Nederland Utrecht Rhenen Hotel `t Paviljoen
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

3-daags verblijf naast Ouwehands Dierenpark

Hotel `t Paviljoen - Nederland - Rhenen
Het 4-sterren Hotel ’t Paviljoen staat op de historische Grebbeberg naast Ouwehands Dierenpark Rhenen. Na een dagje frisse buitenlucht in de prachtige bosrijke omgeving, kunt u in dit gastvrije hotel heerlijk ontspannen en culinair genieten.

  • 2 x een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Gratis fiets- en wandelroutes

  • € 9,00 veilingkosten

dianav8Q5h
mrt 04, 2017
mooi en fijn verblijf
floor345
mrt 02, 2017
anitje
feb 17, 2017
Zeer simpele,kale kamer.Vloerbedekking kwam niet schoon over.Badkamer was veel te klein en smal.Moesten de badkamerdeur open laten staan wilde je voorover buigen.Handdoeken hingen boven de toilet.Ontbijt was goed,vers brood en voldoende keuze.Vriendelijk Personeel.Mooi gelegen
elarbol
aug 18, 2016
nette kamers, geweldig gastvrij personeel
Antonia HOF
mrt 11, 2016
Elk diner keuze menu is SUPER CULINAIR. Super opgediend/opgemaakt, strelend van smaak, een genot voor de smaak papillen. Wij zijn hartstikke tevreden deze geweldig mooie kwaliteit. Kamers zijn goed, uitgebreid ontbijt is echt goed. Service-gast gericht contact. Wij komen graag en vaak terug omdat de keuken voor ons een lekker diner weet voor te schotelen. Ook jullie ligging is perfect voor uitstapjes te maken in de omgeving. Op gebied van prijs en kwaliteit is het echt TOP !! Veel goeds, Marcel en Mieke uit Aarle-Rixtel.
pedie
feb 21, 2016
Leuk hotel, vriendelijk personeel. Kamer is goed. Wel gedateerd. Leuke omgeving.
pedie
feb 21, 2016
Zijn hier regelmatig te gast. Kamer is goed, personeel vriendelijk. Hadden nu een upgrade was super. Rhenen op loopafstand. Leuk gelegen.
1955maria
jan 28, 2016
Iets wat verouderd hotel, maar zeer vriendelijk personeel en goede keuken (zowel diner als ontbijt waren zeer lekker) Klein minpunt is het betalend parkeren als u de parking van het hotel gebruikt.
celco74
jan 10, 2016
Goed verblijf gehad, ondanks dat het met mijn moeder wegens ziekte wederom iets minder goed ging, en we voor haar rust en herstel een extra nacht hebben bijgeboekt. Hierdoor ook het aanvankelijk bestelde ontbijt en diner en het volgende hotel dat we zouden bezoeken gecanceld. Volgende winter boek ik standaard twee nachten per hotel.
nicolaas1958
dec 28, 2015
Prima,alleen uitkijken niet je hoofd te stoten.Culinair verrassingsmenu genomen.Is terugkomer voor ons.