Nederland Zuid-Holland Noordwijk Aan Zee Alexander Hotel Noordwijk
Alexander Hotel Noordwijk Alexander Hotel Noordwijk
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe aan het strand van Noordwijk

Alexander Hotel Noordwijk - Nederland - Noordwijk Aan Zee

Wil je genieten van een heerlijk nachtje aan de kust? Ga er dan last minute tussenuit en overnacht dan in het Alexander Hotel in Noordwijk aan Zee. Dit rustige viersterrenhotel is prachtig gelegen op slechts enkele meters van het strand. Na een heerlijke strandwandeling kan je in dit hotel culinair genieten of heerlijk tot rust komen in de eigen sauna of Azzurro Wellness.

  • 1 x een overnachting in een Deluxe kamer
  • Inclusief entree wellness centre Azzurro* t.w.v. € 30,50 p.p. (met o.a. 2 whirlpool, sauna, Turks stoombad en infrarood cabine)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (60 reviews)
stella.nijkamp
16 oktober 2018
Prima hotel, zeer schone kamer, prima ontbijt, mooi restaurant, zeer vriendelijk personeel, gratis parkeren op prima locatie in Noordwijk.
marsjanita
14 oktober 2018
Mooi chique hotel. Aandachtspunt is dat de nabijgelegen sauna op zaterdag om 5 uur sluit. Ontbijt, zo uitgebreid!
Lottireinders
05 oktober 2018
Mooie, schone kamer. Vriendelijk personeel en uitgebreid ontbijt buffet. Dichtbij strand en heerlijk gebruik gemaakt van de naast gelegen welness.
daflbo50
22 september 2018
Prima hotel, vriendelijke ontvangst, fijne en schone kamer. Restaurant uitstekend.
duin03oj9c
24 mei 2018
Goed hotel met vele pluspunten en ook een prima ontbijt waar niets op aan te merken is. Vriendelijk personeel. Alleen de waardering van dit hotel met een gemiddelde van 8,8 is wel aan de hoge kant, daar de kamers op de tweede en derde etage geen airco hebben! Het gemis van een airco is al bij een beetje warme dagen een groot gemis en dan is het slapen daar zeker geen feest! Ons verblijf voor 2 nachten was in kamer 311