Nederland Utrecht Amersfoort Hotel Amersfoort
Hotel Amersfoort Hotel Amersfoort
€ 81
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Ontdek monumentenstad Amersfoort en geniet van een luxe nachtje in het viersterrenhotel Amersfoort Centre. Vaar door de historische grachten, bezoek musea of bewonder de oude gebouwen in de sfeervolle straatjes. Terwijl u slenterend langs de boetiekjes door de binnenstad struint belandt u vanzelf in één van de vele restaurantjes.

Een 3-arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een Superior kamer met Rainshower
  • Media Hub op de kamer om eigen muziek en films af te spelen
  • Stadsplattegrond
  • Gratis koffie- en theefaciliteiten in The Lobby
  • Inclusief Luggage service

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (296 reviews)
6leonie12
19 augustus 2019
Centraal, prachtige stad en fijn hotel
6leonie12
19 augustus 2019
Mooie kamers,heerlijk verblijf
Peet19651
18 augustus 2019
Prima hotel voor een bezoek aan Amersfoort! Parkeren onder het hotel en je wandelt zo naar het centrum. Mooie prijs via hotelveilingen en een prachtige kamer op de 10e verdieping gekregen. Zeker doen!
Ferdi31
16 augustus 2019
Vriendelijke dame bij de receptie. Kamer was netjes. Tv was super groot. Wifi was uitstekend.Lokatie is uitstekend. Schoonmaak kon iets beter en het was best gehorig voor geluiden in de gang. Al met al een dikke 8 voor Mercure Amersfoort
janinevdbent
09 augustus 2019
Geweldig ervaring gehad bij hotel Mercure Amersfoort. Heel fijn ontvangen. Vriendelijke mensen. Grote nette kamers (standaard kamers). Ontbijt was top! En op 10 minuten lopen van het prachtige centrum. Een aanrader!