Nederland Gelderland Veessen Hotel IJsselzicht
€ 15
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

Lekker uitwaaien langs de IJssel

Hotel IJsselzicht - Nederland - Veessen
Lekker uitwaaien langs de IJssel? Overnacht dan bij Hotel Café Restaurant IJsselzicht. Dit kleinschalige hotel is prachtig gelegen aan de IJssel en biedt u een prima uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten. De omgeving is een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook de gezellige winkelsteden Deventer en Zwolle zijn zeker een bezoekje waard.

  • 1 x een overnachting in een dijkzichtkamer

  • € 9,00 veilingkosten

anco84
feb 10, 2017
We hebben heerlijk geslapen en gegeten, en hebben wel iets meer bijbetaald maar wat wil je voor dat geld maar dan krijg je ook een geweldig uitzicht. Ontbijt was ook prima met verse Jus d'Orange en lekkere koffie, het was heel gezellig en gaan zeker nog een keer terug. Co en Annette
teunis 200
jan 23, 2017
Gezellige kamer mooie omgeving vriendelijke en gezellige eigenaar fijn ontbijt, komen hier zeker terug. Teun en Louise de Jong.
HollanKDNz
dec 03, 2016
Goed voor EEN nachtje, want het kamertje met uitzicht op de binnenplaats inclusief bouwmaterialen en modder is zacht gezegd niet riant... Bedden zijn goed, douche is super klein, waterstraal is o.k. er is verwarming(3 december, 4 r. Onder nul). Maar het is een 20 cm. hoog elektrisch kacheltje....armoedig, hoor! Het ontbijt is voldoende en goed, de sinaasappels om te persen waren op....in de zomer moet een upgrade naar een kamer aan het water heerlijk zijn...
kukkenboer
nov 26, 2016
Gastvrijheid , vriendelijkheid, slaapkamer en bedden zijn 3 sterren waard. De rest van het hotel zijn 2 sterren waard. De kamers zijn erg gehorig. De ingang van de douche is erg smal. Ontbijt sober. Wel genoeg van alles en er werd een heerlijk vers eitje voor ons gebakken.
jaapenriet
sep 01, 2016
mooi aan de ijssel
jaapenriet
sep 01, 2016
mooi gelegen
jaapenriet
sep 01, 2016
Redelijk
bul1411
aug 29, 2016
Hotel Ijsselzicht is wat ons betreft een aanrader, zeer vriendelijke gastheer en gastvrouw, een heerlijk uitgebreid ontbijt. Ook het restaurant beidt genoeg keus voor heerlijke menu's en plateservice. Het zicht op het pontje en de Ijssel is geweldig. Prachtig om hier te fietsen langs de Ijssel en door de bossen en de heide in de nabije omgeving.
Streverke
aug 17, 2016
Super leuk kleinschalig en in een mooie omgeving goed eten wat door de eigenaresse word gemaakt gezellige en prettige ontspannen sfeer wij hebben al voor de 2e keer een super fijn verblijf gehad
Hundje
aug 14, 2016
Hotel Ijsselzicht is een gezellig hotel. Hier en daar waren er wat kleine mankementjes; bijv. geen kledingkast op de kamer, volle pedaalemmer, loszittende wc bril, Kraan in de douche, die niet goed bediend kon worden. Maar de kamer, bedden, ontbijt en diner waren prima verzorgd. Gezellige gastheer.