Duitsland Rijnland-Palts Manderscheid Hotel am Ceresplatz
€ 170
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een midweek genieten in de Vulkaaneifel

Hotel am Ceresplatz - Duitsland
In het hart van de Duitse Vulkaaneifel in het betoverende burchtenstadje Manderscheid ligt Hotel Am Ceresplatz, winnaar van een Zoover Award 2010. Vanuit dit gastvrije hotel kunt u schitterende tochten maken door het unieke landschap met haar prachtig blauwe vulkaanmeren. En na een heerlijke dag in de natuur, komt u in het hotel helemaal tot rust.

Een 5-daags arrangement voor 2 personen:

  • 4 x een overnachting in een standaardkamer
  • 4 x een ontbijtbuffet

  • € 9,00 veilingkosten

schaapjes1
okt 30, 2017
Goed hotel. Vriendelijke mensen. Alles goed verzorgt
fransvanasten
okt 09, 2017
Prijs kwaliteit uitstekend, en een prima driegangenmenu.
cammulder
jul 31, 2017
Bijzonder gemoedelijk familiehotel. Gastvrij ontvangen en een goede kamer. Ontbijt is goed verzorgd en het avondeten is ook prima. Kortom heel tevreden. Prima prijs kwaliteitverhouding.Prachtige omgeving om te wandelen en een leuk uitstapje naar Trier te maken.
mwaldram
jul 10, 2017
Prettig hotel, vriendelijk personeel en zeer vriendelijke eigenaren, wij hebben geen gebruik gemaakt van de dinner service, dit wordt om 1900 geserveerd en dit kwam ons niet uit, van de overige gasten hebben we vernomen dat het zeer smakelijk eten was. Ruime kamers, prima douche, kortom, waar voor je geld.
meerlilDpL
mrt 27, 2017
Voor herhaling vatbaar
zwijsengirl
okt 16, 2016
Plezierige ontvangst, mooie ruime kamer en een uitstekend ontbijt. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
lmcloowej1
okt 02, 2015
Warm huiselijk hotel en vriendelijk personeel. Doordat de eigenaren Nederlanders zijn kan er makkelijker gecommuniceerd worden. Goed ontbijtbuffet en heerlijk warm eten voor een leuke prijs. Een leuke omgeving om mooie wandeling te maken en centraal gelegen om met de auto gezellige stadjes te bezichtigen.
henrymarga62
mei 28, 2015
leuk hotel lekker eten auto op eigen terrein parkeren wel zo fijn nederlandse eigenaars ontbijt en avond eten zeker een aanrader houden echt rekening mijn vrouw was ziek eigenaarresse bood aan ga naar huis en kom een andere keer terug financieel regelen we wel iets toch afgeslagen zijn lekker gebleven omgeving super
lvanduurling
mei 08, 2015
Goed! Alleen jammer dat er geen lift is.
kaizen
jan 03, 2015
goed hotel , lekker eten , goed ontbijt ,vriendelijk , goede ligging , goede wandelroutes niet te ver van de Moezel +/- 50 km ,voor herhaling vatbaar