Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
€ 26
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Heerlijk ontspannen aan de Zeeuwse kust

Strandhotel Bos en Duin - Nederland
Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Cees K
dec 30, 2016
Leuk hotel, erg gunstige en mooie ligging, erg goed en uitgebreid ontbijt Leuk personeel, erg behulpzaam Hotel is 3-4 sterren , geen 4
Willem Molema
jun 17, 2016
Prima hotel, lekker eten. Denk aan luchtverfrisser in het toilet