Sunderland Hotel Sunderland Hotel
€ 119
Exclusief € 9,00 veilingkosten

3 dagen energie opladen in een schitterende omgeving

Sunderland Hotel - Duitsland - Sundern

Het Sunderland Hotel staat voor genieten, ontspanning, en energie opladen in een schitterende omgeving. Geniet van de prachtige natuur in het Sauerland, relax in de wellness oase ‘KENBALI’ of ontspan tijdens romantisch diner. In dit viersterren hotel in het centrum van het gezellige stadje Sundern zult u een heerlijk weekend beleven.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x luxe ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van sauna en stoombad

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,6 (67 reviews)
yolan58
05 mei 2019
Goed hotel. Toch soms wat minpuntjes: kamer veel te warm om in te slapen, schoon maar ivm hygiëne zijn matras en kussen beschermd met materiaal dat niet erg ademt. Restaurant: vriendelijk personeel. Keuken gebruikt veel room waardoor pure smaken vd ingrediënten naar de achtergrond verdwijnen en alles nogal romig smaakt. Uitgebreid ontbijt met veel keuze.
meisbs
04 januari 2019
Mooi en rustig hotel. Goed en uitgebreid ontbijt.
fabbieFAHz
02 december 2018
Mooi, verzorgd en sfeervol hotel met vriendelijke ontvangst en bediening. Kamer was ruim en heel proper, Sauna was top, net als het eten en het uitgebreid ontbijt!
rlabri2NiY
06 november 2018
Mooie kamer en lekker ontbijt. De avond ploeg was vrij lax met de bediening we moesten steeds de meisjes wenken als we iets wilden bestellen. Zijn ook ergens anders gaan eten.
robvan
27 juli 2018
Prima hotel met zeer behulpzaam en vriendelijk personeel. Maar toch........... 4 sterren en geen koffie/thee voorzieningen op de kamer, geen zwembad, geen airco, geen blinderingsgordijnen veel last van voorbij razend verkeer. Wij waren er bij extreem weer (erg warm), maar als er nog niet eens een ventilator op de kamer staat bij nachttemperaturen van rond de 23 graden kun je toch niet meer van een hoog serviceniveau spreken. En oh, ja: de bierstube was gesloten wegens ziekte??