Nederland Gelderland Lichtenvoorde Hotel Restaurant 't Zwaantje
Hotel Restaurant 't Zwaantje Hotel Restaurant 't Zwaantje
€ 105
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,15 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen fietsen in de gastvrije Achterhoek

Hotel Restaurant 't Zwaantje - Nederland - Lichtenvoorde

De Achterhoek is uitgeroepen tot het beste fietsgebied van Nederland. De prachtige natuur met haar afwisselende coulisselandschap nodigt uit tot het maken van fietstochten, maar ook wandelaars kunnen hier prima uit de voeten! Hotel `t Zwaantje in Lichtenvoorde ontvangt je in de gastvrije Achterhoek en zorgt ervoor dat het je aan niets ontbreekt.

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,15 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,5 (19 reviews)
Jan N.
18 augustus 2019
Prima hotel. Kleine kamers iets gedateerd. Badkamer enigzins onlogisch met handdoeken en douchegel. (hangt boven de badkuip en niet bij de douche. Geen ophanggarnituur voor een handdoek bij de wasbak. Ophanggarnituur zit in de douche, waardoor het nat wordt. Badkamer voldoende ruim. Ruime inloopdouche. Bedden zijn prima. Kamer is net even te klein voor een gemakkelijke stoel. Ontbijtbuffet is prima. Voldoende keuze en wordt tijdig aangevuld. Diner: 4 gangen proeverij (verrassing van de kok) Is aan te bevelen. De bediening krijgt een hele grote pluim. Attent, vriendelijk en snel.
klas
17 augustus 2019
Lichtenvoorde is een mooie plaats fijn om te fietsen .het hotel is schoon maar wij hadden een kleine kamer weinig uitzicht op dak van fabriekshal?de badkamer is goed maar wij hebben liever een douche dan een bad om in te douchen ,de flacon met doucheschuim was leeg .we hadden gelukkig zelf wat meegenomen kamer erg gehorig .je hoort s,nachts dan ook iedere keer de ventilator van de naast liggende kamers.ontbijt was prima .
Renate63
27 mei 2019
Leuke locatie vriendelijke ontvangst bij de receptie tip kamer het personeel super aardig het eten voortreffelijk het ontbijt top echt een top top hotel.
empmhendriks
08 juli 2018
Prima hotel ,zeer goed ontbijt 🖒🖒🖒🖒🖒🖒
oktober59
24 juni 2018
Heerlijk gegeten. Goed ontbijt. Schone kamer. Goed bed. De kamer is wel Erg klein prima voor 1 nacht. Niet voor lagere tijd.