Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
Strandhotel Bos en Duin Strandhotel Bos en Duin
€ 1
Veiling start om 20:00 uur
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,1 (138 reviews)
miekeenber
31 mei 2018
Geweldig ruim hotel Fijn personeel
Rik007
29 mei 2018
Zeer vriendelijke ontvangst met duidelijke uitleg. Nette en schone kamer met een heerlijk bed goede douch en onze kamer zeer stil met toch een goed gevuld hotel. Het ontbijt perfect zeer uitgebreid en voor ieder wat wils. Hotel team Bedankt SUPER.
duin03oj9c
26 mei 2018
Plezierig en schoon hotel. Een pre is dat het hotel dichtbij een mooi en breed strand ligt. In de directe omgeving is keuze uit diverse horeca gelegenheden en met de fiets is het in deze omgeving prima vertoeven. Wij waren hier voor de tweede keer.
Koos L
18 mei 2018
Prima
po6981ENek
14 mei 2018
keurig, maar geen 4 sterren