Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
€ 103
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,63 p.p.p.n.   verblijfskosten

Rotterdam in 3 dagen ontdekken

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp - Nederland - Rotterdam
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het u aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

Een 2 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een Classic kamer
  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,63 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

didi68
sep 24, 2017
Goed hotel met goede en zeer vriendelijke service
gerardbogaart
sep 23, 2017
Wij hadden 2 waardebonnen voor de Valk Blijdorp maar mag er maar een overnachting blijven. Nu moet je weer terug naar blijdorp en daar hebben we geen belang bij
majet1
sep 04, 2017
Afgelopen nacht bij jullie verbleven. Heerlijk geslapen en wat een vriendelijk personeel! Ontbijt was zoals altijd weer perfect😊👍We hebben ons erg welkom gevoelt!
majet1
sep 04, 2017
mirandabezemer
sep 02, 2017
Vriendelijk personeel, ontbijt prima, kamer gedateerd, douche zeer veel kalkaanslag, water liep ook niet goed weg. Prima bed. Kamer rook wat muf bij binnenkomst, ook leek het of er gerookt was. Bij openen van het raam bleek de kamer, (3 hoog) boven de rookplek buiten te liggen, vandaar de lucht binnen. Als je er vanuit gaat dat deze kamer normaal inclusief ontbijt rond de 135 euro per nacht kost vinden we dat veel te veel geld. Doordat we kamer geboekt hadden met voucher van hotelkamerveilingen, hebben wij dat er niet voor betaald. Kan het zo zijn dat wanneer je een goedkope aanbieding boekt, je een daarop aangepaste kamer krijgt?
gijs1954
aug 21, 2017
Mooi hotel dat gunstig gelegen is en volop parkeerplaatsen beschikbaar heeft. Kamers zijn top en het ontbijt is prima.
jeanemess
aug 18, 2017
Helaas een minder goed vd Valk hotel. Superiorkamer zonder bad is niet meer van deze tijd. De tv aan de muur gehangen op een plaats waar je hem liggend in bed alleen schuin kan bekijken, ook een misser. Beden waren hard en we hebben nog nooit zo slecht geslapen in een vd Valk hotel. Verder een ontbijt dat niet bij de rest van de vd Valk hotels past qua keuzemogelijkheden, de ruimte bij de ontbijtbenodigdheden was te klein en mensen konden niet rustig hun keuzes maken. Al met al voor ons een reden daar niet weer te komen.
Annelieshuttinga
aug 16, 2017
Het was prima nette kamer goed ontbijt. Aardig personeel
vereecken.marc
aug 08, 2017
Een mooi verzorgd hotel met uitstekende keuken. Spijtig dat er geen wellness is in het hotel. Ideaal gelegen voor families , direct aan het diergaarde centrum en dierentuin Directe busverbinding naar centrum Rotterdam
cindr
aug 07, 2017
Prima hotel, top locatie! bushaltes dichtbij, ontbijt super!