Nederland Gelderland Hoog Soeren Charme Hotel Oranjeoord
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ga er even lekker (last minute) tussenuit voor een ontspannen break op de Veluwe. Charme Hotel Oranjeoord is schitterend gelegen in het monumentendorpje Hoog Soeren. Vanuit dit sfeervolle hotel wandelt u zo de bossen in. Ook vindt u op steenworp afstand de gezellige winkelstad Apeldoorn het prachtige Paleis Het Loo. Ideaal voor een last minute nachtje weg.

  • € 9,00 veilingkosten

demeijer
mrt 27, 2017
Heel erf genotrn
kjavosnvel
mrt 26, 2017
Behalve de geluidsoverlast alles prima. Dit was echter een zeer zwaar nadeel. Het bleek dat de kamer boven het keukengedeelte was en daardoor de hele nacht een heel hard zoemgeluid. Ik zou dit niet aanbevelen
lugthaEHfU
mrt 25, 2017
De kamer was erg klein, maar dat mag voor deze prijs. Het ontbijt was goed alleen de logistiek bij het ontbijt liet nogal te wensen over.
Cees K
mrt 19, 2017
Wederom een perfect verblijf
Cees K
mrt 19, 2017
Mooi hotel op een mooie lokatie, leuk personeel en goed ontbijt !
Cees K
mrt 19, 2017
anjavanmeertejanse
mrt 01, 2017
Weer een super overnachting gehad samen met een vriendin. Vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt,mooie kamer. Bedankt Fam. Dorresteijn
ameland58
mrt 01, 2017
* € 3,25 voor een Heineken 0,25 is wel erg aan de hoge kant. € 2,00 zou redelijk zjn, dan blijven mensen ook zitten en geven dan ook meer uit. * In de ontbijtzaal werden de tafels niet afgeruimd, waardoor er mensen zijn die aan een nog niet afgeruimden tafel gingen zitten. * Verder: ontbijt goed. Kamer schoon. En goed kunnen slapen.
cjvanderhart
feb 09, 2017
Het was fantastisch! We hebben genoten van de rust en de natuur in de buurt van Apeldoorn. Mooi authentiek hotel. Ziet er wat gedateerd uit allemaal, maar service en ontbijt enz. was allemaal prima!
1kruijertak2
jan 09, 2017
Na een prettig ontvangst kregen we de sleutel van kamer 14 op de eerste verdieping. De kamer wassen niet super groot maar ruim genoeg met een groot balkon en een ruime badkamer. We zagen dat het ventilatie rooster lekte en na onze melding kwam de mevrouw van de receptie meteen kijken en bood ons een andere kamer aan. Deze kamer voldeed prima en de lekkage wassen niet heel storend. We hebben ook geen upgraden genomen, bleek niet nodig. Het hotel is prachtig gelegen, genoeg wandel mogelijkheden. Geen problemen met warm water gehad. Ontbijt wassen prima. Natuurlijk zijn er wat verbeterpunten zoals douchen in bad maar na 2 nachten waren wij dik tevreden. Zeker voor herhaling vatbaar. Apeldoorn en de Hoge Vele dichtbij, genoeg te doen in de omgeving.