Nederland Gelderland Ugchelen Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel
€ 49
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Verblijf in het kloppende hart van de mooie Veluwe

Van der Valk Apeldoorn - de Cantharel - Nederland

Heerlijk ontspannen of op avontuur in de natuurlijke omgeving van Apeldoorn? De mogelijkheden zijn eindeloos bij Van der Valk Apeldoorn – de Cantharel. Ga bijvoorbeeld op pad met uw paard of maak een tour met de paardenkoets door de prachtige Veluwe en sluit de dag. Sluit uw dag in stijl af met een heerlijk diner in restaurant de Cantharel of in Huisje James.

  • € 9,00 veilingkosten