Nederland Gelderland Wijchen Hotel Restaurant Umberto
Hotel Restaurant Umberto Hotel Restaurant Umberto
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen gastvrijheid in het land van Maas en Waal

Hotel Restaurant Umberto - Nederland - Wijchen

In de prachtige natuur van het land van Maas en Waal vindt u Hotel Restaurant Umberto. Ervaar de gastvrijheid van dit sfeervolle hotel in Wijchen en geniet van culinaire hoogstandjes in het restaurant. Op steenworp afstand ligt Nijmegen, waar u luxe kunt winkelen of lekker uit kunt waaien aan de Waalkade.

  • 2 x een overnachting in een comfortabele kamer
  • 2 x een ontbijt

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (13 reviews)
Lola71
21 oktober 2018
Prima
Wereldwijf007
05 maart 2015
jeannej
19 februari 2015
De ontvangst was hartelijk, de kamer ruim, licht en schoon. De bediening nam de tijd om op elke vraag rustig in te gaan en mee te denken. Ook de maaltijd - wij namen het seizoensmenu - was heerlijk. De omgeving biedt veel: Nijmegen als leuke stad, de Ooijpolder om te wandelen of fietsen, het gebied direct achter het hotel om te wandelen of (derde zondag van de maand!) kasteel Doornenburg met ridders! Wij hebben genoten!
Delysia1969
30 oktober 2014
Een prima hotel om er een een nachtje te verblijven. De inrichting is iets gedateerd, het past wel bij de uitstraling van het hotel. De kamer is verzorgd, schoon en lekker ruim en bedden zijn prima . De badkamer is standaard wit en schoon, alleen de waterstraal van de douchekop was niet in orde. Het ontbijt is goed maar eenvoudig. Het personeel past bij het interieur, het is echt een familiehotel , alles gaat heel gemoedelijk.
mea44
12 juni 2014
in alle opzichten : HEEL GOED!!! Vriendelijke ontvangst, fijne kamer, prima bed, alles schoon en een geweldig goed ontbijt!! ik kom hier heel graag terug!!! M. van Rossum