Nederland Utrecht Amersfoort Hotel Amersfoort
Hotel Amersfoort Hotel Amersfoort
€ 81
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Ontdek monumentenstad Amersfoort en geniet van een luxe nachtje in het viersterrenhotel Amersfoort Centre. Vaar door de historische grachten, bezoek musea of bewonder de oude gebouwen in de sfeervolle straatjes. Terwijl u slenterend langs de boetiekjes door de binnenstad struint belandt u vanzelf in één van de vele restaurantjes.

Een 3-arrangement voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een Superior kamer met Rainshower
  • Media Hub op de kamer om eigen muziek en films af te spelen
  • Stadsplattegrond
  • Gratis koffie- en theefaciliteiten in The Lobby
  • Inclusief Luggage service

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (302 reviews)
rikkert10
01 september 2019
Ik had hoge verwachtingen van het Mercure. Hotel was mooi afgewerkt. Hotelkamer was echter gehorig en een tweepersoonsdekbed op een tweepersoons bed was niet beschikbaar. Toen ik er naar vroeg kreeg ik de indruk dat ze niet echt bereid waren iets te doen, een dekbed was er niet. Voor de prijs prima, maar viel tegen.
grijsman
01 september 2019
Heel fijn hotel met luxueus gevoel, prettige douche en late uit-check
Dewindt123
25 augustus 2019
Heel goed
Hennie Kluivers
25 augustus 2019
Het Hotel was prachtig, kamers schoon en mooi. Wij keren zeker nog terug. fam. de Vos.
Harm Peelen
22 augustus 2019
Nette kamer Vriendelijk personeel Mooi uitzicht Fijn bed