Nederland Zuid-Holland Noordwijk Aan Zee Alexander Hotel Noordwijk
Alexander Hotel Noordwijk Alexander Hotel Noordwijk
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Viersterrenluxe aan het strand van Noordwijk

Alexander Hotel Noordwijk - Nederland - Noordwijk Aan Zee

Wilt u genieten van een heerlijk nachtje aan de kust? Ga er dan last minute tussenuit en overnacht dan in het Alexander Hotel in Noordwijk aan Zee. Dit rustige viersterrenhotel is prachtig gelegen op slechts enkele meters van het strand. Na een heerlijke strandwandeling kunt u in dit hotel culinair genieten of heerlijk tot rust komen in de eigen sauna of Azzurro Wellness.

  • 1 x een overnachting in een Deluxe kamer
  • Inclusief entree wellness centre Azzurro* t.w.v. € 30,50 p.p. (met o.a. 2 whirlpool, sauna, Turks stoombad en infrarood cabine)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 8,8 (56 reviews)
duin03oj9c
24 mei 2018
Goed hotel met vele pluspunten en ook een prima ontbijt waar niets op aan te merken is. Vriendelijk personeel. Alleen de waardering van dit hotel met een gemiddelde van 8,8 is wel aan de hoge kant, daar de kamers op de tweede en derde etage geen airco hebben! Het gemis van een airco is al bij een beetje warme dagen een groot gemis en dan is het slapen daar zeker geen feest! Ons verblijf voor 2 nachten was in kamer 311
nelly
19 mei 2018
Fantastisch hotel, fijn personeel en zeer relaxed sfeer en mooie omgeving, Hotel Alexander Noordwijk
Cherryl.b-
07 mei 2018
Heel goed hotel! Super schoon en netjes. Dichtbij het strand en een super ontbijtje!
ella1507
05 mei 2018
Zeer mooi hotel. Tot in de puntjes verzorgd. Aangenaam onthaal, vriendelijk personeel. Niets op aan te merken prijs/kwaliteit in orde.
M65Koerntjes
11 april 2018
Fijn hotel