in het Hotel Oud Maren een hulpvaardigheid ervaren die zijn weerga niet kent, prima geborreld en gegeten een aanrader voor een ieder.