Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vindt u Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

  • € 9,00 veilingkosten

weutenwB23
jun 21, 2017
Zeer goed hotel mooie ligging.
hotelerik
jun 21, 2017
Leuk gelegen hotel met vriendelijk en gastvrij personeel, je voelt je als hotelkamerveiling gast zeker niet achter gesteld. De standaard kamer zit aan de achterzijde, daar had ik ook op geboden, was niets mis mee, schoon en alles netjes verzorgd. Het ontbijt was goed en werd regelmatig aangevuld, aansluitend de koffie op het terras genuttigd, was geen probleem, lekker aan de waterkant in het zonnetje. Als diner gingen we voor de bourgondische tafel, heerlijk uitgebreid gegeten met uitzicht over het water. Wij hebben genoten en komen zeker nog eens terug.
Tiny18
jun 20, 2017
We hadden de kleinste kamer van het hotel. Was verschikkelijk heet geen airco was wel een ventilator. Kleine badkamer was wel oké maar gedateerd de kamer ook. Raam kan open en dicht met moeite. Ontbijt was oké. Voordeel was dat we heel mooi aan het water zaten.
henkvanderveen
jun 20, 2017
Super hotel. We hadden dan ook erg mooi weer was dus heel gezellig om aan het water te zitten. Had kamer liever aan de kant van het meer gehad. Zaten nu onder net voor parkeer terrein.dat was min punt. Eten en ontbijt waren goed.
kalasin
jun 19, 2017
Prima hotel op een prachtige locatie
Hans Dangerman
jun 19, 2017
Het was weer prachtig in dit Hotel. Wij komen al een aantal jaren. Hier kom je lekker op rust. Eten is zeer goed. ik zou geen min punten benoemen.
Meiringen2010
jun 18, 2017
Heel erg goed, op alle fronten .Medewerkers erg vriendelijk en super behulpzaam. Kamer, met IE-sicht, erg ruim en comfortabel. Sauna/jacuzzi helemaal prima .Restaurant, prijs/kwaliteit verhouding oké. Het zou aangenamer zijn als de ramen voorzien zouden zijn van lichtwerende gordijnen of jaloezieën.De zon komt n.l. op aan de waterweg zijde. Het was fijn er enkele dagen te zijn en we bevelen het familie en vrienden zeker aan.
avontuur65
jun 18, 2017
Vriendelijkheid is hier het toverwoord👌
ekhart
jun 18, 2017
Mooi locatie,uitzicht op het meer. Prima kamer,Goede boxspringbedden koelkastje op kamer prima. Restaurant perfect, vooral het bourgondisch tafelen echt een aanrader. We zijn in de watten gelegd door de eigenaresse. Wat een kleine vergissing bijhet op dienen is Goed gemaakt met een extra consumptie.De volgende dag verraste ze ons door een keuze te maken uit een voorgerecht of een nagerecht aangeboden door het huis. Wiij kunnen alleen zeggen wat een warme vriendelijke vakvrouw geweldig.gewoon. Met veer plezier en genoegen Kijken we terug op twee geweldige dagen .
16711jw
jun 18, 2017
Nu voor de 2e keer geweest.Luxe kamer iets extra betalen , maar prachtig uitzicht. Leuke buitenzitjes. Goed diner en heerlijke saladebar. Vriendelijke mensen. We komen gauw weer terug.