Nederland Gelderland Veessen Hotel IJsselzicht
€ 18
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel IJsselzicht - Nederland - Veessen
Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Café Restaurant IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig gelegen aan de IJssel en biedt u een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een overnachting in een dijkzichtkamer

  • € 9,00 veilingkosten

mariasbyS9
mrt 14, 2017
Het hotel is aan een grondige opknapbeurt toe.
Gerard W
mrt 13, 2017
Prijs kwaliteit verhouding een 10. Het is niet nieuw en modern, wel schoon, super aardig personeel, hete sterke koffie en een smakelijk ontbijt. We hebben lekker geslapen trouwens.
Riannehg7U
mrt 07, 2017
Hotel ijselzicht is een klein hotel. Personeel was erg. Vriendelijk en behulpzaam. Kamer was erg klein, badkamer was ook behelpen en deze was niet echt schoon. Ontbijt was ruim voldoende. wij kiezen er niet voor om hier nogmaals naar toe te gaan.
Riannehg7U
mrt 07, 2017
J.F. Uijen
mrt 05, 2017
Leuk hotel, maar schoonmaak is niet wat je mag verwachten, vriendelijk personeel. Of ik er terug zal komen weet ik niet, maar de omgeving is mooi.
megmonNAOH
feb 28, 2017
Veel achterstallig onderhoud, geen CV op de kamer, klein kacheltje van 25 cm. Erg smoezelig. Ontbijt voldoende maar niet geweldig. Zou er niet meer heen gaan.
jaapS
feb 28, 2017
We hebben 2 dagen een heel ontspannen verblijf gehad. Heel betrokken en vriendelijke eigenaren. Lekker eten en hele goede tips over parkeren bij Deventer en lopen in de natuur.
vetsmelter
feb 28, 2017
Soort kamperen maar vreselijke vriendelijke mensen
anco84
feb 10, 2017
We hebben heerlijk geslapen en gegeten, en hebben wel iets meer bijbetaald maar wat wil je voor dat geld maar dan krijg je ook een geweldig uitzicht. Ontbijt was ook prima met verse Jus d'Orange en lekkere koffie, het was heel gezellig en gaan zeker nog een keer terug. Co en Annette
teunis 200
jan 23, 2017
Gezellige kamer mooie omgeving vriendelijke en gezellige eigenaar fijn ontbijt, komen hier zeker terug. Teun en Louise de Jong.