Nederland Utrecht Woerden Best Western Woerden
Best Western Woerden Best Western Woerden
Waarde €   201,00
€ 95

3 dagen genieten in Woerden aan de Oude Rijn

Best Western Woerden - Nederland

Best Western City Hotel Woerden ligt op een prachtige locatie aan de oude Rijn. Het hotel is centraal gelegen in deze “hoofdstad van het Groene Hart” en eenvoudig te bereiken per trein en auto. Op een steenworp afstand vind je de gezellige grachtenstad Utrecht.

Gemiddelde score 8,5 (55 reviews)
eindelijkwij
07 oktober 2020
prima hotel met prima corona maatregelen. Wij hebben ons hier echt veilig gevoeld. Ontbijt wordt aan tafel geserveerd en je komt zeker niets te kort. Je kan bij aankomst aangeven wat je wil hebben.
wilmaflinstone
12 september 2020
Zeer mooi hotel. Geen grote kamer, maar voldoende ruimte om te slapen. mooie schone moderne kamer. Er was geen ontbijtbuffet, maar we konden de avond van te voren een lijstje invullen wat we wouden hebben en kregen ons ontbijt aan tafel gebracht. Super geregeld. Er is voor 10 auto's tegen betaling parkeerplaats bij het hotel, maar je kunt op 200 meter prima gratis parkeren langs de straat. De locatie is ook perfect. Wij hadden fietsen bij ons, maar alles was ook goed te belopen.
Henk Mast
24 augustus 2020
Uitstekend hotel op loopafstand van het centrum Mooie badkamer en prima bed!
Kikiooms
09 augustus 2020
Best Western Woerden geboekt. Prachtig hotel, heel vriendelijk personeel, met upgrade een super ruime kamer met top bed en badkamer met douche en bad. Een echte aanrader!
Willem Breimer
02 augustus 2020
Heerlijk verblijf gehad, alles ziet er keurig en verzorgd uit. Vriendelijk personeel. De kamer had iets groter gemogen.