€ 704
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Ervaar een onvergetelijke vakantie in de zon

Cascade Lifestyle and Wellness Resort Lagos - Portugal - Lagos
Beleef een onvergetelijke zonvakantie aan de Portugese Algarve en verblijf 5 dagen in het Cascade Wellness & Lifestyle Resort. Of u nu een verfrissende duik wilt nemen in het lagunezwembad, volledig wilt ontspannen in de Tainai Spa of culinair wilt genieten: in dit uitzonderlijk luxe vijfsterrenhotel in Lagos kan het allemaal!

Een 8-daags arrangement voor 2 personen:

  • 7 x een overnachting in een luxueus appartement
  • Ontvangst met een welkomstdrankje
  • VIP behandeling op aankomstdag op de kamer
  • Gratis toegang tot de Gym, Tainai Spa pool, Sauna & Jacuzzi

  • € 9,00 veilingkosten

stephanh10
nov 04, 2015
Zéér hartelijke ontvangst. Compleet appartement met in de keuken: wasmachine, vaatwasser, over, magnetron, 4 pits elektrisch fornuis. Verder nog een bubbelbad, terras met ligstoelen etc. etc. Mooi resort. Aanrader
giegel
okt 25, 2015
Schitterend hotel en appartementen, zéér gastvrij personeel, ze willen je overal mee helpen, mooie gym en zwembaden. Hotel is mooi gelegen vlak bij het strand en het centrum. Een auto is wel aan te raden als je er bent. Bij het appartement is overal aan gedacht, badjas en badslippers liggen klaar, en werkelijk aan alles is gedacht, goede bedden en rustig gelegen. Echt een aanrader
Rosalientje
okt 11, 2014
Na een weekje Lissabon, vijf dagen genieten in Cascade Wellnesss. Wat een luxe! Wij waren hier de eerste week van oktober en genoten van de rust in het zwembad en op ons terras. Er waren weinig appartementen verhuurd en vrijwel iedereen kreeg er een grenzend aan het zwembad. Fantastisch die ligbedden, parasols en handdoeken. Een kant van het bad was met zand ingericht, perfect voor kleine kinderen. Aan te raden is de wandeling naar Ponte Piedade, vanwaar bootjes naar de grotten aldaar vertrekken. Wij beschikten over een auto en aten 's avonds in Lagos. Halverwege richting Lagos zijn overigens een paar restaurants, die zich op loopafstand bevinden. De gym is zeer compleet, de sauna is wel dicht. Bij de receptie is iemand die Nederlands spreekt en een keer per week is er Portugese les. Hierna verbleven wij 3 nachten in Carvoeiro (Monte Santo). Ook luxe, maar wij vonden de sfeer hier prettiger. Alle medewerkers zijn echt vriendelijk, iedere ochtend komt er een vrolijk schoonmaakteam, dat in no time het appartement doet (en goed). Lagos is een leuk stadje met historische gebouwen en een grote haven. Dolfijnen bekijken, kajakken, grotten bezoeken en een boottocht naar Sagres is mogelijk.
LouiseVogel
sep 24, 2014
11 dagen in dit resort geweest. Wat een prachtig appartement, alles wat je maar kunt bedenken is aanwezig. Iedere dag schoonmaak, zelfs de vaatwasser wordt uitgepakt! Prachtige zwembaden met heerlijke ligbedden. Je hoeft geen badlakens mee te nemen voor t zwembad, alles is aanwezig. Bij het zwembad liggen voldoende strandlakens die je dagelijks kunt inleveren. Wij hebben niet in t resort gegeten, vrij prijzig en in de buurt zijn voldoende (vis)restaurants. Tip:O Canilo bij Ponte Piedade. Ongeveer 5 minuten met taxi naar centrum Lagos (6 euro). Het hotel verrekend de taxikosten met de eindrekening. Prima service. Wij hebben via hotel een taxitransfer van Faro Airport naar hotel geboekt. En ook de autohuur via het hotel geregeld, allemaal zeer goed gegaan. Dus al met al een heerlijke, ontspannen zonvakantie gehad. We gaan zeker nog eens een weekje terug. Veel langer niet omdat wij Portugal (Algarve) niet echt een land voor ons vinden. Maar voor een weekje zon is t prima.
Karl1958
apr 28, 2014
Slechts een paar woorden, geweldig, zeer vriendelijk personeel, klantgericht, prima appartement en dit heet ontzorgen. TOP!
Hugo52
okt 16, 2013
We waren er in oktober 2013 en verbleven 4 nachten in een 1 kamer appartement. Het appartement was heel compleet met heerlijke bedden en een fijne badkamer. We hadden prachtig weer en het was er heerlijk rustig. Het is een mooi gelegen Resort, ruim opgezet met veel goed verzorgd aangelegde tuinen. Een prachtige wandeling van zo'n 30 minuten langs de de kust met hoge, ruige kliffen en kleine strandjes, en je bent in het centrum van Lagos. Het personeel was top en helemaal ingesteld om het de gasten naar de zin te maken. Voor ons de 5 sterren meer dan waard.
Karl1958
mei 09, 2013
Prachtige locatie, schitterende natuur, zeer vriendelijke medewerkers voor wie niets te veel was. Het appartement werd dagelijks schoongemaakt. Prima onderhouden park bij het resort, restaurant prima. Eigenlijk helemaal niets mis mee in 1 woord perfect. Wij gaan er zeker nog eens heen in het voorseizoen
Paal
apr 22, 2013
Perfecte plaats om een paar dagen in alle rust en luxe bij te komen. Aan het toegewijde personeel zal het niet liggen. Fantastisch!