Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
Hotel Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7 (31 reviews)
grijsje
22 april 2018
Rustig familie hotel. Kamers aan de kleine kant.Ontbijt voldoende. Personeel niet altijd vriendelijk, vaak gestresst.
nova184
13 april 2018
Zeer leuk hotel zeker gezien de prijs die we mochten betalen schoon voldoende handdoeken en we ook in het hotel gedineerd prima ontbijt was prima alles was er en voldoende Groet Paul Rademaker
hoffies
28 maart 2018
Vriendelijk personeel, ontbijt goed, diner erg lekker, kamer schoon maar erg kleine badkamer waar je met de deur dicht je niet kan bewegen voor de wastafel, in hele hotel is moeite gedaan om sfeer te brengen maar er is veel versleten en er is overal achterstallig onderhoud , ook rondom het hotel is het rommelig
evert.en.joke
11 november 2017
het rook erg muf op de kamer , jammer dat er niet even een raampje van te voren was opengezet en alles behalve het bed , was erg verouderd
veghel18
23 oktober 2017
Gedateerd erg klein badkamer ( wastafel daarnaast gelijk een kleine douche) zat geen deur in Vriendelijke ontvangst verder netjes