Nederland Groningen Winschoten New Royal York Hotel
New Royal York Hotel New Royal York Hotel
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,00 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen in het natuurschoon van Groningen

New Royal York Hotel - Nederland - Winschoten

Ontdek de schoonheid van Oost-Groningen. Bij het Royal York Hotel staat gastvrijheid met een hoofdletter geschreven. Na een fietstocht door het mooie landschap of een middagje shoppen in Groningen, kunt je je culinair laten verwennen in het restaurant of genieten van een gezellig avondje in het Grand Café.

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,2 (658 reviews)
Vosje
24 maart 2019
We hebben al diverse keren in dit hotel overnacht. Wat ons daarbij deze keer opviel is dat de broodjes bij het ontbijt alles behalve vers waren. Ze waren duidelijk even in de magnetron o.i.d. geweest, maar het resultaat daarvan was dat het nu meer op beschuit leek dan op zachte bolletjes. Ook hebben we er deze keer een keer gedineerd. De smaak was wel goed, maar, er zat wel een uur tussen de soep en de hoofdmaaltijd en dat is toch best lang en het was niet druk. Toen het eindelijk op tafel stond, was bovendien één kant van het vlees helemaal zwart en ook dat hoort niet. De serveerster zei: "Ik zal het doorgeven", maar verder gebeurde er niets. Dus ... zwart vlees afsnijden en de rest opeten. Bij het afruimen zei ze nog wel: "Was het toch wel lekker, ondanks het zwarte korstje?" Al met al een duidelijke ONVOLDOENDE voor het restaurant.
jolly09
24 maart 2019
Hotel is zeer gedateerd, maar heeft goede bedden en het is zeer schoon. De manager loopt zijn benen onder zijn kont vandaan en doet er alles aan om iedereen met een goed gevoel te laten vertrekken. Wij komen hier 3 keer per jaar, natuurlijk zou een grondige renovatie het hotel naar een hoger nivo kunnen brengen, maar voor de 23 euro die wij meestal betalen inclusief een goed ontbijt, hoor je ons niet klagen
jwenta8zrH
19 maart 2019
Eenvoudig , goed hotel , ontbijt met veel soorten brood! Niet allemaal plastic kuipjes, maar duurzaam potten met beleg! alles keurig onder plastic tegen uitdrogen. aardig personeel.
wzuilen
18 maart 2019
Zoals reeds vermeld. Gedateerd hotel maar wel schoon en een goed bed. Ontbijd is goed dus prijs /kwaliteit is goed
Hannahklomp
10 maart 2019
De ontvangst en de service tijdens ons verblijf was zeer vriendelijk, het ontbijt eenvoudig, maar goed. De accommodatie gedateerd en aan renovatie toe. We hebben ons echter zeer welkom en goed verzorgd gevoeld. Het cijfer is dan ook voor de accommodatie. Het servicepersoneel verdient zeker een royale 8.