België Luik Spa Silva Hotel Spa-Balmoral
Silva Hotel Spa-Balmoral Silva Hotel Spa-Balmoral
€ 235
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,90 p.p.p.n.   verblijfskosten

Ontspannen genieten in de Belgische Ardennen? Dan ben je in Silva Hotel Spa-Balmoral aan het juiste adres. Dit luxe viersterrenhotel met wellnesscentrum ligt midden in de bossen van Spa. Dit statige stadje, bekend om het gelijknamige bronwater en de thermale baden, is een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen.

Een 4-daags arrangement voor 2 personen:

  • 3 x een overnachting in een Comfort Twin kamer
  • 3 x een ontbijtbuffet
  • Vrij gebruik van verwarmd binnenzwembad, binnen en buiten sauna, jacuzzi en stoombad
  • Toegang tot de fitnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,90 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,6 (44 reviews)
panga351
19 augustus 2019
Heel mooi hotel, uitgebreid verzorgd ontbijt, de bar zou een uurtje later open mogen blijven, tot middernacht!
aimray
18 augustus 2019
zeer goed hotel , top eten, zeer vriendelijk personeel
cn_pardis
15 augustus 2019
zeker een aanrader! vriendelijk personeel, ontbijtbuffet is heel variabel en lekker vers. Ik ga zeker nog een keer terug. Bedankt Hotel Spa.
dalberto
11 augustus 2019
Het hotel was perfect! We kregen een upgrade en hadden een prachtig uitzicht. De kamer was ruim en schoon en leuk ingericht. Vooral het hotelpersoneel was heel vriendelijk. Met name de hotelmanager gaf een excellente service. De massage was heerlijk en we hebben ook lekker gelunched. Het ontbijt was goed en de ligging van het hotel was heel goed. In de natuur maar om de hoek bsn het gezellige stadje Spa. Een aanrader :-)
can992
06 augustus 2019
Bij aankomst bleek onze kamer niet klaar te zijn, terwijl we duidelijk hadden aangegeven dat we twee extra bedden wilden. We hadden ook gekozen voor een executive room. Zeer onduidelijk verhaal van de receptionist. Uiteindelijk kregen we een kamer op de derde verdieping. Kamer zag er schoon uit maar zeer gedateerd, alles is aan vervanging toe. Ontbijt is wel ok, daarom een 6.