Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen genieten van wellness nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek

In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kunt u heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

  • 2 x een overnachting in een studio
  • Gebruik van Wellness faciliteiten (m.u.v. massage en beauty behandeling)

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,7 (397 reviews)
gersteg
15 november 2018
Uitstekend hotel met een uitgebreid en prima ontbijt.
ineke567
02 november 2018
Heel eenvoudig. Kamer (hotelstudio) is sfeerloos, goedkoop vakantiehuisjes-gevoel. Meubilair erg eenvoudig en goedkope uitstraling. Bedden zijn erg smal, erg plat hoofdkussen, etc. Alles zit erin, maar is het net niet. TV is raadjeplaatje welke zender je opzet (niet genummerd/benoemd). Extra stopcontacten zijn losliggende stekkerdozen die onder het bed gegooid zijn. Bedden 2e dag niet opgemaakt, maar gewoon de dekens er slordig opgegooid. Douche wisselt continue van temperatuur. Licht op badkamer, maar ook op kamer is 3x niks. Totaal inspiratieloos, het hotelgevoel ontbreekt. Handdoeken zeer beperkt. Als je ook nog wil zwemmen is het te weinig. Handdoekenpakket bijkopen kost dan ook weer €6.- Ontbijt ook niet erg uitgebreid. Het krakende achtergrondmuziekje maakt het sfeertje compleet. Zwembad/welness is ok, maar is niet meer dan een zwembad met saunaruimte. Wij kwamen iets te vroeg aan. Hoewel de kamers allemaal al klaar waren moesten we alsnog bijbetalen. Kortom, elke euro wordt dubbel betaald en wat je krijgt is zelfs met wat korting door hotelkamerveiling.nl nog karig. Niet ons ding..
egbertxXTN
01 november 2018
de welness voorzieningen van dit hotel scoren hoog bij mij. Gratis gebruik van zwembad, sauna en fitness maken dat je condities ook op peil kan worden gehouden tijdens een zgn. luierdag. De services van het personeel aan receptie en elders is heel goed. Minder zijn we te spreken over de TV ontvangst in de kamer. Die is gewoon erg slecht en veel kanalen war niet aan te klikken. Ook doen de kamers wat sfeerloos aan. Maar de overige mogelijkheden vergoeden veel
corrieq95v
31 oktober 2018
Meisje achter de balie was heel aardig, maar de kamer was erg sober, plastic zak onder bed, er kon geen raam open, bedden erg slecht. Geen föhn aanwezig. Niet voor herhaling vatbaar
smitww
29 oktober 2018
Goed hotel in een mooie omgeving.