Nederland Overijssel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
Van der Valk Hotel Zwolle Van der Valk Hotel Zwolle
€ 65
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 0,60 p.p.p.n.   verblijfskosten

Nieuw Van der Valk Exclusief Hotel in Zwolle!

Van der Valk Hotel Zwolle - Nederland - Zwolle

Geniet van een luxe stedentrip in Zwolle. Tijdens een verblijf in Van der Valk Hotel Zwolle zal het u aan niets ontbreken. Ga gezellig shoppen of cultuur snuiven in de historische binnenstad van Zwolle, ontdek de groene omgeving op de fiets en laat u ’s avonds culinair verrassen in het moderne viersterrenhotel.

  • 1 x een overnachting in een Comfortkamer
  • De kamer is o.a. voorzien van ligbad, rainshower, bureau, koelkastje en kluisje
  • Fiets- en wandelkaart
  • Vrij gebruik van Wellness center en fitness

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 0,60 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 9,3 (107 reviews)
marijke452
15 augustus 2018
Uitstekend hotel met ruime en schone kamers. Het personeel is zeer vriendelijk en heel goed ingewerkt. Het restaurant is prima. De bediening werkt als een goed geoliede machine.
beegie1967
04 augustus 2018
Heerlijk hotel voor een overnachting. Ontbijt super kamer luxe.
30111948
27 juli 2018
Vander Valk Hotel Zwolle,Mooi,prachtig, schoon,smaakvol ingericht,prachtige badkamer,heerlijk bed,heerlijke sauna en fitness,waanzinnig ontbijt,koffie en thee op de kamer,het was buiten 35 graden maar in het hotel en de kamer heerlijk koel,Bij de receptie zeer vriendelijk geholpen,kortom we verbleven 2 nachten in het hotel,we komen zeker terug.De gunfactor bij alle Vander Valk Hotels is erg hoog.TOP!!!!
angeliquehs
20 juli 2018
Heerlijk verblijf in Van der Valk Zwolle! Vriendelijk personeel, mooie schone kamer, fietsverhuur was goed en een lekker en uitgebreid ontbijt. Kortom net geen 10 omdat ik niet zo van oploskoffie ben en een koffiezetapparaat wel erg zou waarderen. Maar goed als dat het enig is! Complimenten!
wim.veuYcV
19 juli 2018
Uitstekend Hotel. Mooie kamer met goede bedden. Leuk zitje op de kamer met uitzicht richting Nieuwleusen. Zeer uitgebreid ontbijt. Ook diner was lekker genieten. Wij hebben drie leuke dagen gehad. We hebben Giethoorn bezocht en zijn naar centrum van Zwolle geweest (bus stopt vlakbij Hotel).