€ 19
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ervaar viersterrenluxe in gezellig Nijmegen

Fletcher Val Monte - Nederland - Berg en Dal
Even een paar dagen lekker genieten in de bosrijke omgeving van Berg en Dal. Fletcher parkhotel Val Monte biedt u een uitstekende uitvalsbasis om in de mooie omgeving te wandelen en te fietsen. Ook een bezoek aan Nijmegen met zijn gezellige terrassen, mooie winkels en fraaie historische binnenstad zijn een aanrader! Ideaal voor een last minute of een heerlijk vooruitzicht!

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
  • Gratis wandel- en fietsroutes

  • € 9,00 veilingkosten

teunis 200
jan 23, 2017
Vriendelijke receptie ruime kamer dito badkamer mooie fietsroute's en vlakbij Nijmegen,kortom een prima hotel,komen hier graag terug! Teun en Louise de Jong
jola1962
jan 11, 2017
Goed hotel, grote kamer en zeer grote badkamer (de luxe kamer). Alles was keurig verzorgd, vond de kamer wel wat gedateerd en de tv aan de kleine kant (stond wat ver van het bed vandaar dat het opviel). Maar verder uitstekend, goed ontbijt, vriendelijk personeel.
Ruud Eekhof
dec 17, 2016
Prima mooie kamer
ANJ1
nov 15, 2016
Schoon hotel met mooie ligging. Prima bedden.
info4en1WB
sep 27, 2016
Prima hotel tussen de bossen, hotelkamer was netjes, schoon en groot genoeg, bed en kussens zijn erg goed. Badkamer schoon met ligbad. Personeel was erg vriendelijk, maar na het diner moesten we zelf de ober zoeken om te kunnen afrekenen, deze wat oudere ober was op zijn manier erg druk met het neerzetten van een aantal glazen op de tafels. De sfeer in het hotel is niet zo gezellig, men probeert een vd Valk hotel/restaurant na te doen maar men slaat de plank in veel dingen volledig mis (verlichting, aankleding enz.) heel jammer het kan zo'n mooi hotel zijn, zeker met de geweldige ligging.
cmweijers
sep 17, 2016
Goed hotel, schoon. Er waren wat weinig mogelijkheden om te boeken, maar uiteindelijk wel gelukt
corrylbndA
aug 24, 2016
Prachtige omgeving maar hotel aan vernieuwing/modernisering toe. Ontbijt prima.
gast456
aug 04, 2016
Fijn verblijf.
anouska56
jul 03, 2016
Wanneer je in de prachtige omgeving aankomt, valt het aanzicht aan de voor kant van het hotel erg tegen. Ik zou zeggen plaats er enige mooie bloembakken aan de buitenkant. Maar achter op het terras een mooi uitzicht. Zwembad zou een opknapbeurt mogen krijgen. Prettig bij alle kamers een balkon. Massage was prima, een aanrader. Tè weinig elektrische fietsen te huur!!!
horstmh
jun 20, 2016
OK