Nederland Overijssel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
Van der Valk Hotel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van een luxe stedentrip in Zwolle. Tijdens een verblijf in Van der Valk Hotel Zwolle zal het u aan niets ontbreken. Ga gezellig shoppen of cultuur snuiven in de historische binnenstad van Zwolle, ontdek de groene omgeving op de fiets en laat u ’s avonds culinair verrassen in het moderne viersterrenhotel.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer
  • De kamer is o.a. voorzien van ligbad, rainshower, bureau, koelkastje en kluisje
  • Fiets- en wandelkaart
  • Vrij gebruik van Wellness center en fitness

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9,3 (121 reviews)
dammetje
22 januari 2019
Zoals altijd weer top overnachting gehad bij een van der Valk, dit keer in Zwolle. Geen min puntje kunnen vinden echt geweldig. Top !!
Nelleke1964
20 januari 2019
Goed hotel, mooie kamer, heerlijk eten.
Frans van der Net
08 januari 2019
Prachtig mooi hotel , mooie ruime kamers goede restaurants vriendelijk personeel en een wellness Kortom een hotel om vaker te bezoeken.
karinbbxTX
04 januari 2019
Door familie omstandigheden, helaas het hotel niet kunnen bezoeken.
keesmanders
11 december 2018
Uitstekend hotel.Vriendelijk personeel. Grote kamer met een prachtige badkamer voorzien van bad en inloopdouche. Ontbijt fantastisch met heel veel variatie. Wij komen hier zeker nog een keer terug.