€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

Zeeuws genieten in gezellig Middelburg

Fletcher Hotel-Restaurant Du Commerce - Nederland - Middelburg
Het gedateerde Hotel-Restaurant Du Commerce is al ruim 130 jaar oud en is daarmee het oudste hotel van Zeeland. De kleine, eenvoudig ingerichte kamers hebben dunne wanden, waardoor het soms wat gehorig kan zijn. In het restaurant kunt u de dag goed beginnen met een stevig ontbijt. ’s Avonds kunt u hier terecht voor een lekker diner. Het vriendelijke personeel zal er alles aan doen om u een prettig verblijf te bezorgen. Binnen een jaar zal het gehele hotel gerenoveerd worden.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 30 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 40 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 10,- p.k.p.n.)

  • € 9,00 veilingkosten