Nederland Noord-Holland Katwoude Van der Valk Hotel Volendam
€ 29
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,85 p.p.p.n.   verblijfskosten

In het viersterrenhotel Van der Valk Hotel Volendam ervaart u de jarenlange traditie van ouderwets gastheerschap met welgemeende gastvrijheid. Gelegen op slechts 3 kilometer van Volendam is het de ideale uitvalsbasis voor leuke tochtjes in de omgeving zoals een bezoek aan de Zaanse Schans of een boottocht naar Marken.

  • 1 x een overnachting in een Economy kamer (niet per lift bereikbaar)
  • Koffie/thee faciliteit op de kamer
  • Airconditioning
  • Gratis gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Fietsroutes

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Sherona Sydney
aug 23, 2017
Het hotel was heel goed! Alleen onze dochter ging ook mee, en toen moesten we nog €30 extra betalen, voor een upgrade naar een luxere kamer en extra bed. Maar dat vonden we niet erg. Anders was de kamer wel heel klein, zonder die upgraden. Hotel zit ook dichtbij volendam zelf.
fam pronk
aug 18, 2017
een uitstekende verblijfplaats om de omgeving te verkennen. Een heerlijke kamer met uitstekende bedden, een rijk uitgeruste badkamer en uiterst attent personeel. Ook het ontbijt is dik voor me kaar. een 9.5 is dik verdient.
MMMir74
aug 17, 2017
Alles was prima in orde. De kamer lekker ruim en schoon!! De bedden waren ook uitstekend en het ontbijt heeft ons verrukkelijk gesmaakt.
mister7111
aug 10, 2017
Je word er vriendelijk ontvangen aardig en lief personeel het eten is uit stekend en onbijt is ook heel goed en de kamers zien er zeer moi uit met mooi uitzicht
winston325
aug 10, 2017
Zeer goed hotelom de omgeving op een rustige manier te ontdekken. Alles was top!
30111948
aug 05, 2017
Vander Valk Volendam is een mooi luxe en gezellig hotel,zeer vriendelijk ontvangen,voor 10 euro een upgrade.De hotelkamer is groot en mooi ingericht,bedden prima,badkamer prachtig en alles schoon!!!Koffie en thee,kortom een 10.Wij boeken geregeld een hotelkamer via Hotelkamerveiling,altijd een Vander Valk hotel omdat de gunfactor zo hoog is en dat is fantastisch!!!!
alice1964
aug 03, 2017
We gaan geregeld een nachtje logeren bij vd Valk en zijn wel wat gewend en verwend. De kamers in Katwoude/Volendam vind ik wel wat ouderwets ingericht.
happynidAO
aug 03, 2017
Schoon, ruime kamer, fijne bedden
lkezeelze2
jul 28, 2017
Een goed en gezellig Hotel. Zeker voor herhaling vatbaar.
damino
jul 26, 2017
Super hotel. S'avonds werd er nog een glutenvrij broodje met kaas gemaakt voor mijn zoon. Het ontbijtbuffet is goed en uitgebreid. Dus voor mij een dikke 10