Nederland Gelderland Berg en Dal Fletcher Val Monte
€ 23
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ervaar viersterrenluxe in gezellig Nijmegen

Fletcher Val Monte - Nederland - Berg en Dal
Even een paar dagen lekker genieten in de bosrijke omgeving van Berg en Dal. Fletcher parkhotel Val Monte biedt u een uitstekende uitvalsbasis om in de mooie omgeving te wandelen en te fietsen. Ook een bezoek aan Nijmegen met zijn gezellige terrassen, mooie winkels en fraaie historische binnenstad zijn een aanrader! Ideaal voor een last minute of een heerlijk vooruitzicht!

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Gratis wandel- en fietsroutes

  • € 9,00 veilingkosten

cedric114
jun 27, 2017
Was geweldig. Leuke mensen en mooi hotel. Aardige en behulpzame medewerkers
barbara1967
jun 26, 2017
Prima hotel, mooi gelegen, voorzieningen prima op de hotel kamer.
willyhZHg9
jun 23, 2017
Goed en verzorgd hotel. Jammer dat je geen koelkast op je kamer heb en dat er geen plaats Is voor je koel elementen. Dat zou wel fijn zijn geweest met deze warmte
jcelie4
jun 23, 2017
Fletcher Val Monte. De kamer was goed ,de badkamer was wat klein. Het personeel had het te druk,het begon al met de lunch wachttijd 3 kwartier ze waren ons vergeten!!!! In de avond wilde wij eten maar dat kon niet je moest besproken hebben,maar dat hebben ze niet verteld. Dus dit was voor ons geen geslaagd verblijf.
costa41
jun 13, 2017
Hotel ligt op prachtige plek. Ontvangst was prima had € 10 extra betaald voor een grotere kamer me balkon ???) badkamer met bad (was beschadigd en er ontbraken glazen in de badkamer) De gewonnen veiling was zonder ontbijt, hiervoor betaald € 12,50 per persoon. Het gebodene ontbijt viel voor deze prijs wat tegen. Bedden waren goed en alles was schoon. .
kleinepiepsie
jun 06, 2017
Heerlijk verblijf, fabuleus uitzicht, goede service, prima kamer. Over geheel tikkie ouderwets, maar prima en netjes. Hoewel het zwembad zelf prima is, is de ruimte van het zwembad echt over de houdbaarheidsdatum heen. Prima voor baantje in de ochtend, maar verwacht er verder niets van.
sanniewannie
mei 27, 2017
Fletcher Val Monte ligt in een prachtige omgeving! Met het openbaar vervoer makkelijk naar Nijmegen te reizen! Ontbijt ietwat rommelig door de drukte maar wel lekker! Prima verblijf 👍
Mazzell33
mei 27, 2017
netjes grote uitkamer
fruithapje64
mei 25, 2017
Genoten zoals we ook de vorige 2 keer hebbenngenoten, wehadden een upgrade naar een. Luxe kamer en dat beviel heel erg! Mooi wandel en fiets gebied
jorritdn08
mei 24, 2017
Heel goed bevallen, vriendelijk personeel. Komen graag nog eens terug.