Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

wiljanse
aug 18, 2017
Review al gegeven verbleven langer dan één dag in hotel
achille57
aug 17, 2017
Vriendelijk personeel, lekker ontbijt maar niet heel uitgebreid en er was een probleem met vliegen?. Het eten was lekker. een haardroger, een grotere spiegel en een kapstok ws wel heel handig geweest. Voor de rest in orde
wiljanse
aug 16, 2017
Voor de eerste keer in hotel ie-sticht te oudega . Hotel is prima goede kamers ,als je uitzicht op het water hebt. Voor ons als fiets liefhebbers heel veel mogelijkheden om in de omgeving te fietse. Er zijn twee minpunten over dit hotel, de fietsen staan niet afgesloten in een overdekte stalling, voor e-bike niet fijn als ze in de regen staan en op het terras van de hotel kamer liggen straat tegels erg ongelijk en ja dan komt de stoelpoot er tussen en bij het zitten breekt de poot en lig je met een smak op de grond. Doorgegeven aan receptie en vonden het erg verder niet veel alleen een nieuwe stoel.
brental
aug 15, 2017
Een fijn verblijf gehad met een ruime kamer en een goed ontbijt !!!
dick07
aug 05, 2017
Eerste maal dat we hier waren en aangenaam verrast alles was tip top
Stach
aug 01, 2017
Prachtige plek met mooi terras met uitzicht op het water. Diner matig, fantasieloos. Personeel vriendelijk en het ontbijt prima. Helaas kamer aan de achterkant onder de keuken met lelijk uitzicht en veel geluid. Vanuit dit hotel Leeuwarden en Sneek makkelijk te bereiken en zeer de moeite waard. Voor herhaling zeker vatbaar maar dan met een kamer met uitzicht op het water.
arieendiny
aug 01, 2017
Geweldig!
mary-kuh
jul 29, 2017
Goed hotel met lekker ontbijt! Vriendelijk personeel! Bijzonder mooie omgeving!
Tec2004q
jul 24, 2017
Hotel Le Siche. Prima hotel,goed eten en aardig personeel. Enige minpuntje is de kamers van de veiling zijn wel groot maar sober en liggen in de zon. Bloedheet. Geen airco geen koelkastje geen koffie-faciliteiten Probeer indien mogelijk te upgraden. Verder prima mooi uitzicht mooie omgeving
tineke1pNd
jul 21, 2017
Werkelijk een geweldig hotel. Prachtige ligging aan het water. Heerlijk terras. Moderne en heel complete kamers (airco; een leeg koelkastje voor je eigen dranken!) heel vriendelijk personeel, prima eten en een geweldig ontbijt. Een aanrader; wij gaan zeker nog eens terug