Nederland Drenthe Assen Stadsherberg Assen
€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,10 p.p.p.n.   verblijfskosten

Overnacht in hartje Assen bij Stadsherberg Assen. Dit comfortabele hotel ligt op loopafstand van winkels en restaurants en is een prima uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door de Drentse hoofdstad. Trekt u er liever op uit in de natuur? De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor mooie fietstochten.

  • € 9,00 veilingkosten

Marijke 6649
okt 16, 2017
Het hotel ligt in het centrum van Assen. Makkelijk en goedkoop parkeren in een parkeergarage op een minuutje lopen van het hotel. Heerlijk gegeten in het bijbehorend restaurant. Ook een prima ontbijt en heel aardig personeel. Nadeel een vrij warme kamer met erg dik dekbed, maar vooral de badkamer is aan renovatie toe. Vies douchegordijn, slecht regelbare kraan van douche en wastafel. Kitranden stuk. Met andere woorden de badkamer is verouderd.
ingrid4CKI
okt 13, 2017
Heel prima, kregen zelfs een heel appartement toegewezen.
preventje
okt 11, 2017
geweldige kamer, uitstekend eten, kortom dicht aan perfectie
loekie4
okt 08, 2017
Fijn Hotel !!!! Leuke bediening en goed vertoeven voor diner. Super ontbijt. Kamers in het oude deel gedateerd maar worden vlgns ons eerdaags gerenoveerd. Komen zeker terug.
Olga86
sep 28, 2017
Geweldig hotel, heerlijk ontbijt, gezellig verwarmd terras, erg vriendelijk personeel, super locatie. Het enigste minpunt was de schimmel in de badkamer.
Xano1958
sep 21, 2017
Geen mooie kamer, en uitzicht naar een muur. Niet voor herhaling vatbaar!
mclerxJMr9
sep 15, 2017
Hotel voldeed aan alle eisen. Mooie schone kamer. Goed ontbijt. Behulpzaam en vriendelijk personeel. Goede bedden. Ondanks het minder goede weer toch een heel leuke vakantie gehad.
basqui1iBm
sep 13, 2017
Gedateerde kleine kamer.Matig schoongemaakt toen wij aankwamen.Haren in de douchebak en vloer in de kamer lag veel vuil. Tijdens douchen wordt toilet kletsnat. Tv gaf matig beeld, batterijdeksel afstandbediening ontbrak.Bedlampje was incompleet.Er waren 2 hangertjes in de garderobekast.Je moest wel eerst stoel wegzetten anders kon je er niet bij. Ontbijt was prima.Locatie midden in het centrum was ook prima. Maar voor ons waren de 2 overnachtingen in dit hotel niet voor herhalingen vatbaar. Wij zullen dit ook niet aan andere aanraden.
maha48
sep 12, 2017
Fijn dat het hotel midden in het centrum ligt. Prima om nachtje te verblijven.
Adrie Vis-Fransen
sep 10, 2017
De kamer heeft een flinke opknapbeurt nodig. Erg gedateerd. Bedden zijn goed en het ontbijt.