Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Tontje58
jun 27, 2017
Goed hotel, vriendelijk personeel en een uitstekend ontbijt
Ilonageugjes
jun 16, 2017
Prima hotel , aardige receptie dames, kamer idd zonder raam maar daar door ook weer knus! Kamer was schoon en bedden zijn goed, ontbijt is goed . Vanuit hotel zit je met 3 min in hartje Den Haag, in de buurt div parkeergarage's waar je 24 uur kan staan voor 10 euro
Ilonageugjes
jun 16, 2017
bobgoupLOq
jun 06, 2017
Prima hotel. Aardige barman. Prima ontbijt en goed personeel, klantvriendelijk.
jvanderveld
mei 12, 2017
Prima hotel. Vriendelijk personeel. Zeer goed ontbijt.
mtp1958
mei 06, 2017
Het hotel Bos en Duin is een goed hotel met prima personeel en goed ontbijt. Kamers voldoen aan de wensen van een kleine vakantieganger.
josevdb
mei 05, 2017
Het was heerlijk. Mooie kamer, prachtige douche, heerlijke bedden en super ontbijt in een mooie omgeving. Top. Een echte aanrader.
guvacoSpVZ
mei 03, 2017
Een van de betere 3sterren met een 4ster ontbijt
molenhof
apr 28, 2017
De locatie is goed, ongeveer 10 minuten lopen naar het strand. Netjes gerenoveerde, eenvoudige kamer. Goede badkamer. Uitstekend ontbijtbuffet. Er zijn koffie en theefaciliteiten in de kamer, maar als je meerdere nachten hebt geboekt, moet je de tweede dag een zakje nescafe of thee betalen. Zeeuwse zuinigheid?
garretsenb
apr 22, 2017
hotel heeft aan de wensen voldaan. vooral het ontbijt was goed.