Berghotel Tromp Berghotel Tromp
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van de charme van het Duitse Sauerland en verblijf 3 dagen in het gastvrije berghotel Tromp. Dit kleinschalige hotel ligt aan de bosrand van het dorpje Züschen op slechts 6 km van het populaire Winterberg. De mooie omgeving leent zich in alle jaargetijden uitstekend voor schitterende wandeltochten.

  • Gratis wandelroutes
  • Gebruik busvervoer in het Sauerland
  • Gratis draadloos internet in openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,2 (50 reviews)
jannybp
17 mei 2018
Kleinschalig hotel met een leuk echtpaar die het hotel samen runnen. Rustige omgeving. Schone kamers met heel goede bedden. Eenvoudige maar goede keuken.
renate1969schutte
08 mei 2018
Niets op aan te merken. Behalve WiFi die er niet werkte.
tantekaatje
22 april 2018
Heel fijn hotel. We hadden een prima kamer met balkon. Lekkere bedden. Parkeren gratis voor de deur. Omgeving is prachtig. Heerlijke wandelingen gemaakt. We hebben er niet gegeten, dus daar kan ik niet over oordelen. Patricia en Rob zijn hartelijke mensen en willen het je graag naar de zin maken. Ik zou hier zeker nog eens terugkomen.
michielbrands
12 april 2018
Hotel oogt een beetje verouderd maar prima kamers. Vriendelijk personeel.
willempfiQ
19 december 2017
Wij hebben een goede tijd gehad in het hotel, vriendelijke ontvangst en een prima, wat gedateerde, kamer. Het is netjes en schoon en het ontbijt is prima.