België Luik Stavelot Hotel La Maison
Hotel La Maison Hotel La Maison
Uw winnende bod

Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

  • Gratis wifi in alle publieke ruimten

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (289 reviews)
Margriet1953
20 mei 2018
Kamer loopt schreef bed heel erg hard maar voor de prijs mag je eigenlijk hier niks over zeggen
Coby Smit
19 mei 2018
Gedateerd hotel Houten vloeren 4 zenders op tv Erg gehorig Maar prachtige omgeving
Kees16
18 mei 2018
Wij hebben onze 2 daags verblijf afgebroken. Reden; na 1 nacht waren wij in het zeer slechte kleine bed "gebroken". Een andere kamer werd aangeboden met een flinke bijbetaling maar hier hebben wij van af gezien. JAMMER want de lokatie is leuk. In de tweepersoons kamer stond 1 stoel omdat er niet meer ruimte was.
walgien
12 mei 2018
geen wifi op de kamer, en voor 2 dagen voor 2 personen 16 euro zgn hotellkosten.
Thomas van D
05 mei 2018
Was weer prima, eten in het restaurant dit keer iets minder.