Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

Bert de Boer
okt 16, 2017
Prima hotel, vriendelijke mensen, uitstekend ontbijt en het diner is uitstekend voor een redelijke prijs, de kamer is netjes en schoon.
jaapreK5Sv
okt 14, 2017
We zijn drie nachten de gast van dit hotel geweest. Alles OKÉ. Nette schone kamer,meubilair ietwat gedateerd maar voldoet goed. Prima smart Tv ( voor ons niet noodzakelijk, maar fijn dat het er is. Vriendelijk behulpzaam personeel en 3 dagen lekker gegeten. De koffie na het diner is een aanrader.Een verblijf in dit hotel is aan te bevelen.Als cijfer geef ik een 9 omdat een 10 voor niemand haalbaar is.
lijster10
okt 12, 2017
ik wil wel een beoordeling geven , het eten en bediening was heel fijn en goed. personeel gezellig en vlot. maar wat wij wel jammer vinden dat als je een hotelbon koopt bij jullie krijg je wel de minste kamer van het hotel . gr Fam Lok
jwwieru6n7
okt 11, 2017
Door omstandigheden pas tegen 22.00 uur naar ons gevoel aan het eind van Friesland in Oudega gearriveerd na het hotel voorbij te zijn gereden ( soms noemen wij het ook een Dom-Tom in onze auto ) werden we uiterst vriendelijk ontvangen. Men had al ongeveer willen afsluiten, maar we waren nog net op tijd. Prima kamer en keurig omtbijt, jammer dat het weer begon te regenen, prachtig uitzicht over de Ee.
route1946
okt 11, 2017
Leuk hotel, prima bedden en een goed ontbijt.
C.G. Jansen
okt 10, 2017
Prachtige locatie, vriendelijk personeel en goede verzorging. Inrichting iets gedateerd maar comfortabele kamers
pedie
okt 10, 2017
Hadden een kamer met uitzicht op de wijde EE. Badkamer netjes, kamer wat gedateerd, maar wel groot. Koelkast aanwezig. Vriendelijke ontvangst (en mochten eerder de kamer op). Hebben het weer goed naar onze zin gehad.
andredQenA
okt 10, 2017
Waren niet de eerste maal bij Ie Sicht en het wordt steeds beter. Leuke kamer, prachtig ontbijt en het ,,a la carte,, restaurant is ,,top,, prijs/ kwaliteit. Personeel behulpzaam en vriendelijk.
andredQenA
okt 10, 2017
Marie Boon
okt 08, 2017
goed hotel , vriendelijke service , heerlijk ontbijt, goede kamers [ televisie aan de zeer kleine kant +streperig] , ligt een beetje afgelegen , wel aan het water . zeer zeker een aanrader om te bezoeken . voor herhaling vatbaar.