België Luik Stavelot Hotel La Maison
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Klik hier om te betalen
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
Uw winnende bod

Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een verblijf in de Belgische Ardennen en overnacht in Hotel La Maison. Dit charmante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws herenhuis aan het sfeervolle marktplein van Stavelot. Een uitstekende uitvalsbasis voor leuke activiteiten in de schitterende natuur, zoals een bezoek aan de nabijgelegen watervallen van Coo.

Arrangement
  

Een 3-daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een standaardkamer
  • Toeristische informatie
  • Gratis parkeren

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,00 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

wriemelpoesje
mrt 22, 2017
8
charmant en gezellig, lekker eten & vriendelijke uitbaters !
Thomas van D
mrt 20, 2017
7
Leuk familiehotel, standaardkamer is niet erg nieuw, strak of luxe, andere kamers weet ik niet. De vlaamse familie die het hotel draait is erg vriendelijk en het restaurant is ook prima! Gezien de prijs waarvoor het hotel hier gaat prima. Als je een luxe of strakke kamer verwacht dan is dit niet het juiste hotel.
klusser76
mrt 19, 2017
8
Eenvoudig doch zeer gezellig en schoon hotel. Wij hebben er ons echt thuis gevoeld. Verzorging en Keuken zijn uitstekend.
aad03
mrt 01, 2017
7
Prima locatie en nette verouderde kamers.
Rita2011
feb 23, 2017
7
Aardig hotel aan leuk plein in Stavelot. Kamers eenvoudig maar wel schoon. Ontbijt en lunch prima, prijs/kwaliteitsverhouding goed mits je niet teveel hebt geboden 😄👍 omgeving is mooi, je kan prachtige wandelingen maken!
jmeijelzr7
feb 23, 2017
9
Gewoon top! Je waant je terug in de tijd in zo'n oud herenhuis met krakende vloeren. En het diner is een echte aanrader.
lusje
jan 13, 2017
8
Hotel is mooi gelegen op plein vlakbij de abdij, de kamer was groot genoeg, badkamer goed met bad en toilet. Het ontbijt was heerlijk in een prachtige kamer, de eigenaren zijn aardig de mevrouw is heel spontaan en meneer is wat rustiger. De omgeving met veel mooie plaatsjes met watervallen tot langlaufgebied. We hebben ontzettend genoten en komen in maart weer terug.
MvW
jan 06, 2017
8
Overall zijn we zeer positief. De aandachtpunten zitten in de details. Mooie ruime kamer, uitkijkend op plein. Erg goed diner, patron kan goed koken, en ook lekker ontbijt. Lekkere bedden. Anderen schrijven over de matige gastvrijheid. Die herkennen we. Een voorbeeld is dat de keuken sluit om 9 uur en een paar minuten voor 9 ruimt de gastvrouw af. En komt niet meer terug.... even aangeven of eerder afruimen en aangeven dat als je nog een toetje wilt je snel moet zijn zou handig zijn. En een erg lauwe douche om kwart over 9 heeft ons de 2e dag doen besluiten de wekker eerder te zetten... Maar al met al zeker een plek om naar toe terug te keren.
I love it
jan 05, 2017
8
Een smûk hotel met een krakende trap en ruime kamer met nostalgische houten vloeren. Het hotel ligt midden in het centrum van Stavelot, op loopafstand van de Abdij. Verwacht hier geen 'van der Valk standaard' maar alles was aanwezig en voldeed aan onze verwachtingen. We hebben hier erg genoten zouden nog wel eens terug willen komen. De uitbater komt wat nors en onvriendelijk over, dit is de enige wanklank in mijn beoordeling.
flandrio
dec 26, 2016
9
Heel mooie kamer (12), alles aanwezig Lekker en verzorgd avondmaal

Beschikbaarheid