€ 170
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een midweek genieten in de Vulkaaneifel

Hotel am Ceresplatz - Duitsland
In het hart van de Duitse Vulkaaneifel in het betoverende burchtenstadje Manderscheid ligt Hotel Am Ceresplatz, winnaar van een Zoover Award 2010. Vanuit dit gastvrije hotel kunt u schitterende tochten maken door het unieke landschap met haar prachtig blauwe vulkaanmeren. En na een heerlijke dag in de natuur, komt u in het hotel helemaal tot rust.

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

zwijsengirl
okt 16, 2016
Plezierige ontvangst, mooie ruime kamer en een uitstekend ontbijt. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
lmcloowej1
okt 02, 2015
Warm huiselijk hotel en vriendelijk personeel. Doordat de eigenaren Nederlanders zijn kan er makkelijker gecommuniceerd worden. Goed ontbijtbuffet en heerlijk warm eten voor een leuke prijs. Een leuke omgeving om mooie wandeling te maken en centraal gelegen om met de auto gezellige stadjes te bezichtigen.
henrymarga62
mei 28, 2015
leuk hotel lekker eten auto op eigen terrein parkeren wel zo fijn nederlandse eigenaars ontbijt en avond eten zeker een aanrader houden echt rekening mijn vrouw was ziek eigenaarresse bood aan ga naar huis en kom een andere keer terug financieel regelen we wel iets toch afgeslagen zijn lekker gebleven omgeving super
lvanduurling
mei 08, 2015
Goed! Alleen jammer dat er geen lift is.
kaizen
jan 03, 2015
goed hotel , lekker eten , goed ontbijt ,vriendelijk , goede ligging , goede wandelroutes niet te ver van de Moezel +/- 50 km ,voor herhaling vatbaar
dirkjan23
okt 16, 2014
Niet onaardig en best wel lekker gegeten. Het is gewoon anders met Nederlandse eigenaren als met Duitse. Je bent er meer uit wanneer alles Duits is.
peerk
sep 28, 2014
Leuk hotel, niet het modernste, maar alles is schoon en de bedden zijn goed. De kussens zijn groot en met weinig vulling (dons) en niet wat we in Nederland gewend zijn, maar een extra kussen is geen enkel probleem. Ontbijt is goed evenals het diner en dat voor nog geen €17.- voor een drie gangen keuze menu. wil je iets luxer en uitgebreider eten dan kan dat bij Herberg Die Alte Schleuse, schuin links als je buiten komt tegenover het museum. Zeer betaalbaar en erg lekker.
devroomen
aug 06, 2014
goede verzorging , lekker fietsen
efef
jun 23, 2014
Voor de tweede keer genoten in dit gastvrije hotel in een mooie omgeving. De gastvrouw zorgde voor heerlijke diners. Gaan zeker nog een keer terug.
bastie
mei 17, 2014
Super naar ons zin gehad . mooie kamer. Heel lieve mensen. ontbijt was super avondeten ook vond het fijn met de saladebar kon je zelf je keuze maken. Een dikke pluim voor Nelly en haar man en het personeel veel liefs Bastie en albert uit sas van gent