€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Verblijf aan de rand van de gezellige badplaats Renesse

Fletcher Landgoed Hotel Renesse - Nederland - Renesse
Op het prachtige Landgoed Moermond, aan de rand van de gezellige badplaats Renesse aan de Zeeuwse kust, treft u ons moderne 3-sterren Landgoed Hotel Renesse. Het hotel bevindt zich op loopafstand van het strand. Op ditzelfde landgoed vindt u een prachtig 17e-eeuws kasteel dat geschikt is voor diverse feesten en partijen. Voor een lunch, high tea of een smakelijk diner kunt u terecht in de sfeervolle Orangerie of op het terras van het hotel. Het hotel heeft tevens twee moderne, multifunctionele zalen, die uitermate geschikt zijn voor een vergadering of training. In de sauna en dompelbad komt u na een actieve dag helemaal tot rust. De hotelkamers zijn recentelijk gerenoveerd. Door de ligging van het hotel, de inspirerende omgeving, midden in het groen, bent u verzekerd van een goede nachtrust.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 30 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 40 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 10,- p.k.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten