Nederland Zeeland Wemeldinge Hotel Wemeldinge
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Beleef de Oosterschelde tijdens een verblijf in Hotel Wemeldinge! Dit gastvrije familiehotel ligt op loopafstand van het zandstrand en de jachthaven van de Oosterschelde. Een uitstekende uitvalsbasis voor een schitterende fietstocht door het waterrijke landschap of voor een bezoekje aan Zeeuwse steden zoals Goes of Middelburg.

  • 1 x een overnachting in een Compact kamer

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

ediwij
sep 29, 2017
Een rustige plek om te overnachten gevolgd door een lekker ontbijt.
omalien1959
sep 27, 2017
Prima hotelletje, aardig personeel en mooie omgeving.
answimRwZl
jul 07, 2017
Gedateerd hotel, schoon en ontbijt goed
wilsenHRhE
jul 06, 2017
Prijs kwaliteit is ok
timthetoolman
jul 03, 2017
Prima hotel, vriendelijk personeel en prijs kwaliteit is goed. Kaart in het restaurant is ook voldoende. Restaurant is open tot 20:00 uur. Leuke uitgaanstips in het hotel aanwezig. Voor kinderen is er ook een speelhoek met tafelvoetbal, biljart, dart en wat kleiner speelgoed voor de jongere kinderen.
annema1kp4
jun 03, 2017
Prima hotel. Fijn verblijf. Het personeel is vriendelijk, prima bedden, schoon, rustig en een lekker ontbijt. De kamer is niet groot de televisie wat aan de kleine kant maar de prijs -kwaliteitsverhouding verdient een aanzienlijk cijfer.
charlievhelden
mei 25, 2017
Leuk hotel,goed ontbijt.Vriendelijk personeel.Aanrader
a3vane7r9p
mei 17, 2017
Hotel is gedateerd. Maar ze doen goed hun best om het aangenaam te maken. Ontbijtbuffet was goed. Vers. En voldoende. We hadden schitterend weer dus veel gefietst. Mooie omgeving
wosten
mei 03, 2017
prijs-kwaliteitverhouding: voldoende Hotel wat verouderd, redelijk schoon, vrij kleine kamer. vriendelijk personeel. ontbijt: goed Voor een of twee nachten: voldoende, maar verwacht ook niet meer. Diner: prijs-kwaliteit is voldoende
sokolski
apr 28, 2017
Hotel Wemeldinge is een gezellig oud hotel in Zeeuw dorpje waar niet bijster veel te doen is, maar de omgeving (Goes, Veere, Middelburg, Zierikzee, etc.) maakt dat meer dan goed. Het personeel is bijzonder vriendelijk, gastvrij en behulpzaam. De kamer zijn klein, vrij gedateerd en nogal spartaans ingericht, maar wel schoon. Het hotel heeft op de begane grond een soort recreatieruimte met een (oud) biljart, voetbaltafels, spelletjes, een goed gevulde boekenkast. We hebben niet gegeten in het hotel, dus daarover geen beoordeling. Wel ontbeten: voldoende broodsoorten en kou beleg (zowel hartig als zoet), alsmede cornflakes etc.