België Luik Stavelot Hotel La Maison
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

In 3 dagen de Belgische Ardennen Ontdekken

Hotel La Maison - België - Stavelot

  • Gratis wifi in alle publieke ruimten

  • € 9,00 veilingkosten

hmzondZmYS
okt 16, 2017
zeer vriendelijke en behulpzame mensen. Mooi statisch oud pand met heerlijke krakende vloeren en hoge bewerkte plafonds aan een schitterend vierkantig plein. Het eten, zowel ontbijt als diner, zijn royaal en zeer smakelijk. Een aanrader !!!
hmzondZmYS
okt 16, 2017
zeer vriendelijke mensen. Prachtig oud pand aan een schitterend vierkantig plein. Heerlijke krakende houten vloeren en zeer fraaie hoge bewerkte plafonds. Het ontbijt en 2 gangen diner arrangement was uitstekend. Ik kom hier zeker terug. Omgeving en Stavelot zelf prachtig en het uitstapje naar Luxenburg wordt herhaald. DUS EEN ECHTE AANRADER !!!!!!!! mvg Henk
H. van 't Woeste Woud
okt 15, 2017
Zoals elke keer was het weer een feest om hier een weekend door te brengen. Boek meteen ontbijt + 2-gangendiner erbij en u zult er geen spijt van krijgen!
Wamel
okt 15, 2017
Mooi Hotel . Mooie omgeving . Goed ontbijt .
mallepietje1
okt 13, 2017
Mooi hotel met keurig nette en ruime kamer. Kamer met centrale verwarming(zo lekker warm binnen)hoog plafond met mooie sierlijst, marmeren schouw, 2 stoelen en tafeltje, tv met 2 Nederlands sprekende Belgische zenders. Badkamer met toilet, wastafelmeubel en douchecabine, alles schoon en keurig. Absoluut niet gehorig en kamer voor de nachtrust lekker donker. Uitzicht naar achteren op huizen en daar achter bos. Wij hebben in dit hotel een heerlijk verbleef gehad. Een aanrader!
Memhave6
okt 03, 2017
2 daagse op onthoud in Winterberg (D) op Hotel Astenstubschen . Zeer gastvrij , goede bediening en prima keuken . kregen een fijne eenvoudige kamer met atmosfeer , en voelden ons gelijk goed tilpas. Kunnen dit Hotel echt aanbevelen een komen zeker weer terug.
ans 1952
okt 01, 2017
Voor de 2de keer naar Hotel La Maison geweest en weer is het prima bevallen. Stavelot is leuk, de omgeving prachtig en als je geïnteresseerd bent in de 2de Wereldoorlog kom je daar zeker aan je trekken. Battle of the Bulge heeft zich daar afgespeeld. Ook zijn er diverse mooie oorlogsmusea in de buurt( bijv. La Gleize). Dit jaar hebben wij ook het arrangement gedaan van ontbijt met een 2 gangendiner. Beiden waren uitstekend verzorgd. Kortom, wij vinden La Maison een aanrader en gaan komend jaar zeker weer terug.
jan44
okt 01, 2017
Het was. Weer heel goed fijne mensen en heel goed ontbijt
cobra2005
sep 29, 2017
wij waren daar 2 nachten in Stavelot, ontbijt was redelijk, niet buiten gewoon.. diner was gewoon slecht en veel te weinig voor kleine eters! prijs kwaliteit verhouding klopt niet., oud hotel met mooie ontbijt en diner ruimte! aan de overkant op de hoek prima restaurant!
bencentje
sep 28, 2017
Plezierig vriendelijk. Nederlands sprekend. Mooie kamer met Balcon. Prima Diner, geduld maar de moeite waard. WIFI maar zeer matig. Gratis Parkeren voor de deur op een fraai plein. Om 9 uur gaan de kippen op stok, kan je nog een heerlijke avondwandeling maken. Aanbevolen voor een paar dagen rust in een heerlijke omgeving. Vriendelijk ontvangst. DOEN