België Luik Stavelot Hotel La Maison
Uw winnende bod

Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

  • € 9,00 veilingkosten

monxan69
aug 22, 2017
We hadden een mooie grote kamer met heerlijke bedden. De kamer was schoon. De gastvrouw was erg vriendelijk. Vond alleen jammer dat het ontbijt zo duur was 15,95 . verder de menu kaart was niet voor elke beurs te betalen en voor onze wens een gewone maaltijd dat was er niet. Jammer we waren er 4 nachten en hebben geen een keer daar gegeten. Jammer voor hun omzet
mechelaars18
aug 19, 2017
Aanrader Super grote kamer. Goed ontbijt. Werd direct aangevuld zo gauw iets op was. Eerste avond daar super lekker gegeten. En nog gered door de eigenaar omdat de deur naar de tuin in t slot was gevallen. Wij komen vast nog een keer terug .
marinarammelt
aug 17, 2017
waardeloos, waardeloos, waardeloos. Als iemand gaat bieden en je wint de veiling, zorg dan dat je NOOIT in KAMER 24 terecht komt, je houdt er nl. een trauma aan over!!
marinarammelt
aug 17, 2017
Na de ramp van hotel la Maison kwamen we in Maastricht bij van der Valk, GEWELDIG, SUBLIEM, ook een standaard kamer, maar we kwamen van de hel in de hemel en hebben eindelijk een keertje lekker kunnen slapen!! Alle lof voor het vriendelijke personeel, voor de super kamer met super badkamer. Kon je tenminste normaal naar de wc, zonder met je neus in de wcrol te zitten en zonder de angst om uit bed te rollen! Was precies wat we nodig hadden. Bedankt van de Valk, écht super!!
H. van 't Woeste Woud
aug 14, 2017
Zeer prachtige locatie, met name de dubbele ontbijtzaal !! Dit is een geschikt adres voor nostalgisch aangelegde liefhebbers van het bourgondische leven. Meteen het ontbijt + 2 gangendiner erbij boeken levert een prima prijs-kwaliteit verhouding op!
luuk123
aug 14, 2017
Ik was gematigd positief deze keer. Wij hadden dit hotel een paar jaar eerder bezocht en wisten dus dat het een oud hotel betreft. Toen wij echter de kamerdeur openden troffen wij een kamer die een heel penetrante geur bij zich had, alsof er schimmel onder de vloer zat. Gelukkig was dit met het openen van de ramen snel verholpen. Wij hebben 2x ontbeten en 2x gedineerd in dit hotel. Het diner viel weinig op aan te merken, dit was prima en lekker. Het ontbijt kun je krijgen met een eitje naar keuze, maar er werd niet gevraagd of je dat wenste, dit moest je maar aan het personeel doorgeven. Dat was jammer. De eerste ochtend hadden wij dit niet in de gaten en hebben dus ook geen ei genomen, de 2e ochtend wel. Echter bleek dit totaal bedorven te zijn en wij hebben geen ander aangeboden gekregen helaas. Voor het overige was het wel in orde, alleen is het een vrij gehorig hotel, en ik zou gezinnen met jonge kinderen niet op de bovenste etages laten intrekken als ik hoteleigenaar zou zijn. Hieraan hebben wij ons wel enigszins gestoord.
reind667
aug 11, 2017
Hotel La Maison, Stavelot België. Gezellig en oud familiehotel in het centrum van Stavelot nabij een prachtige oude abdij. Gebouw zelf is redelijk oud maar van binnen prima en waar nodig gemodificeerd en voorzien van de nodige zaken. De kamer oogt weliswaar oud maar is binnen de tijdssfeer gehouden, alles is functioneel, netjes en ook schoon. De eigenaar en eigenaresse zijn vriendelijk en behulpzaam. Prima verblijf gehad !
bert.irene
aug 10, 2017
Een fijn, authentiek hotel. We verbleven in een leuke kamer waar nog oude elementen aanwezig zijn. Alles schoon en netjes. Een lekker ontbijt. Het hotel ligt in het leuke stadje Stavelot en is een prima locatie om een paar dagen te zijn en ook de omgeving te verkennen.
g.verhoeven6
aug 09, 2017
Keurig hotel. Vriendelijke mensen. Er is een grote kans dat we wederom enkele nachten in dit hotel zullen gaan vertoeven.
benheinen
aug 06, 2017
prima hotel, sfeervolle ruimtes en vriendelijke bediening, Komen nog een keer terug