Nederland Noord-Brabant Breda Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
Deze veiling is nog niet gestart...
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Te midden van de Beste Binnenstad van Nederland en het prachtige Brabantse natuurlandschap, vindt u het Amrâth Hotel Brabant. Dit gastvrije viersterrenhotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een dagje uitgebreid winkelen in Breda of het Brabantse natuurschoon in de omringende bossen en natuurgebieden te verkennen.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen: 

  • 1 x een overnachting
  • Gratis WiFi

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7 (64 reviews)
antjehaas
21 maart 2018
6
Op zich een prima hotel, maar best wel gehorig. Wel fijn dat het dicht bij Breda centrum ligt!
wimlogsQM6
20 maart 2018
8
Het was keurig en netjes . Nette ontvangst met keurige uitleg Kamer was netjes en schoon . Keurige bedden Alleen was gedateerd alles
sander11
25 februari 2018
5
Pluspunten, voldoende parkeergelegenheid, prima ontbijt. Verbeterpunten ....... Conclusie, niet het beste hotel in het Amrath bestand.
siada
30 januari 2018
6
The hotel staff was very helpful. The swimming pool was lovely. It's a shame the decor of the hotel is quite dated and some things in the hotel are showing definite signs of wear and tear.
george riemslag
25 januari 2018
8
nette, schone kamer en schone badkamer. Rookkamer aangevraagd, die bij aankomst NIET meer beschikbaar was. In het verleden GRATIS parkeren. Kost nu 5 euro. Géén service


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Gebruiksvoorwaarden en Privacy policy
× Sluiten