Nederland Gelderland Groesbeek Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen
€ 45
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wellness en ontspanning nabij Nijmegen

Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen - Nederland - Groesbeek
In de prachtige heuvels van het Rijk van Nijmegen, aan de rand van het gezellige wijndorp Groesbeek, ligt Hotel & Resort De Zeven Heuvelen. Tijdens een verblijf in dit resort kunt u heerlijk ontspannen in het ruime wellness centrum, met onder meer een verwarmd binnenzwembad, diverse sauna’s, een Turks stoombad met aromatherapie en fitnessfaciliteiten.

  • 1 x een overnachting in een studio
  • Gebruik van Wellness faciliteiten (m.u.v. massage en beauty behandeling)

  • € 9,00 veilingkosten

Marie Boon
jan 22, 2017
goede locatie , leuke studio , alles compleet , zwembad sauna , sportschool . heerlijke vakantie. vriendelijke medewerkers . alles schoon .
hmvandj3od
jan 16, 2017
We hadden een heel mooie kamer, fijne bedden, maar het ontbijt verliep rommelig. Niet goed opletten waardoor dan weer bestek, dan weer broodjes, dan weer yoghurt op waren/was. Zwembad en wellness waren pico bello.
van.boOj2f
jan 02, 2017
Net hotel , mooie kamers. Jammer dat ze wel erg gehorig zijn. Welness echt super mooi en netjes !!! Heel aardig personeel.
vie-g150
dec 18, 2016
War das zweite mal hier. Der Eindruck ist geblieben. Freundlicher Empfang, schöner Schwimmbad- und Saunabereich. Betten immer noch ziemlich gewöhnungsbedürftig :-) Aber Preis-Leistungsverhältnis stimmt.
catswoman
dec 15, 2016
Lekker ruime kamer op 1 hoog hadden wij. Lag 1 plintje los maar verder nette kamer. Buiten regende het de hele dag en doordat er buiten een lekke afvoer was, hoorde je dat wel goed. Leuk was, dat je op de kamer iets kunt koken. Ook hadden we een koffie-apparaat op de kamer gekregen, op eigen verzoek. En je kon thee zetten. Het zwembad was heerlijk. Vriendelijk personeel. Wij vinden het een goed hotel. Ontbijt was ook prima. Winkels op loopafstand en genoeg eettentjes in de buurt.
vie-g150
nov 01, 2016
Freundlicher Empfang, alles lief reibungslos. Zimmer geräumig, jedoch etwas "nüchtern". Küchenbereich wurde von uns nicht genutzt. Großes Badezimmer. Toller Wellness-Bereich. Wir würden hier noch einmal hinfahren!
nel311
sep 05, 2016
Prima hotel en we hebben er heerlijk gezwommen.
marga104
sep 01, 2016
prima hotel, ruime studio, lekker zwembad, aardig personeel, goed ontbijt, kortom leuk verblijf gehad met mijn kleindochter.
HePiMa
aug 28, 2016
wij hebben genoten. Fijn personeel! ontbijt niet heel uitgebreid, maar je kon genoeg eten en drinken. wel erg veel rumoer, (kwam ook door het mooie weer denk ik iedereen was buiten)
Dhr fabiani
aug 22, 2016
Echt top ..wad leuk ruim ruimte schoon!!! Zwembad was ook top Hen weer een bon genomen.