Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 1
Veiling start om 20:00 uur
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,1 (147 reviews)
hvoermans
22 september 2018
Niks op aan te merken, alles was top
hschild
22 september 2018
Uitstekend en gezellig hotel. Hier komen wij zeker terug.
mart1
19 september 2018
beste, We zijn er al heel veel geweest en telkens terug super , en erg vriendelijk,Roelandts uit belgie
Booycot
17 september 2018
Goede uitvalbasis om allerlei attracties op Walcheren te bezoeken. Redelijke kamer, goed ontbijt.
info8846
15 september 2018
Eenvoudige kamers maar het ontbijt een 10.