€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van het goede leven ìn Noord-Limburg en overnacht in Hotel Arcen. Dit gastvrije hotel ligt in het charmante centrum van Arcen: de plek bij uitstek voor een gezellig nachtje weg. Kom tot rust in de Thermaalbaden van Arcen, wandel door de Kasteeltuinen of bezoek de Hertog Jan Brouwerij.

  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • Gratis koffie- en theefaciliteiten

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

albertengels
mrt 27, 2017
Hotel Arcen te Arcen, aanvankelijk een leuk hotel, vooraf gebeld of er een stoeltje in de badkamer geplaatst kon worden ivm minder validiteit was bij geen probleem. Bij aankomst geen stoeltje of iets dergelijks maar werd verzekerd dat e.e.a in orde gemaakt zou worden voordat de avond verstreken was. Helaas om 22.30 uur zelf maar een stoeltje van het bovengelegen terras gepakt. Er werd niet gereageerd verder. Bij vertrek hedenochtend, bleek dat om 08.00 uur er geen ontbijt beschikbaar was en bij navraag bleek iemand zich verslapen te hebben. Wij konden niet meer dan 1 persoon ontdekken. De kamer ! was gedateerd en bovenal was er langere tijd boven op de kasten en richels kennelijk niet schoongemaakt. Ook de 2 e ochtend was de douche/hair shampoo verdwenen, zonder dat de flacon leeg was en er geen vervanging aanwezig was. Zeer onzorgvuldig. Al met al zonde van deze aanbieding, gezien het leuke centrum zou men hier wel leering uit moeten trekken.
1955maria
mrt 27, 2017
lekker gegeten zowel ontbijt, Lunch & diner waren OK. Enkel de badkamer heeft een renovatie nodig (douche met gordijnen en kraan die moeilijk te regelen was)
hann25
mrt 24, 2017
Het was weer top in hotel Arcen, heerlijk ontbijt en het eten was ook heerlijk, alles was prima, zoals altijd, dank hier voor
Booycot
mrt 24, 2017
Heel aardige kamer, mooi plaatsje, direct aan de Maas gelegen. Goed ontbijt, met gerookte zalm! (Vind ik lekker.) Een keer gedineerd: prima. Voor mensen die slecht ter been zijn: geen lift.
fransvvcZ7
mrt 22, 2017
Hotel Arcen is zeker de mooie waard. Mooie kamer en een goed ontbijt in een gezellige omgeving
looppas
jan 29, 2017
prima hotel en mooie omgeving
ech33hiIRO
dec 05, 2016
Heerlijk geslapen, prima bed, keurige kamer. Ontbijt was heerlijk! Eén klein puntje, toen we vroegen naar de bus richting de Hertog Jan Brouwerij (toch DE attractie van Arcen) werden we naar de verkeerde halte verwezen en de tijden waren bij de receptie ook niet bekend. Maakte niet veel uit hoor, we zijn gaan wandelen en kwamen er zo ook :-)
edmari3fRB
aug 21, 2016
Heel prima
cathouse4
aug 09, 2016
Dit hotel heeft nodig een renovatie nodig! Ontbijt niets bijzonders.
kerkhofs.iss
jul 29, 2016
gewoon maar flexibel geen airco nachtrust verstoord door terras op binnendak keuken is correct