Nederland Zeeland Oostkapelle Strandhotel Bos en Duin
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

Het vier sterren Hotel Bos en Duin is prachtig gelegen tussen het bos de Zeeuwse duinen en het strand. Met enkele minuten bent u in de gezellige dorpjes Domburg en Oostkapelle. Ook kunt u heerlijk ontspannen in de Finse sauna die zich op het dak van het hotel bevindt.

  • Gratis draadloos internet in de hotelbar

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Sjuul777
mrt 19, 2017
Een fijn hotel,vlakbij t strand en het bos. Vriendelijk personeel en een geweldig uitgebreid ontbijtbuffet. 's avonds hebben we ook gegeten in t restaurant van het hotel en dat was ook heerljk. T enige minpuntje was de douchestraal,die was minimaal,maar verder een dikke 10 voor dit hotel.
moon1950
mrt 15, 2017
Wat een vriendelijke ontvangst in dit hotel, dat maak je nog wel eens anders mee. Prima kamer, geweldig ontbijt en het restaurant is ons ook zeer goed bevallen, leuke bediening en heerlijk eten. Echt een aanrader dit hotel!
dianav8Q5h
mrt 04, 2017
super fijn hotel, heerlijk ontbijt en ideale ligging
dianav8Q5h
mrt 04, 2017
jschoeman
mrt 04, 2017
Prima ligging, direct aan 't strand, heel goed ontbijt, kamers eenvoudig maar netjes, badkamers pas gerenoveerd.
Cees K
dec 30, 2016
Leuk hotel, erg gunstige en mooie ligging, erg goed en uitgebreid ontbijt Leuk personeel, erg behulpzaam Hotel is 3-4 sterren , geen 4
Willem Molema
jun 17, 2016
Prima hotel, lekker eten. Denk aan luchtverfrisser in het toilet