Nederland Gelderland Ermelo Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo
€ 30
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,95 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontspanning en wellness nabij Harderwijk

Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo - Nederland - Ermelo
Heerlijk ontspannen in de Veluwse bossen nabij Harderwijk? Dan bent u bij de Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo aan het juiste adres. Dit luxe viersterrenhotel met een Lancaster Beauty & Wellness Center heeft alles in huis voor een onbezorgd weekend weg in een prachtig stukje Nederland!

  • 1 x een overnachting in een comfort kamer
  • Vrij gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Vrij gebruik sauna en Turks stoombad
  • Bij aankomst in februari en maart ontvangt u een glas prosecco (1 per persoon)

  • € 9,00 veilingkosten

fvm
mei 27, 2017
Van 25 op 26 mei een nachtje verbleven en het was weer prima. Kamer 5 op de begane grond. Is een gerenoveerde kamer. Modern aangekleed, wel kleine badkamer. Platte tv (he hè). Mooi zwembad, prima saunacomplex. Kortom, een echte aanrader!
JanB54
mei 23, 2017
prima hotel.jammer dat de veiling zonder ontbijt was
was2000
apr 27, 2017
gewoon proberen
was2000
apr 27, 2017
gewoon proberen
was2000
apr 27, 2017
gewoon proberen
was2000
apr 27, 2017
heel mooi hotel van buiten van binnen heeft het een beetje TLC nodig, vriendelijk personeel met een goede keuken brigade, jammer dat de gastheer niet weet wat er op het bord wordt geserveerd ontbijt een ruime voldoende. netjes zwembad al met al een geslaagde overnachting
jcboer
apr 11, 2017
heerlijk hotel, goede bedden, vriendelijk personeel kortom echt een lang weekend uit geweest!!
theod
mrt 28, 2017
Genoten van het hotel de wellness het eten echt even heerlijk weg in een prachtige omgeving!
bengrave47
mrt 27, 2017
Professioneel Hotel; Goede faciliteiten; mooi terras, mooi restaurant; redelijke kwaliteit
trijtoLugv
mrt 01, 2017
Mooi Hotel aan de buitenzijde de lobby en met prettige wellnes. De kamer viel tegen de eerste blik leek op meubilair uit de kringloop. Het bestelde diner past beter bij een dorpscafe. De bestelde pasta schotel miste de beloofde romigheid, de groenten hierin verwerkt was diepvries groentemix en de diepvries garnalen waren gummiballen dus weinig smaakvol. Als hotel wil je iets uitstralen, dit is de totale verkeerde uitstraling voor een 4 sterren hotel. Kijk even om de hoek als chef kok bij het v/d Valk concern.