Nederland Groningen Winschoten New Royal York Hotel
New Royal York Hotel New Royal York Hotel
€ 89
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in het natuurschoon van Groningen

New Royal York Hotel - Nederland - Winschoten

Ontdek de schoonheid van Oost-Groningen. Bij het Royal York Hotel staat gastvrijheid met een hoofdletter geschreven. Na een fietstocht door het mooie landschap of een middagje shoppen in Groningen, kunt u zich culinair laten verwennen in het restaurant of genieten van een gezellig avondje in het Grand Café.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,3 (631 reviews)
nijm5
14 januari 2019
Prima maar basic kamer, iets wat gedateerd. Kamer temperatuur wat laag en duurt even voor de kamer opgewarmd is. Goede bedden, en zeer ruime badkamer met bad. Een goed en ruim opgezet ontbijtbuffet, en een ruim sfeervol restaurant. Hotel heeft voldoende parkeerplaatsen en ligt tegenover het station en op loopafstand van de winkelstraat. Voor de prijs welke ik betaalde voor de boeking via Hotelkamerveiling een dikke voldoende en uitstekend om nogmaals te overnachten.
anjoenMnKL
14 januari 2019
gezellig hotel lekker ontbijt dicht bij het station ga vast nog een keer.
yport
08 januari 2019
Ronduit slecht, koude kamer, niet schoon, karig ontbijt. Dus niet doen.
petrav2lar
06 januari 2019
Manlief was de hele nacht ziek en viel smorgens pas in slaap.Ik mocht ons ontbijtje mee naar de kamer nemen en mijn man mocht lekker uitslapen.De meisjes zouden de kamer later schoonmaken. Geweldige service.Het hotel is wat verouderd,maar zoiets maakt alles goed
wzuilen
06 januari 2019
gedateerd hotel maar bedden goed ontbijt goed prijs kwaliteit goed