Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

evert.en.joke
nov 11, 2017
het rook erg muf op de kamer , jammer dat er niet even een raampje van te voren was opengezet en alles behalve het bed , was erg verouderd
veghel18
okt 23, 2017
Gedateerd erg klein badkamer ( wastafel daarnaast gelijk een kleine douche) zat geen deur in Vriendelijke ontvangst verder netjes
ediwij
sep 29, 2017
Een rustige plek om te overnachten gevolgd door een lekker ontbijt.
omalien1959
sep 27, 2017
Prima hotelletje, aardig personeel en mooie omgeving.
wmpie56
jul 07, 2017
Gedateerd hotel, schoon en ontbijt goed
wilsenHRhE
jul 06, 2017
Prijs kwaliteit is ok
timthetoolman
jul 03, 2017
Prima hotel, vriendelijk personeel en prijs kwaliteit is goed. Kaart in het restaurant is ook voldoende. Restaurant is open tot 20:00 uur. Leuke uitgaanstips in het hotel aanwezig. Voor kinderen is er ook een speelhoek met tafelvoetbal, biljart, dart en wat kleiner speelgoed voor de jongere kinderen.
annema1kp4
jun 03, 2017
Prima hotel. Fijn verblijf. Het personeel is vriendelijk, prima bedden, schoon, rustig en een lekker ontbijt. De kamer is niet groot de televisie wat aan de kleine kant maar de prijs -kwaliteitsverhouding verdient een aanzienlijk cijfer.
charlievhelden
mei 25, 2017
Leuk hotel,goed ontbijt.Vriendelijk personeel.Aanrader
a3vane7r9p
mei 17, 2017
Hotel is gedateerd. Maar ze doen goed hun best om het aangenaam te maken. Ontbijtbuffet was goed. Vers. En voldoende. We hadden schitterend weer dus veel gefietst. Mooie omgeving