Chateau De Camurac Chateau De Camurac
€ 409
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,40 p.p.p.n.   verblijfskosten

6 dagen vakantie in de Franse Pyreneeën

Chateau De Camurac - Frankrijk - Camurac

Het knusse Château de Camurac ligt midden in het gebied van de Katharen en is een uitstekende keuze voor een actieve vakantie in de Pyreneeën. Zo kunt u in de schitterende omgeving prachtige fiets- en wandeltochten maken, kastelen en ruïnes bezichtigen, marktjes bezoeken, grotten bekijken of een uitstapje maken naar Carcassonne of Andorra.

Een 6-daags arrangement voor 2 personen:

  • Fles Blanquette de Limoux bij aankomst
  • 5 x een overnachting
  • 5 x een ontbijt
  • 5 x een diner
  • Informatiepakket over de omgeving
  • Gratis gebruik van WiFi

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,40 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,8 (31 reviews)
rosarosa57
22 september 2018
Château de Camurac is een prachtige uitvalsbasis voor allerlei uitstapjes in de Pyreneeën. Om te beginnen ligt het roemruchte dorp Montaillou op loopafstand. En verder biedt de wijde omgeving talloze zeer bezienswaardige plekken, zoals natuurlijk de Catharen-ruines. Maar als we het daarbij zouden laten, doen we 't Château de Camurac zelf tekort. Verwacht hier geen overdadig luxe omgeving. Je verblijf is gewoon in orde. Een ander verhaal gaat op voor de keuken. Er wordt je dagelijks een prima ontbijt / fantastische maaltijd voorgezet. Er komen hier veel Fransen dineren en dat zegt wat over de kwaliteit van het gebodene. Het chateau wordt gedreven door een Nederlands echtpaar, van wie duidelijk is dat ze het vak in de tien jaar dat ze hier zitten volledig zijn gaan beheersen. Wie denkt in een soort Nederlandse enclave terecht te komen, zit ernaast. Toen wij hier verbleven waren we de enige Nederlanders tussen voornamelijk Franse medegasten. Het is natuurlijk altijd prettig om in je eigen taal informatie over de omgeving te krijgen....dat dan weer wel. Je kunt hier alle kanten uit en mocht je daar geen zin in hebben: in de ruime tuin luieren is ook mogelijk. Kortom: een aanrader!
Smaragd11
03 mei 2017
Wij hebben hier erg goed genoten van de Brabantse gastvrijheid. De enthousiaste eigenaren Roderick neemt je mee in de omgeving en komt met leuke routes en Marion met haar voortreffelijke kookkunst en serveert elke dag weer een fantastische maaltijd . De kamers zijn simpel maar netjes en schoon. Tip boek een appartement dan heb je meer ruimte Carla & Hans
itsjeseHyU
22 augustus 2016
Wij verbleven in juli 2016 met 2 personen een week in het Chateau. We hebben er een heerlijke week gehad. De kamer met eigen douche was eenvoudig, schoon en goed, met een fijn balkon en daarnaast een eigen toilet op de gang. Het ontbijt was goed en het drie gangen diner was elke avond uitgebreid en lekker. De tuin bij het chateau is heerlijk en ingericht met diverse soorten zitjes en voor de kinderen werd er een zwembad opgetuigd. Het dorpje waarin het chateau gevestigd is, is klein en rustig. Het chateau biedt extra arrangementen aan, zoals een mountainbike tocht die wij fantastisch vonden. Al met al vonden we het een heerlijk en relaxt verblijf, met veel te doen in de omgeving en een hele aardige gastheer (die naar wens veel informatie geeft) en gastvrouw (die heerlijke jam maakt waarvan je elke dag een andere kunt proeven bij het ontbijt). De prijs - kwaliteitverhouding vinden wij helemaal goed. Wij zijn van plan er nog eens heen te gaan. Ook een Nederlandse familie met kinderen die er met ons waren vermaakten zich prima. Martin en Jody uit Beuningen.
ver00056
01 oktober 2014
Afgezien van een uitstekende prijs-/kwaliteitverhouding een zeer servicegericht en aangenaam hotel, waarbij de eigenaren en alles aan doen om het verblijf voor de gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Het feit dat zich geen toilet op de kamer bevindt, is in dit (familie)hotel nauwelijks problematisch te noemen. Bovendien ligt het hotel zich in een zeer mooie, maar ook (cultuur-historisch) interessante omgeving. Een aanrader voor iedereen die van rust, natuur, cultuur en ontspanning houdt. We hadden in september voor 5 dagen geboekt en er tijdens het verblijf 2 dagen aan "vastgeplakt". Langer ging helaas niet i.v.m. verplichtingen elders anders hadden we dat zeker gedaan.
ricky15
02 september 2014
We hebben een heerlijk verblijf gehad. Niets was teveel voor ze en het is echt een familie hotel. Het contact met de andere gasten was ook zeer gemoedelijk, als één grote familie. De kamers zijn prima in orde en het toilet op de gang was geen probleem. Er zijn er zoveel. Het balkon en de huiskamer op de verdieping was ook fijn. Om tv te kijken, te computeren aan de grote tafel of spelletjes te doen. Een heerlijk warm bad, vergeleken met de andere hotels. Dank jullie wel. Groet van Adri en Nel.