Nederland Noord-Holland Wervershoof Shire Wellness B&B
€ 35
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Genieten van luxe en wellness nabij het IJsselmeer

Shire Wellness B&B - Nederland

Tijdens een verblijf bij Shire Wellness B&B zal het u aan niets ontbreken. De gehele villa is er op gericht u een zo aangenaam verblijf mogelijk te bieden. De B&B heeft naast prachtige slaapruimtes ook een wellness gedeelte waar u terecht kunt voor heerlijke ontspannende behandelingen.

  • Massage in onze shiatsu massage stoel

  • € 9,00 veilingkosten