Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

annema1kp4
jun 03, 2017
Prima hotel. Fijn verblijf. Het personeel is vriendelijk, prima bedden, schoon, rustig en een lekker ontbijt. De kamer is niet groot de televisie wat aan de kleine kant maar de prijs -kwaliteitsverhouding verdient een aanzienlijk cijfer.
charlievhelden
mei 25, 2017
Leuk hotel,goed ontbijt.Vriendelijk personeel.Aanrader
a3vane7r9p
mei 17, 2017
Hotel is gedateerd. Maar ze doen goed hun best om het aangenaam te maken. Ontbijtbuffet was goed. Vers. En voldoende. We hadden schitterend weer dus veel gefietst. Mooie omgeving
wosten
mei 03, 2017
prijs-kwaliteitverhouding: voldoende Hotel wat verouderd, redelijk schoon, vrij kleine kamer. vriendelijk personeel. ontbijt: goed Voor een of twee nachten: voldoende, maar verwacht ook niet meer. Diner: prijs-kwaliteit is voldoende
sokolski
apr 28, 2017
Hotel Wemeldinge is een gezellig oud hotel in Zeeuw dorpje waar niet bijster veel te doen is, maar de omgeving (Goes, Veere, Middelburg, Zierikzee, etc.) maakt dat meer dan goed. Het personeel is bijzonder vriendelijk, gastvrij en behulpzaam. De kamer zijn klein, vrij gedateerd en nogal spartaans ingericht, maar wel schoon. Het hotel heeft op de begane grond een soort recreatieruimte met een (oud) biljart, voetbaltafels, spelletjes, een goed gevulde boekenkast. We hebben niet gegeten in het hotel, dus daarover geen beoordeling. Wel ontbeten: voldoende broodsoorten en kou beleg (zowel hartig als zoet), alsmede cornflakes etc.
boxblitsAJ
mrt 31, 2017
Vriendelijke en behulpzame ontvangst. Nette kamer en goed ontbijt
robkempers
mrt 26, 2017
Wij hebben hier een overnachting gehad en hier onze beoordeling: Geweldige vriendelijke ontvangst en kamer was klein maar heel erg netjes ook de douche was klein een advies is misschien een upgrade nemen. Ontbijt was erg goed en volledig. Ik vind het moeilijk om een cijfer te geven voor de prijs kwaliteit zou ik het maxima geven want beter kan het echt niet.
catswoman
sep 28, 2016
Het is ons erg tegengevallen dit hotel. Wij hadden een kamer met bad maar het was er niet helemaal schoon en de toiletbril was gammel. Er lag nog een vies zakdoekje in een la en het was stoffig. Het was enorm gehorig. Ook was er beneden aerobicsles met harde muziek. Wij hebben ons beklag gedaan. We moesten ook over allerlei spullen van de lessen heenstappen om bij onze kamer te komen. Ons beklag werd niet goed op gereageerd. Wij zijn maar koffie gaan drinken om de herrie te ontvluchten. Ook hoorden we onze buur-kamer-mensen steeds. Geen oog dicht gedaan. Naderhand een deel van het betaalde teruggekregen als klachtoplossing. Dat was fijn. Maar wij gaan niet meer terug naar dit hotel.
dianav8Q5h
jul 17, 2016
Hotelkamer was klein, oud , maar wel schoon. De rest van het hotel vonden wij erg vuil en stoffig
kokoergPB1
mrt 15, 2016
aangekomen bij hotel Wemeldinge een frituurlucht kwam je tegemoet, de kamer leek op een kippenhok je kon je kont niet keren We zijn meteen doorgereden naar Domburg en hebben daar een hotel geboekt nooit meer!