Nederland Gelderland Veessen Hotel IJsselzicht
€ 17
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel IJsselzicht - Nederland - Veessen
Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Café Restaurant IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig en rustig gelegen aan de IJssel en biedt u een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een overnachting in een dijkzichtkamer

  • € 9,00 veilingkosten

j.delouw1
apr 23, 2017
kamer klein maar netjes, ligging super eten geweldig omgang in het hotel gezellig en huiselijk leuke eigenaren. als je niet te veel verwacht overtreft dit je verwachtingen. groetjes annie en leen
joe.ruMdIu
apr 21, 2017
Wij mochten in een chalet, was erg leuk. Ontbijt was prima verzorgt! Nog even met t pondje over gevaren, was erg mooi. Prima verblijf gehad!!
z8jes
apr 17, 2017
Hotel is een groot woord het heeft meer het idee van een bed and breakfast....maar wel gemoedelijk
scheveD9lV
apr 03, 2017
Hotel niet voor herhaling vatbaar. Restaurant goed eten en vriendelijke bediening.
jokosjosie
apr 03, 2017
Eenvoudige accommodatie maar niks mis mee. Heel mooi gelegen aan de IJssel. Aardige uitbaters, goed ontbijt. Prima prijs kwaliteit verhouding.
hansyvonne01
apr 02, 2017
Klein hotel, gastvrij, persoonlijke aandacht, goed ontbijt, lekkere koffie (kon om meer koffie vragen).
annajoo
mrt 26, 2017
Mooie ligging langs de dijk aan de IJzzel met een mooi terras bij het water met zicht oo de bootjes. Vanaf die plaats vertrekt er een veerpontje voor voetgangers en fietsen naar een natuurgebied. De kamers zijn gedateerd en denk ik in de zomer heel benauwd. Om naar de kamers te komen moet men een ijzeren trap op vanuit de buitenkant. Dus moeilijk ter been zal het niet lukken. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam en zullen er alles aan doen om het naar je zin te maken. Het ontbijt is niet erg uitgebreid maar wel voldoende. Het diner was gied. De ligging geef ik een 8 het personeel een 9 het hotel een 5 gemiddeld dus 7
benanne.degroot
mrt 26, 2017
Gastvrij en vriendelijk personeel! Kamer compleet en schoon! Alleen de tv ontvangst was beroerd! Ligging aan de IJssel is prachtig! Ontbijt was uit de kunst met verse koffie, jus d'orange, en een gebakken of gekookt eitje. Kortom: de 2 sterren meer dan waard!
mariasbyS9
mrt 14, 2017
Het hotel is aan een grondige opknapbeurt toe.
Gerard W
mrt 13, 2017
Prijs kwaliteit verhouding een 10. Het is niet nieuw en modern, wel schoon, super aardig personeel, hete sterke koffie en een smakelijk ontbijt. We hebben lekker geslapen trouwens.