Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

garretsenb
apr 22, 2017
hotel heeft aan de wensen voldaan. vooral het ontbijt was goed.
egakox
apr 20, 2017
alles prima in orde
ria952
apr 19, 2017
Heel ruime verzorgde kamer met goed bedlinnen. Vriendelijke ontvangst en vriendelijk personeel in het restaurant. Het eten was lekker. Het hotel is gunstig gelegen vlakbij het strand.
5feb1936
apr 18, 2017
Hotel Bos en Duin in Oostkapelle is ons bijzonder goed bevallen. Prima personeel ,mooie omgeving en goede kamer. Eten was ook prima. We komen zeker terug.
ireleo
apr 15, 2017
Goed hotel, vriendelijk personeel, ideaal voor wandeltochten en fietstochten, zeer goed ontbijt.
gdepaauw
apr 12, 2017
HET IS EEN MOOI HOTEL NIET VER VAN HET STRAND VANDAAN MOOIE KAMER EEN PERFECT ONTBIJT VOOR HERHALING VATBAAR
jannie zutfen
apr 12, 2017
Prima hotel met fantastische ligging vlakbij het strand. Goede kamer, heerlijk ontbijt.
jan_hagUHx
apr 10, 2017
Prima hotel met geweldig vriendelijk personeel. Een fantastisch ontbijtbuffet. Aan alles lijkt gedacht.
legius
apr 08, 2017
Ruime kamer en dito badkamer. Heel mooi gelegen dichtbij het schone strand van Oostkappele. Ontbijt is goed. Fijn verblijf gehad
looppas
apr 07, 2017
prima hotel goed ontbijt en prima kamer alleen de boekingsmogelijkheden zijn minimaal een of twee dagen per maand gerrit