Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

boxblitsAJ
mrt 31, 2017
Vriendelijke en behulpzame ontvangst. Nette kamer en goed ontbijt
robkempers
mrt 26, 2017
Wij hebben hier een overnachting gehad en hier onze beoordeling: Geweldige vriendelijke ontvangst en kamer was klein maar heel erg netjes ook de douche was klein een advies is misschien een upgrade nemen. Ontbijt was erg goed en volledig. Ik vind het moeilijk om een cijfer te geven voor de prijs kwaliteit zou ik het maxima geven want beter kan het echt niet.
catswoman
sep 28, 2016
Het is ons erg tegengevallen dit hotel. Wij hadden een kamer met bad maar het was er niet helemaal schoon en de toiletbril was gammel. Er lag nog een vies zakdoekje in een la en het was stoffig. Het was enorm gehorig. Ook was er beneden aerobicsles met harde muziek. Wij hebben ons beklag gedaan. We moesten ook over allerlei spullen van de lessen heenstappen om bij onze kamer te komen. Ons beklag werd niet goed op gereageerd. Wij zijn maar koffie gaan drinken om de herrie te ontvluchten. Ook hoorden we onze buur-kamer-mensen steeds. Geen oog dicht gedaan. Naderhand een deel van het betaalde teruggekregen als klachtoplossing. Dat was fijn. Maar wij gaan niet meer terug naar dit hotel.
dianav8Q5h
jul 17, 2016
Hotelkamer was klein, oud , maar wel schoon. De rest van het hotel vonden wij erg vuil en stoffig
kokoergPB1
mrt 15, 2016
aangekomen bij hotel Wemeldinge een frituurlucht kwam je tegemoet, de kamer leek op een kippenhok je kon je kont niet keren We zijn meteen doorgereden naar Domburg en hebben daar een hotel geboekt nooit meer!
Verzamelaar
feb 17, 2016
Familie hotel. Is gedateerd. Ligt in een mooie omgeving. Kamer klein en warm.
robroy2205
okt 04, 2015
zeer eenvoudige kamer en douche niets te doen in het plaatsje Goes erg leuk en daar heerlijk gegeten
van gijssel
sep 15, 2015
prima hotel zeer vriendelijk personeel een mooie plek voor fiets tochten te maken kamer niet te groot maar netjes je kunt er goed eten
hondaake
jul 25, 2015
Ik kan alleen maar positief zijn over dit hotel. Je kan er genieten van de kalmte, lekker eten en goed slapen. Ook het strand van Wemeldinge op wandelafstand was prachtig.
Jopie19
jun 01, 2015
We werden vriendelijk ontvangen en kregen een kamer op de begane grond, maar dat was bij een kinderspeelplaats, maar het was geen probleem om naar een rustiger kamer te verhuizen. Na een goede nacht kregen we een uitgebreid ontbijt met een zeeuwse bolus. De omgeving was erg rustig met veel fruit boom gaarden. We hebben ons daar prima vermaakt.