Nederland Noord-Brabant Breda Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Amrath Hotel Brabant Amrath Hotel Brabant
Veiling Gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
U heeft de veiling gewonnen
Geplaatste bod: €
Jammer
Een andere gebruiker heeft gewonnen
Winnaar:
Veiling Gesloten
Winnaar:
€ 29
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

Trendy winkels en Brabantse gastvrijheid

Amrath Hotel Brabant - Nederland - Breda
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
 
Te midden van de Beste Binnenstad van Nederland en het prachtige Brabantse natuurlandschap, vindt u het Amrâth Hotel Brabant. Dit gastvrije viersterrenhotel is een uitstekende uitvalsbasis voor een dagje uitgebreid winkelen in Breda of het Brabantse natuurschoon in de omringende bossen en natuurgebieden te verkennen.
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen: 

  • 1 x een overnachting
  • Gratis WiFi

Verplichte kosten
  
  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 6,9 (73 reviews)
Kuyen008
15 augustus 2018
7
Kamer niet naar tevredenheid. Tv deed het niet, dus een andere kamer om 22.30 uur. Andere kamer, slechte matrassen. Personeel erg vriendelijk. Ontbijt prima.
cecilefpiA
15 augustus 2018
1
Vreselijk gehorig hotel, halve nacht wakker gelegen door geschreeuw op kamer in de buurt van de onze en slechte bedden! Moet geheel gerenoveerd worden, een echte opknapper! Heel ver van Centrum! Voor ons nooit meer!!
Geerda
11 augustus 2018
9
Gastvrij ontvangen, snelle check in, ruime schone kamer met koffievoorzieningen en ruime badkamer. Mooie afgesloten parkeerplaats en afgesloten fietsenstalling.
Raadhuishof
10 augustus 2018
8
Het Braban Amrathhotel heeft speciale “reductiekamers”. Het is een kleine kamer op niet de beste plek. Gelukkig was alles schoon en de bedden goed. Een probleem met een raam dat niet open kon werd redelijk snel opgelost en we kregen een consumptiebon ter compensatie. Een kapot lampje werd snel verwisseld. Het zwembad was heerlijk!
dickertjedap
09 augustus 2018
3
O.k. Niet de hoofdprijs betaald, maar dan zetten ze je ook wel in een zwaar achterstallig onderhouden kamer. Gelukkig een schoon bed, dat was van de rest niet te zeggen. Het was erg warm en dan staat er een ventilator zuiltje uit het jaar kruikie die slechts warme lucht produceerde.


Beschikbaarheid


 
Copyright © 2018 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten