€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van het goede leven ìn Noord-Limburg en overnacht in Hotel Arcen. Dit gastvrije hotel ligt in het charmante centrum van Arcen: de plek bij uitstek voor een gezellig nachtje weg. Kom tot rust in de Thermaalbaden van Arcen, wandel door de Kasteeltuinen of bezoek de Hertog Jan Brouwerij.

  • 1 x luxe ontbijtbuffet
  • Gratis koffie- en theefaciliteiten

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

ACfun
apr 26, 2017
prima
Paulien Hemelaar
apr 25, 2017
Het hotel zelf Is heel mooi gelegen in het centrum en het personeel is heel vriendelijkDe kamers zijn groot.Mijn kamer was erg donkerDe badkamer kon wel vernieuwd worden. Elke ochtend genoten van een heerlijk ontbijt. Een heel groot nadeel -en voor mij een reden om niet terug te gaan-is de geluidsoverlast van de naastgelegen kroeg Die dreunde erg tot in de kamer door.
milachimene
apr 23, 2017
Alles heel goed geregeld !!
corineq63
apr 22, 2017
Bij aankomst bij het hotel leek het er op dat we de receptioniste stoorde bij haar bezigheden, goedemiddag kon er niet af. Nadat we hadden gezegd dat we hadden gereserveerd vloog ze weg zonder te zeggen waarom, bleek later om te kijken of onze kamer al beschikbaar was. Deze was beschikbaar, papieren onder onze neus gedrukt, na een sumiere uitleg, kregen we de sleutel aangereikt dus we konden gaan zoeken naar onze kamer. Na trapje op trapje af vonden we uiteindelijk onze kamer. Deze was prima niks op aan te merken,schoon,netjes , leuk uitzicht (een muur maar ach we betalen niet de volledige mep). S'avonds gegeten in het restaurant, was erg lekker , leuke gezellige bediening en prijs kwaliteit was oke. Heerlijk geslapen in prima bedden, op naar het ontbijtbuffet die tussen 8 en 10 uur geserveerd werd. We waren er om 8.30, veel schalen waren leeg, de kaas die er lag was uitgedroogd (mogelijk nog over vd dag ervoor) het brood wat er lag waren kontjes, ook over vd dag ervoor? Gekookte eitjes waren al op (8.30!!) ze gingen nieuwe koken maar duurde 20 minuten!! Moesten ze nog gelegd worden? Ontbijtbuffet op de tweede dag was niet echt veel beter....nu was ook de koffie op, thee lukte ook niet, waterreservoir was leeg. Dame vd receptie moest alles alleen bijhouden, uitchecken van gasten ,telefoon beantwoorden, gasten te woord staan, aanvullen van het ontbijtbuffet, afruimen, ze maakte terecht de opmerking, ik kan maar 1 ding te gelijk.
juni21
apr 22, 2017
Ik vond het tegen vallen kamer stonk, net alsof er een hond op de kamer was geweest. Bedden waren hard en als je je omdraaide moest je uitkijken dat je er niet uitviel! personeel was heel vriendelijk
hnvandLD5j
apr 22, 2017
prima hotel erg vriendelijk personeel we gaan zeker een keer terug . avond eten is een aanrader heerlijk gegeten en een prima ontbijt ,fam v d hoek
ger300
apr 13, 2017
Aardige kamer schoon,douche toilet zeer schoon wel wat gehorig ontbijt prima restaurant heeft een leuke betaalbare menukaart een groot gezellig terras vriendelijke bediening komen zeer zeker terug
franko
apr 09, 2017
Wij waren niet voor het eerst in hotel Arcen en zoals altijd was het weer goed vertoeven. Dit keer ook de familiekamer geboekt: wat een mooie ruimte. onze eigen kamer was ook weer top. Lekker gedineerd en vol lof over het altijd vriendelijke en behulpzame personeel.
magda50
apr 04, 2017
Wij hebben het heel fijn gehad..super vriendelijk personeel en zeer gastvrij. Prachtige locatie. .fijne schone kamer. alles in orde..verder wil ik Richard Peeters en zijn echtgenote en niet te vergeten de rest van het personeel hartelijk bedanken voor alle goede zorgen en wij komen zeker graag terug. groetjes de gasten uit Roermond
albertengels
mrt 27, 2017
Hotel Arcen te Arcen, aanvankelijk een leuk hotel, vooraf gebeld of er een stoeltje in de badkamer geplaatst kon worden ivm minder validiteit was bij geen probleem. Bij aankomst geen stoeltje of iets dergelijks maar werd verzekerd dat e.e.a in orde gemaakt zou worden voordat de avond verstreken was. Helaas om 22.30 uur zelf maar een stoeltje van het bovengelegen terras gepakt. Er werd niet gereageerd verder. Bij vertrek hedenochtend, bleek dat om 08.00 uur er geen ontbijt beschikbaar was en bij navraag bleek iemand zich verslapen te hebben. Wij konden niet meer dan 1 persoon ontdekken. De kamer ! was gedateerd en bovenal was er langere tijd boven op de kasten en richels kennelijk niet schoongemaakt. Ook de 2 e ochtend was de douche/hair shampoo verdwenen, zonder dat de flacon leeg was en er geen vervanging aanwezig was. Zeer onzorgvuldig. Al met al zonde van deze aanbieding, gezien het leuke centrum zou men hier wel leering uit moeten trekken.