€ 1
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Een viersterrenverblijf in het Delta Hotel is een beleving op zich. Pal aan de Nieuwe Maas gelegen vaart de wereld aan u voorbij, terwijl u vanaf het terras geniet van het mooie uitzicht. Wilt u wereldstad Rotterdam bezoeken? Met de razendsnelle Maastaxi scheert u binnen vijftien minuten naar de overkant.

  • 1 x een overnachting in een landzijde kamer

  • € 9,00 veilingkosten

hjochems
apr 02, 2017
Vlaardingen aan het water: een prima locatie met goede service Kortom een plek om terug te komen.
groot.J7Wx
apr 01, 2017
Upgrade voor kamer met uitzicht was voordeliger bij t hotel zelf dan via de aanbieding v hotelksmerveiling via de mail
apr60
mrt 23, 2017
Wat een leuk hotel, vriendelijk personeel en de ligging is super, zeker bij mooi weer als je buiten kunt ontbijten en de boten langs komen varen. (wat bij ons het geval was). We hebben een upgrade genomen naar een kamer aan de waterkant, schitterende kamers met grote ramen waar je in de vensterbank kunt zitten en 's avonds kunt genieten van de verlichte boten die aangemeerd liggen en langsvaren. Ontbijt was uitgebreid en lekker. Niets op aan te merken. De plaats is levendig maar compact dus prima bestemming voor een nachtje weg.
Pierre42
mrt 20, 2017
Had verzocht om kamer 212 maar dit werd in eerste instantie 105 en na veel aandringen 211. Omdat het behoorlijk waaide rammelde het enige raam de hele nacht door. Er zat teveel ruimte op de sluiting. Bij het uitchecken moesten we 3 euro per persoon per nacht toeristenbelasting betalen. Dit terwijl hier in Vlaardingen 2,12 Euro voor staat.
gast456
okt 21, 2016
Geweldig verblijf gehad hier. We hebben er 's avonds wat gedronken met een bittergarnituur erbij. Het was heel lekker en gezellig met het zicht op het water. Mooie kamer. Mooie schone badkamer. Lekker ontbijt.
100graden
okt 10, 2016
Vriendelijk personeel, nette kamer en een prachtige ligging. Wat ik niet ok vind, is dat ik 20 euro had bijbetaald voor een 'matrozen'kamer die volgens de foto's op de site vanuit bed prachtig uitzicht op het water gaf. Het bleek dat het raam zo hoog zat, dat je alleen staand naar buiten kon kijken en dan keek je bovendien nog schuin een feestzaal in. Volgens de receptioniste hadden we voor een vol uitzicht op het water een duurdere kamer moeten boeken - de stuurmanskamer, maar op de site is het enige verschil tussen de kamers dat in de duurdere een chaise longue staat. Ook raar is dat op de site van het Delta hotel staat dat je binnen een kwartiertje met de watertaxi in hartje Rotterdam bent - dat klopt, maar het kost wel 75euro!!! Kortom: mooi hotel, maar ik voelde me wel een beetje bekocht.
mei25
aug 17, 2016
Prima hotel
nelidali
jun 22, 2016
Aangenaam verrast door de mooie kamer en uitzicht!!
schul334
jan 14, 2016
Onder de rook van Rotterdam. Een leuke ervaring, zo gaan vlak voor je neus de grote schepen voorbij. Hotel was netjes en ontbijt goed.
dirkjan23
nov 05, 2015
Goed hotel en heerlijk aan het water. Geweldig bij mooi weer. Goede bedden en goed ontbijt.