€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van de charme van het Duitse Sauerland en verblijf 3 dagen in het gastvrije berghotel Tromp. Dit kleinschalige hotel ligt aan de bosrand van het dorpje Züschen op slechts 6 km van het populaire Winterberg. De mooie omgeving leent zich in alle jaargetijden uitstekend voor schitterende wandeltochten.

  • Gratis wandelroutes
  • Gebruik busvervoer in het Sauerland
  • Gratis draadloos internet in openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,50 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Rit47
okt 13, 2017
Prima hotel. Schoon, prima eten en persoonlijke aandacht. Kortom een aanrader!!!
prewi1
okt 12, 2017
goed hotel, prima ontbijt met verrassingen van de kok! luxe kamer (wel erg gehorig).
maiwald
okt 08, 2017
We hebben 5 fantastische mooie dagen gehad bij hotel Tromp. Het Nederlandse echtpaar ,die eigenaren zijn van het hotel zijn altijd en actief aanwezig. Een leuke en gezellige familie. Hotel is wat gedateerd maar wel super schoon. Ook hebben we lekker gegeten en geslapen. Johan en Rikie Rosink.
zandenwa
okt 01, 2017
Prima hotel, niet luxe, maar heeft alles wat je nodig hebt. Kwaliteit/prijsverhouding prima. Goed en verzorgd ontbijt.
momomo
sep 30, 2017
Vriendelijke mensen, heerlijk bed en schone kamer.
costa41
sep 22, 2017
Hartelijk welkom geheten, kon een upgrade krijgen voor een grotere kamer wat wij gedaan hebben, een fijne kamer met balkon. Het echtpaar Tromp doet zijn uiterste best om het naar de zin te maken. -s-avonds kan je een prima 3 gangen diner voor geschoteld krijgen, wel 's-morgen bij het ontbijt reserveren. Wij hebben een prachtige fietstocht gemaakt over aangelegde fietspaden op een oude spoorlijn. Prima te doen. De badkamer is helaas niet meer van deze tijd, maar prima te doen. Al met al een paar leuke dagen gehad, die ook nog eens een prima ontbijt verzorgden.
ave76
sep 20, 2017
Prima locatie. Fijne schone kamers. De huiskamer is het middelpunt van de drie slaapkamers die daaromheen liggen. Mogelijkheid om zelf een maaltijd klaar te maken. Koffie / thee zetten. Koffie wordt dagelijks aangevuld.
joris 6
sep 07, 2017
Met een upgrade een prachtige kamer met balkon. Super ontbijt en 3 gangen diner genomen. Dit was het minste wat we konden doen ,omdat voor het lage veiling bedrag ,we ons zouden schamen.
noorthoek
sep 01, 2017
klein maar zeker fijn. heerlijk gegeten s avonds en s ochtends .prachtige omgeving, echt aan te bevelen.
Tooke
aug 25, 2017
vriendelijke ontvangst .ontbijt was redelijk goed.het 3 gangen diner was super. iets verouderd hotel , bedden waren nieuw, en lagen supergoed .De kamer was groot met mooi balkon . een min puntje was , dat er beter schoongemaakt moet worden , en slechte WI Fi . Al met al toch aan te bevelen